استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Johnny Trigger: Action Shooter

Johnny Trigger: Action Shooter

جانی تریگر - تیراندازی اکشن

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۲.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۱
تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴,۲۸۵
حجم۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده SayGames Ltd
‏‏در این بازی جذاب تیراندازی جانی تریگر ماموریت های مختلف و خطرناکی دارد که می بایست همه آن ها را به سرانجام برساند. جانی بسیار قدرتمند و زیرک است و به هیچکس هم رحم نمی کند. آیا فکر می کنید توانایی نابود کردن گروه بزرگ مافیا را داشته باشید، پس بیاید کمتر حرف بزنیم و بیشتر شلیک کنیم.

ویدئو معرفی بازی

‏ گیم پلی این بازی بی نهایت است و شما هزاران مامورت مختلف خواهید داشت که هرکدام نیاز به سطح بالایی از مهارت و قدرت دارند. پس سعی کنید آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام داده و آدم بدهای بازی را نابود کنید. یکی از ماموریت های شما در این بازی نجات گروگان هاست.
‏ در اکثر گروگان گیری ها افراد زیادی حضور دارند، دقت کنید که به جای آدم ربایان مردم عادی و گروگان ها را نکشید. ما در این بازی اسلحه های مدرن و البته متنوعی را نیز برای شما قرار داده ایم که می توانید از آن ها در مراحل مختلف استفاده کنید.
‏ حالا به سراغ گرافیک و موسیقی این بازی می رویم. همانطور که می دانید گرافیک یکی از مهم ترین بخش های بازی های تیراندازی محسوب می شود و در این بازی نیز بیشترین توجه به گرافیک شده است. جلوه های صوتی و موسیقی نیز بسیار دقیق و هیجان انگیز طراحی شده اند، به طوری که هیجان بازی را برای شما دوچندان می کنند.
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد.

نظرات و امتیاز ها

۴,۲۸۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی رضا
١٢ ساعت پیش

من که این بازی رو دوست داشتم فقت آقای سازنده اگر مراحل سخت و نسخه های جدید تر از این بازی رو میزاشتی مثلا جانی تریگر ۲ و سخت ترش هم میکردی خیلی خوب میشد به نظرم نسخه جدید این بازی رو بساز بهت قول میدم که طرفداران خیلی زیاد تری خواهد داشت

۰ ۰
کیان
٣ روز پیش

این برنامه خیلی باعث زرنگی میشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

۱۳ ۲
The么Soldie尺
٤ روز پیش

‏✓ مراحل زیاد ‏✓ اسلحه های مختلف ‏✗ راحتی بیش از حد برخی از مراحل ‏✗ دادن سکه کم

۱۴ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آدمک‌ها رو دست کم نگیر

بازی‌های محبوب

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده