استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fonts: Stylish Text Cool Fonts

Fonts: Stylish Text Cool Fonts

نسخه۱.۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۷
حجم۳۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Firehawk
‏‏برنامه هنر متن باورنکردنی
‏Fonts - Stylish Text Font Maker یک برنامه ایجاد فونت است که برای ایجاد هنر متن زیبا در بیش از 80 فونت جالب مختلف طراحی شده است. برنامه تغییر متن به شما امکان می دهد هنر فونت های شگفت انگیز خود را در WhatsApp، Facebook، Instagram، Twitter و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر منتشر کنید. همچنین می توانید از متن شیک خود بر روی عکس ها استفاده کنید. گزینه افزودن متن به عکس ها به شما امکان می دهد به راحتی روی عکس ها بنویسید و پوسترها و نقل قول های زیبا بسازید!

ویدئو معرفی برنامه

‏✨Font Maker برای هر مناسبتی✨
‏خلق فونت ما را کاوش کنید و فونت های هنری باورنکردنی ایجاد کنید ! فقط پیام خود را در کادر متن وارد کنید و یکی از فونت های جالب این برنامه هنری متن را انتخاب کنید. سپس فقط دکمه اشتراک‌گذاری را فشار دهید تا مستقیماً به اشتراک گذاشته شود یا متن را کپی کنید و هنر فونت خود را به دنیا نشان دهید. با برنامه تغییر متن آن را حتی بیشتر فشار دهید و با گزینه افزودن متن به عکس ها روی عکس ها بنویسید و تصاویر نفس گیر طراحی کنید.
‏هنر فونت های تاثیرگذار برای اینستاگرام!
‏برنامه هنر متن به شما امکان می‌دهد هر رنگی را برای حروف، تیرگی فونت‌ها یا چرخش متن انتخاب کنید. Font Maker به شما این امکان را می دهد که به عکس ها متن اضافه کنید یا فونت های جالب خود را روی هر پس زمینه ای که می خواهید قرار دهید. فقط از ویژگی متن روی عکس ما استفاده کنید، و می توانید روی عکس های گالری خود بنویسید یا از یکی از رنگ ها و پس زمینه های متعدد ما استفاده کنید. گزینه های بسیار زیادی با این برنامه فونت ساز. تخیل شما محدود است! برنامه ایجاد فونت دارای بسیاری از سبک های قابل توجه از هنر فونت و متن شیک است، از جمله فونت های Vintage، Retro، یا Love. 💥
‏افزودن متن به عکس‌ها
‏نوشتار روی عکس‌ها هرگز آسان‌تر نبوده است. فونت ساز به شما این امکان را می دهد که هنر متن خود را روی یک تصویر بنویسید و دیدنی ترین و شخصی سازی شده ترین پیام ها را تنها با چند کلیک ارسال کنید! فقط گزینه افزودن متن به عکس ها را انتخاب کنید و متن شیکی را که می خواهید منتقل کنید تایپ کنید. گزینه Text on-photos گزینه های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. تصویری را از گالری خود انتخاب کنید یا از یکی از پس‌زمینه‌های ایجاد کننده فونت استفاده کنید. 🖼
‏متن شیک خود را سفارشی کنید
‏سازنده فونت بسیار قابل تنظیم است! هر یک از فونت های جالب ما را انتخاب کنید، پس از آن می توانید رنگ فونت ها را تغییر دهید، اندازه متن شیک را تنظیم کنید، درخشندگی را به هنر متن اضافه کنید یا کدورت هنری فونت ها را به خوبی تنظیم کنید. تغییر متن به شما امکان می دهد با گزینه متن روی عکس ها روی عکس ها بنویسید تا بتوانید راحت تر از همیشه متن را به عکس اضافه کنید! با استفاده از سازنده فونت ما، می‌توانید پیام‌های شگفت‌انگیزی ایجاد کنید که می‌توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا از آنها به عنوان بیوگرافی رسانه‌های اجتماعی خود استفاده کنید.
‏فونت‌های جالب برای WhatsApp و Instagram BIO
‏بازی رسانه های اجتماعی خود را با این برنامه تغییر متن بهبود دهید! فونت ساز برای ایجاد هنر متنی خارق العاده فقط برای شما طراحی شده است. چه بخواهید متنی شیک برای اینستاگرام بسازید، چه بخواهید از هنر متنی برای پاپ کردن واتس اپ خود استفاده کنید، یا از فونت های جالب ما برای نوشتن روی عکس ها استفاده کنید تا خط زمانی فیسبوک خود را بدرخشید، برنامه ایجاد فونت همه چیز را دارد! 📱
‏متن شیک برای نقل قول ها
‏برنامه تغییر متن برای هر حالتی که می خواهید نقل قول دارد! فقط یکی از نقل قول های سازنده فونت را انتخاب کنید و از آن مانند هر متن دیگر استفاده کنید! برنامه هنری فونت دارای دسته‌های نقل قول زیادی است، از جمله عشق، موفقیت، غم، شادی و بسیاری موارد دیگر. می‌توانید از ویژگی نقل‌قول‌ها همراه با گزینه افزودن متن به عکس‌ها استفاده کنید و پوسترهای شگفت‌انگیز بسازید!
‏ویژگی‌های کلیدی
‏⚡فونت‌های جالب - از مجموعه بزرگی از فونت‌ها انتخاب کنید
‏⚡متن روی عکس‌ها - روی عکس‌ها بنویسید و تصاویر باورنکردنی بسازید!
‏⚡قابل تنظیم - هر رنگ و اندازه‌ای را انتخاب کنید، به هنر فونت‌هایتان درخشش اضافه کنید، تیرگی را تغییر دهید
‏⚡نقل‌قول‌های شگفت‌انگیز - سازنده فونت برای هر کدام یک نقل قول دارد خلق و خوی
‏بنابراین برنامه تغییر متن هیجان انگیز ما را دریافت کنید و روش نوشتن خود را برای همیشه تغییر دهید! دنیای فونت های جالب را کاوش کنید، پیام های خود را با متن های شیک بنویسید و متن را به عکس ها اضافه کنید تا رسانه های اجتماعی خود را بدرخشید!
‏‏عملکرد جدید ایموجی با فونت
‏عملکرد صفحه کلید با فونت اضافه شد
‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ساحل
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٠

خوبه👩

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ستایش
١٨ اسفند ١٣٩٩

خوبذبود ولی کاش میتونستی اون فونتی را ک میخوای رو کیبوردت ثبت کنی هر کی قبول داره لایک رو بزنه

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر ꪑ𝓲ꪀꪖ♫︎☽︎
٢٤ آذر ١٣٩٩

چرا اینجوریه همش از برنامه میپره بیرون بیشتر فونتاشم قفله خیلی مزخرفه🤦‍♀️

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده