استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۸.۲۰.۴۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۵۵
حجم۲ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده LilithGames
‏‏کارزار بزرگی در انتظار شماست؟ شجاعت لازم ربای رو به رو شدن با دشمنان را دارید یا مثل یک ترسو در گوشه ای تاریک مخفی خواهید شد؟ اینب ازی شجاعت شما را محک می زند.
‏ انتخاب استراتژی در لحظه
‏ استراتژی خود را برای حمله به دشمنان مشخص کنید و با استفاده از نقشه ها و مهارت هایی که در طول بازی پیدا کرده اید برنده میدان نبرد باشید. با مانورهای مختلف دشمنان خود را گمراه کنید و قلعه ها و پادگان خود را بنا کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ گروهان خود را شکل دهید!
‏ ارتش خود را تا حد امکان بزرگ کنید و آماده نبرد شوید. هرچه در مسیر بازی جلو می روید با شخصیت ها و سلاح های پیشرفته تری مواجه می شوید و می توانید بر اساس استراتژی مرود نظر ارتش خود را انتخاب کنید.
‏ داستان حماسی جذاب
‏ هیچ بازی جنگی بدون یک داستان جذاب ارزش بازی کردن ندارد. اگر می خواهید از بازی لذت ببرید حتما باید برای جنگیدن دلیلی داشته باشید و با آن فداکاری کنید. از میان جنگل هیا انبوه و کوهستان های صعب اعبور ارتش خود را حرکت دهید.

نظرات و امتیاز ها

۴۵۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مجتبی
٢٢ شهریور ١٤٠٢

همه چی عالیه فقط زبان فارسی هم اضافه بشه یا نسخه فارسیش که تعداد دانلودش بیشتر میشه عالی تر

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر soltanreza
٢٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ جالب زیبا متنوع ‏✗ سرباز همش بی انرژی با سلام باتشکر از سازنده اگر ارتقا ها سریع بود وسرباز انرژی کامل بود این بازی عالی ترین بازی بود درسطح خودش وخیلی ممنون از بازی خوب اسنایپرم‌ خیلی سخت آگه آسانتر بود خوب میشد بازمانده ممنون

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر حسین میرزایی
٢٧ مرداد ١٤٠٢

سلام دوستان یک سوال تو اپدیت جدید که یک برگه های آبی اومده که با اون میتونی وسایل هارو درجه ها شو بالا ببری رو از کجا میشه بدست آوردش( اون برگه های آبی رو)؟

میپسندم۶ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده