استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Dragon Robot Car Game

Police Dragon Robot Car Game

نسخه۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Machine Dreams Inc
‏‏به بازی تبدیل ربات خود خوش آمد می گوییم، جدیدترین بازی ربات ماشینی که به مجموعه بازی های تبدیل ربات با تبدیل ربات اژدها اضافه شده است. این مهیج ربات کامیون هیولا با تبدیل ربات ماشین در بازی‌های تبدیل ربات است که در این بازی ربات اژدها، طعم تبدیل چند ربات را به دست می‌آورید. شما در بازی ماشین ربات اژدها با ربات های پرنده مخالف هستید. در بازی تبدیل ماشین ربات ما یک انبار کامل سلاح برای انتخاب وجود دارد. ما قدرت‌های ویژه‌ای را برای افزودن به هیجان بازی ربات‌های تبدیل‌کننده ارائه می‌دهیم که به پرداخت‌کننده اجازه می‌دهد با ربات ماشینی مجهز به تجهیزات تیراندازی به اطراف بچرخد یا به یک ربات اژدها تبدیل شود تا در حین لذت بردن از این بازی ربات تبدیل، کمی از هوا لذت ببرد. از تمامی علاقه مندان به بازی های ربات اژدها واقعی دعوت می شود تا از اکشن لذت ببرند. جنگ تبدیل ربات در بازی ربات ماشین آغاز شده است که در آن هنگام تجربه بازی های تبدیل ربات می توانید از تبدیل ربات ربات لاک پشت و ربات اژدها لذت ببرید. بیایید و از بازی های تبدیل ربات با حالت های مختلف در بازی ماشین روبات با قدرت تبدیل بازی های ربات لذت ببرید. شما در حین انجام بازی تبدیل ربات از ربات اژدها خوشتان آمده است، اما اژدهای ربات پرنده در بازی ربات تبدیل ما در جاده ها راه می رود و همچنین دشمنان را در همه جا در بازی ربات تبدیل کننده نهایی نابود می کند. منتظر نباشید و بیایید و از پیشنهاد اخیر ما از ربات کامیون در مجموعه بازی های ربات تبدیل لذت ببرید. ربات اژدها در حالی که در حال پرواز است کشنده است در حالی که به سرعت روی زمین حرکت می کند و همچنین برای مقابله با دشمنان در بازی تبدیل ماشین ربات. با استفاده از تبدیل چند ربات می توانید بین اژدهای در حال پرواز و راه رفتن جابجا شوید. چند حالت را با تبدیل ربات ماشین بازی کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی ماشین ربات اژدها جدیدترین بازی در بازی های تبدیل ربات است که با تبدیل چند ربات در بازی های تبدیل ربات همراه است. ما بازی تبدیل ربات اژدها را به گونه ای ایجاد کرده ایم که فقط افراد بسیار ماهر از بازی ربات تبدیل کننده پر از اکشن که با طعم های بازی ربات کامیون هیولا اضافه شده است زنده می مانند. در بازی تبدیل ربات، شهر جرم و جنایت را گشت و گذار کنید و سلاح های خود را ارتقا دهید تا به عنوان برنده نهایی در بازی ربات ماشینی ظاهر شوید. این مجموعه از بازی های ربات تبدیل کننده داغ دارای اضافه شدن بازی تبدیل ماشین ربات است. حامیان بازی ربات تبدیل ما از هیجانات پروازی اکشن ربات اژدها لذت خواهند برد. ربات ماشینی آینده نگر توانایی تبدیل شدن به یک ربات کامیون را با تبدیل ربات ماشینی هیجان انگیز تبدیل می کند که پس از آن مهیج نهایی بازی ربات اژدها شروع می شود. از نبرد مرگبار روی زمین در بازی های ربات تبدیل لذت ببرید. از عملکرد صاف ماشین ربات با کنترل های آسان لذت ببرید. اگر از طرفداران بازی‌های ربات اژدها پر شده با تبدیل ربات ماشینی بوده‌اید، این یکی از بازی‌هایی است که از بازی کردن آن لذت خواهید برد. ما کنترل‌های پرواز فوق‌العاده‌ای را برای Robot Dragon ایجاد کرده‌ایم که شما را عاشق این ربات تبدیل‌کننده می‌کند.
‏بازی ماشین روبات اژدها دارای حالت‌هایی از بازی تبدیل ربات ماشینی است که در آن می‌توانید دشمنانی را که در ربات ماشینی ما با آن‌ها مبارزه می‌کنید انتخاب کنید. بازی دشمنان دارای قدرت های منحصر به فردی هستند که اضافه کردن بازی ربات اژدها در سبک بازی های تبدیل ربات را هیجان انگیزتر می کند. صبر کنید تا تبدیل چند ربات پر از سرگرمی را در بازی ربات کامیون هیولا و بازی ماشین ربات اژدها ببینید. ما برنامه‌های درون‌برنامه‌ای را برای باز کردن قفل ویژگی‌های هیجان‌انگیز بازی‌های تبدیل ربات ارائه می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد از همان روز اول از تک تک قدرت‌های بازی ربات تبدیل‌کننده اژدها لذت ببرید. در ماشین های چند رباتی با کنترل های روان متخصص می شود. ماشین ربات دارای یک بازی هیجان انگیز و یک محیط سه بعدی است که برای بازی ربات اژدها طراحی شده است تا بتوانید ربات ماشین خود را رانندگی کنید یا ربات اژدهای خود را در بازی ربات تبدیل به پرواز در آورید. شرط می‌بندیم که هرگز ربات لاک‌پشت با ربات ماشینی را در بازی‌های ربات متحول ندیده‌اید، به همین دلیل مطمئن هستیم که از سرعت اکشن بازی تبدیل ماشین روباتی لذت خواهید برد. به برنامه امتیاز دهید تا بتوانیم به بهبود بازی تبدیل ربات ماشین ادامه دهیم.
‏ویژگی‌ها:
‏قدرت‌های ماشین ربات برای بازی‌های ربات تبدیل آینده‌نگر
‏حالت‌های بازی چندگانه.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حمیدرضا
٣١ اردیبهشت ١٤٠١

خوبه🤝🏻

میپسندم۱۷ نمیپسندم۷
عکس کاربر حسبی الله
٢٢ اسفند ١٤٠٠

چرت نصب نکنید

میپسندم۱۲ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر قاطل حرفه ای
١٣ بهمن ١٤٠٠

عالی عالی 👌👌👌👌👌👌👌👌

میپسندم۲۲ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده