استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Tank Robot Multi Transform Car

Tank Robot Multi Transform Car

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۱۱
حجم۷۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Machine Dreams Inc
‏‏ما یک بازی ماشین روبات کاملاً جدید را در ترکیب فوق العاده دوپر جنگ تبدیل ربات ارائه می دهیم که به عنوان ترکیبی در بازی های تبدیل ربات بازی ربات تانک ارائه می شود. ما چندین شخصیت از بازی ربات شیر ​​و همچنین در بازی ربات تبدیل کننده خود داریم که با موضوع بازی ربات ماشین طراحی شده است. بازی‌های ربات اکنون در حالت‌های مختلف و گزینه‌های بازی بسیاری با مخزن تبدیل ربات در بازی ربات تبدیل هستند. انتشار ما در بازی های تبدیل ربات در یک بازی چند ربات منحصر به فرد ایجاد شده با عناصر بازی هلیکوپتر ربات مانند تبدیل ربات شیر ​​و ربات جت هوا به بازی ماشین روبات اضافه شده است. جنگ ربات تانک در بازی های تیراندازی ربات با ربات ماشین در بازی تبدیل ربات عظیم آغاز می شود. شما عاشق بازی‌های تبدیل ربات خواهید شد که به شما امکان می‌دهد ترکیب خود را در بازی شخصیت‌هایی مانند ربات شیر ​​و روبات‌های جنگی انتخاب کنید، زمانی که نبرد ربات‌ها در بازی ماشین تبدیل ربات شروع می‌شود. بازی‌های ربات تبدیل جدید ما دارای جنگ تبدیل ربات هیجان انگیز بین ربات تانک و ربات شیر ​​در یک بازی تبدیل ربات جدید است. بنابراین اگر از بازی تانک ربات ترکیب شده با بازی ربات هلیکوپتر در بازی ربات پرنده به همراه اکشن تبدیل ربات شیر ​​عصبانی لذت برده اید، این بازی شیر ربات ترکیبی عالی برای دوستداران بازی فوق العاده ربات است. بازی ربات بزرگ موجود با امکاناتی برای بازی های تبدیل ربات، سبک جدید بازی تبدیل ربات و ربات شیر ​​است. بگذارید فصل بازی های مبارزه با ربات ها شروع شود.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی ماشین ربات با تبدیل ربات شیر ​​وحشی که در آن جنگ تبدیل ربات در بازی ربات تانک آغاز شده است به اندازه جدیدترین بازی های تبدیل ربات بازی ربات شیر ​​لذت بخش است. ما یک سناریوی شدید از نبرد شدید ربات با تبدیل ربات بین ربات جت هوایی در بازی تبدیل ربات جدید ارائه می دهیم. برای افزودن به هیجان بازی های ربات با ربات های جنگی بازی ربات هلیکوپتری، بازی چند رباتی ما نبرد ربات بین ربات های ماشین را در بازی های ربات های تبدیل هیجان انگیز ارائه می دهد. فقط بازیکنان ماهر بازی ربات ماشینی از این بازی تانک ربات با اکشن تبدیل ربات شیر ​​از بازی تانک ربات برنده بازی ربات تبدیل کننده جان سالم به در خواهند برد. عصر بازی های تبدیل ربات چرخشی تازه به سمت جنگ ربات تانک با ماشین تبدیل کننده ربات در بازی هلیکوپتر ربات با توانایی تبدیل ربات شیر ​​گرفته است. پس مردم منتظر چه چیزی هستید؟ برای بازی جدیدترین بازی تبدیل ربات در شهر به ویژه برای طرفداران بازی شیر ربات و بازی تانک تبدیل ربات به روز شده است. می‌توانید برای کسب سکه و باز کردن قفل بازیکنان پیشرفته بازی کنید یا می‌توانید ربات‌های پرنده در بازی ربات تبدیل را خریداری کنید.
‏بازی های مهیج تبدیل ربات پر از جنگ تبدیل ربات بازی ربات تانک متحرک سریع که با بازی ماشین ربات اضافه شده است، راه را برای بازی تبدیل ربات رهبری می کند. شما باید آماده باشید تا با تانک ها و اژدها بازی کنید در حالی که ما عناصر بازی ربات شیر ​​را در بازی ربات اژدها نیز ارائه می دهیم. و اگر ربات جت هوا را دوست دارید، دیگر منتظر نمانید زیرا ما پرواز زیبا و روان بازی هلیکوپتر ربات را ارائه می دهیم زیرا این یک بازی فوق العاده ربات با تمام لذت بازی ربات تانک منتشر شده با بازی ربات بزرگ است. بازی های مبارزه با ربات با ربات ماشین و ربات پرنده جالب ترین عنصر در بازی های تبدیل ربات است. در حالی که در آن هستید، می توانید دوستان خود را نیز بدست آورید، بنابراین در بازی ربات ماشینی ما شهر را نجات دهید، اگر فقط شما بچه ها در کار با ربات ماشین در بازی های ربات تبدیل ماهر هستید. نبردهای دیوانه بازی تبدیل ربات بین شیر و اژدها را آغاز کرده است که در آن دشمنان در بازی ربات تبدیل شما به سمت شما پرواز می کنند و در این بازی ربات تبدیل کننده با تانک ها تیراندازی می کنید.
‏ویژگی ها:
‏بازی تبدیل ربات چند تانک.
‏6 کاراکتر در حال بازی از میان انتخاب کنید.
‏قدرت های جدید ربات.
‏دشمنان ربات قوی تر.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سید مهدیار پدیدار
٢٠ خرداد ١٤٠١

بهترین بازی که تا به حال دیدم . بهترین بازی عمرم بود ۱۰ هزار ستاره هم براش خیلی کمه اگر نصب نکنید نصف زندگیتون بر فناس حتما بخرید کاملا عالیه خیلی خفنه کسایی که میگن گنده بی سلیقن حتما نصبش کنید عالیه دست سازندش درد نکنه من ببینمش انقدر بقلش میکنم تا خفه شه

۵ ۱
برسین آدینه
٤ فروردین ١٤٠١

این بازی خیلی خیلی فقلاده است ۵ستاره هم کم هست من تا مرحله ی ۱۰ رفتم

۵ ۱
امیرمحمد
١٦ فروردین ١٤٠١

عالیییییییی نصب کنید

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده