استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Dislyte

Dislyte

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷
حجم۲۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Lilith Games SG Pte. Ltd.
‏‏در این RPG اساطیری شهری و شیک، در کنار قهرمانانی با قدرت های خداگونه بجنگید. ضرب و شتم را احساس کنید و این دنیای بصری خیره کننده را تجربه کنید.
‏'هیچ کس نمی داند این سایت های پورتال مانند به نام معجزه از کجا می آیند. آنها از ناکجاآباد ظاهر شدند و دنیا را زیر و رو کردند.'

ویدئو معرفی بازی

‏ وقتی جعبه پاندورا باز شد، امید به ویرانی تبدیل شد. برای مبارزه با هیولاهایی که در جهنم برای ایجاد ویرانی هستند، مردم عادی به موجوداتی بیدار و خداگونه تبدیل می شوند و از طریق امواج صوتی الهی قدرت های الهی را به دست می آورند. در این تاریک‌ترین زمان‌ها، می‌ایستید، این قهرمانان را جمع می‌کنید و جهان را نجات می‌دهید؟
‏بدترین خدایان تا کنون
‏> شروع به ماجراجویی شهری می‌کنید
‏در آینده نزدیک با موضوعی شیک و اساطیری شهری، Dislyte یک داستان بصری خیره کننده از قهرمانان است که تجربه گیم پلی روانی را ارائه می دهد. اکنون تیم خود را بسازید و با دشمن مبارزه کنید!
‏> شخصیت‌های ابرقهرمانی
‏قدرت الهی برای بیدار کردن اسپرها از خدایان اسطوره‌های جهانی، از جمله چینی، مصری، یونانی، و اروپای شمالی ناشی می‌شود. آنها بسته به اینکه از چه کسی قدرت را دریافت کرده اند، ظاهرها و شخصیت های متفاوتی به خود می گیرند.
‏> ضرب و شتم را احساس کنید
‏خود را به شهر بد بو ببرید! از مناظر صدای شهری صاف در هر گوشه خیابان لذت ببرید، گیم پلی نور نئون را تجربه کنید و با سیستم منحصر به فرد گاچا ضربان را رها کنید!
‏> GAMEPLAY استراتژیک عمیق
‏صفحه نهایی قهرمانان آماده نبرد را جمع آوری کنید. . همانطور که از شهر در برابر حمله بعدی محافظت می کنید، هیجان پمپ رزمی را از طریق خود احساس کنید. استراتژی خود را با هر نوبت تطبیق داده و کامل کنید، با استفاده از مهارت ها و خرد خود، موقعیت بد را به نفع خود تغییر دهید!
‏سرنوشت در Dislyte در انتظار شماست. اکنون به ماجراجویی بپیوندید!
‏برای آخرین اخبار بیشتر ما را دنبال کنید:
‏وب سایت رسمی:https://dislyte.farlightgames.com/
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/Dislyte
‏اینستاگرام: https://www.instagram.com/dislyte_official/
‏توئیتر: https://twitter.com/dislyte
‏Discord: https://discord.gg/dislyte
‏Reddit: https://www.reddit.com/r/Dislyte/
‏‏ویژگی های جدید
‏1. برج بی نهایت را به معجزه بی نهایت اضافه کرد
‏2. اضافه شدن سپرده خودکار/برداشت به Esper Vault
‏3. جعبه کور مکعبی را به فروشگاه مکعب اضافه کرد که 800 امتیاز مکعب قیمت دارد. بازیکنان می‌توانند آن را برای انتخاب 1 مجموعه از 3 مجموعه تصادفی Relic باز کنند و 1 مورد از یادگارهای برتر/بی عیب این مجموعه را برای یک موقعیت تصادفی دریافت کنند.
‏4. اکنون می توان قاب Esper Namecard را پس از اینکه اشلی (Heimdall) یا Elliot (Thoth) حداکثر تراز شد، حداکثر صعود کرد و حداکثر طنین انداز شد، به دست آورد.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Hangover Man
١٧ شهریور ١٤٠١

فقالعاده در سبک خودش. گرافیک خیلی خوب مخصوصا رنگ بندی محیط و ....موزیک خداست. گیمپلی درسبک خودش خیلی خوبه. مکانیسم های توی بازی خیلی بازی کردنو راحت کرده ولی یک مشکلی وجود داره اونم گرفتن کاراکتر های ۵ ستارس یعنی باید تا آخرش بزنی.

۰ ۰
WHMIZUKU MIDORIYA
٧ شهریور ١٤٠١

عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

۲ ۰
M. 2RI
٢٥ اردیبهشت ١٤٠١

این نسخه بالا نمیاد از گوگل پلی دان کنید اسنپدراگم 865

۳ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده