استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سبک زندگی
21 Days Challenge

21 Days Challenge

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۲/۰۵
تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Kati & Lima
‏‏21 روز زمان مناسب برای تغییر یا معرفی چیز جدیدی در زندگی شماست.
‏زندگی عادی خود را با عادات تغییر زندگی ایجاد کنید.
‏تخمین زده می شود 21 روز طول می کشد تا افراد عادت جدیدی ایجاد کنند. بنابراین زمان کاملی برای تغییر یا معرفی چیز جدیدی در زندگی شما است. بهترین چالش را برای خود انتخاب کنید و به مدت 21 روز آن را انجام دهید و می بینید که چگونه این عادت روز به روز به بخشی از شیوه زندگی شما تبدیل می شود.
‏شروع یک سبک زندگی سالم ، استراحت از اینترنت ، تمرین قدردانی ، تلاش برای تولیدی تر ، شیوه های ساده برای یافتن شادی و آرامش در زندگی ، نحوه مطالعه موثر برای همه دانش آموزان ، راه های گسترش مهربانی و مثبت بودن ، نکات برای رفع برنامه خواب خود و تأیید مثبت روزانه برخی از چالش هایی است که می توانید در برنامه پیدا کنید.
‏پس از اتمام کار روزانه خود ، می توانید به عنوان تکمیل علامت گذاری کنید و امتیاز را جمع آوری کنید (برای سفارشی سازی نماد خود). به این ترتیب ، می توانید از این برنامه مانند یک ردیاب عادت استفاده کنید.
‏در چالش سپاسگذاری ، می توانید افکار خود را بنویسید و آنها را در فید اشتراک بگذارید (می توانید ناشناسانه هم بگذارید). در اینجا می خواهید تمام پاسخ های جامعه را مشاهده کنید و می توانید در مورد موارد دلخواه خود نیز آن را دوست داشته باشید.
‏کارهای خود را در نمایه خود انجام دهید و برای جمع آوری امتیاز روزانه چالش های روزانه خود را انجام دهید تا بتوانید مانند مدل های مختلف ، شکل ها و لباس های مختلف چشم و دهان و اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنید.
‏با روزنامه نگاری ، یک ذهن سالم تر و شادتر ایجاد کنید. با استفاده از این برنامه می توانید روزانه ژورنال کنید و روحیه روزانه خود را انتخاب کنید. سپس می توانید خلق و خوی خود را در تقویم پیگیری کرده و تمام سوابق قبلی خود را مشاهده کنید.
‏شما همچنین می توانید انتخاب تصاویر پس زمینه مثبت برای تلفن خود داشته باشید.
‏اعلان ها را فعال کنید و زمانی را که باید به شما اطلاع داده شود انتخاب کنید تا به شما یادآوری کنید که هر روز چالش را انجام دهید.
‏فراموش نکنید که از بدن و ذهن خود مراقبت کنید. این تنها مکانی است که شما باید زندگی کنید.
UI improvements

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید