استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
Dragons: Titan Uprising

Dragons: Titan Uprising

قیام اژدهای تایتان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۲۶
حجم۱۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Ludia Inc.
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏همانطور که ضربه میزنی، مسابقه میدهی، می جنگی و راهت را به سرزمین‌ها باز می‌کنی به یک قهرمان افسانه‌ای پازل تبدیل شو، در یک جستجو برای نجات برک از دست گروه نابکار ریشه‌ی اژدها. همانطور که اژدها های افسانه‌ای را در جدیدترین بازی پازل RPG HTTYD روی موبایل کشف می‌کنی، می‌پرورانی و جمع آوری می‌کنی به هیکاپ و بی‌دندون بپیوند!

ویدئو معرفی بازی

‏مسابقه بده و بجنگ
‏از میان تقریبا ۱۰۰ اژدها یک گروه جنگی اژدهایی افسانه‌ای پازل rpg انتخاب کن و آنها را در یک جستجوی حماسی برای نجات برک رهبری کن. با ۳، ۴ یا ۵ اژدها روبرو شو و با ۳ سنگ روون(متعلق به اقوام آنگلو ساکسون) یا بیشتر در بیش از ۷۵۰ جنگ منحصر به فرد پازلی rpg همانطور که حریفانت را با توانایی های روحی اژدهایانت می‌ترکانی به مسابقه بپرداز!
‏پرورش بده و تربیت کن
‏در محل تخم گذاری بسیار مخصوص به خودت تخم گذاری کن و اژدها های وحشی را پرورش بده. جوجه اژدهای خودت را از بچه‌هایی ریز نقش تا وقتی که بالهای افسانه‌ای تایتان شوند و شگفت زده‌ات کنند تربیت کن!
‏رشد کن و کشف کن
‏همانطور که برای تبدیل شدن به یک قهرمان پازل rpg یک جستجوی جدید را تجربه می‌کنی سیاه‌چال های فراتر از سرزمین برک را سیاحت کن و مناطق جدید را کشف کن! از غنائم متعلق به جنگ های حماسی اژدهایی‌ات استفاده کن تا با ارتقاء دادن و بنا کردن سازه‌های جدید امپراطوری خودت را رشد دهی!
‏ضربه بزن، مسابقه بده، بجنگ و راهت را منفجر کن تا به یک قهرمان افسانه‌ای پازل rpg تبدیل شوی، سپس از ادامه‌ی این داستان حماسی لذت ببر در دریم ورکس چگونه اژدهایت را تمرین دهی دنیای مخفی.
‏سیاست حفظ حریم خصوصی در https://legal.ludia.net/mobile/2019-2/privacyen.html قابل پیگیری است.
‏شرایط استفاده از خدمات در https://legal.ludia.net/mobile/2019-2/termsen.html قابل پیگیری است.
‏با نصب این برنامه شما با شرایط توافق‌نامه های مجاز موافقت کرده‌اید.
‏2019 DreamWorks Animation LLC تمام حقوق محفوظ است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Bug fixes and optimizations for a smoother experience.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

جورچین‌ها

🐉 نبرد اژدها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده