استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Smash City Monster Rampage

Smash City Monster Rampage

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Machine Dreams Inc
‏‏Monster Rampage Games به گیمرهای خوشحال در بازی‌های گوریل‌ها به گیمرهای شاد سلام می‌گوید، در حالی که ما به شما خوشامد می‌گوییم به مجموعه‌ای از بازی‌های گوریل دیوانه با طعم بازی‌های درهم‌کنش آمیخته با بازی‌های هیولاهای غول‌پیکر و بازی‌های داد و بیداد غول‌پیکر با بازی‌های تخریب شهر که در آن باید نابود کنید. شهر در سری بازی های شهر تخریب کننده شهر در هم شکننده. گوریل واقعی توسط دانشمندان شیطان صفت از خانواده گوریل‌هایش گرفته شده است، در این بازی‌های فوق‌قهرمانی که می‌خواهند آزمایش‌هایی را روی حیوان بیچاره انجام دهند تا یک عامل بیماری‌زا برای جهش‌یافته‌ها ایجاد کنند که باعث می‌شود یک هیولا در شهر هنگام هیولای پاگنده غرش کند. به خیابان ها می زند شما باید مطمئن شوید که گوریل واقعی ابتدا از آزمایشگاه خارج می شود و سپس با خانواده خود در جنگل متحد می شود. گوریل خشمگین حال و هوای بسیار بدی دارد و در حال غوغا از شهر نشینان است که در آن گوریل وحشی شما با غلبه بر هر نیرویی به عنوان گوریل نهایی در میان گوریل های وحشی که معمولاً در بازی ها می بینیم، بازی های پاگنده وقتی که شهر هیولاها به شهر می رسد برچسب زده شود. بالاترین سطح در تخریب بازی ها همچنین از جمله بازی های تخریب. برای حمله آدرنالین به گوریل ها آماده شوید، در حالی که به بزرگترین فرار گوریل های زمان ما کمک می کنید که تا به حال در بازی های هیولا دیده نشده است. در این شبیه ساز گوریل واقعی، گوریل عصبانی در ماموریت فرار از شهر که در آن هیولاهای حماسی باید از پلیس و ارتش عبور کنند تا به زیستگاه طبیعی بازگردند. و این به شما می‌گوید که این نبرد شهری چقدر هیجان‌انگیز شده است، زمانی که قهرمان هیولاهای ویرانگر شهر برای بقای نهایی گوریل از این هیولای باورنکردنی در یک شهر غوغا می‌کند. بنابراین اجازه دهید این شبیه ساز داد و بیداد را به بازی های گوریل های وحشی در شبیه ساز گوریل های وحشی در یک بازی جالب حمله گوریل اضافه کنیم. ما برنامه خود را در کنار بازی‌های میمون قرار داده‌ایم زیرا دقیقاً می‌دانیم مخاطبانمان از چه چیزهایی لذت می‌برند. این مجموعه‌ای از بازی‌های حیوانات وحشی با حمله گوریل‌های خشمگین است.

ویدئو معرفی بازی

‏حروف نهایی گوریل BigFoot Monster City Smasher گوریل وحشی، جدیدترین بازی ما، در آزمایشگاه دانشمندان دیوانه شروع می‌شود، جایی که گوریل واقعی شما در حال انجام آزمایشات گیر کرده است. دور از زیستگاه طبیعی خود، این گوریل خشمگین وارد یک غوغای تمام عیار می شود که در آن هیولاهای حماسی در شهر ویرانگر در شهر ویرانگر درگیر هستند تا در یک حمله خشمگین گوریل به خانه طبیعی خود بازگردند. این اکشن شهر درهم شکسته شامل حمله گوریل ها به هر چیزی است که سر راه این عصبانی قرار می گیرد که در یک ماموریت غوغای تمام شهرها را نابود می کند. بقای گوریل همچنین شامل قهرمان هیولاهای باورنکردنی است که در شهر هیولاها در حال مبارزه با نیروها در زمین و هوا است. زمانی که هیولای پاگنده، که ما طراحی کرده‌ایم و به ندرت در سایر بازی‌های هیولاها و بازی‌های خرد کن یا همچنین بازی‌های هیولاهای غول‌پیکر به‌علاوه بازی‌های داد و بیداد غول‌پیکر می‌بینید، در برابر حمله نیروهای قرمز داغی که مخصوصاً داریم، مقابله کند، جذاب‌تر می‌شود. طراحی شده به گونه ای که حتی برای سایر بازی های گوریل های دیوانه، بازی های ویرانگر شهر یا حتی بازی های تخریب شهر بسیار کشنده باشد. ما به تازگی وارد عرصه بازی های هیولاهای داد و بیداد شده ایم، علاوه بر بازی های قهرمانانه فوق العاده، اما مطمئن هستیم که در بین بازی های ویرانگر یا بازی های تخریبی نشانی دائمی خواهیم داشت. گوریل‌هایی را نمی‌بینید که در بازی‌های حیوانات وحشی به مصاف کل شهر می‌روند، بلکه فقط برای بازگشت به خانه هستند.
‏وقتی بازی‌های پاگفوت ما را انجام می‌دهید، از بازی‌های گوریل‌های وحشی ما لذت ببرید تا طعم خالص بازی‌های تخریب و بازی‌های نابودکننده را بچشید، جایی که باید به گوریل فراری کمک کنید که در بازی‌های هیولاهای غول‌پیکر قبلی همراه با بازی‌های تخریب شهر نیز گنجانده شده است. با بازی های غول پیکر دوستان خود را نیز به این بازی های ویرانگر شهر دعوت کنید که عموماً عاشق بازی های گوریل دیوانه هستند. و بله، یک سورپرایز دیگر، این برنامه با یک حرکت رقص گوریل زیبا و جالب همراه است که منتظر شماست تا آن را باز کنید. در حالی که از شهر دیوانه دور می‌شوید، می‌توانید یک جشن رقص کوچک نیز انجام دهید که قبلاً در بازی‌های غوغایی هیولا وجود نداشت، جایی که معمولاً فقط حمله گوریل‌های عصبانی را می‌بینید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاسین ریسی
٢٦ دی ١٣٩٩

خیلی بازی بدی هست یک ستاره هم براش خیاده

۱۱ ۸
😍داوید دخیا😍
٢٧ تیر ١٣٩٨

خسته کننده بود

۱۷ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده