استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
King Kong wild Gorilla Games

King Kong wild Gorilla Games

نسخه۱.۰.۳۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۳۰
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴
حجم۸۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Xings
‏‏شبیه‌ساز تیراندازی شگفت‌انگیز بازی‌های مبارزه با گوریل‌ها، حرفه‌ی درهم‌شکن شهر تماماً برای مقابله با حملات گوریل‌ها برای بازی کردن بازی‌های تیراندازی حیوانات آماده شده است. کنترل این بازی‌های تیراندازی با حیوانات کنگ، بازی‌های شبیه‌ساز گوریل، کینگ کنگ، پادشاه شما در مقابل گودزیلا است و بازی‌های تیراندازی با حیوانات را که می‌خواهید به ضد حملات گوریل‌های هیولا در بازی‌های حیوانات گوریل‌های وحشی اصلاح کنید. این گوریل بازی شبیه ساز تیراندازی گوریل وحشی به بازی های مبارزه با گوریل های وحشی همه چیز در مورد بازی های تخریب کنگ است. یا تبدیل به داد و بیداد گوریل های وحشی، ضد حملات گوریل های بازی های هیولا در حال حاضر شبیه ساز تیراندازی گوریل های وحشی، بازی های مبارزه با گوریل، بازی های غوغایی، ماجراجویی و بازی های استراتژیک و بازی های ماجراجویی و ضد حملات گوریل ها، شبیه ساز تیراندازی 3 بعدی، قاتل، تیرانداز از خفا، بازی های جنگی گوریل ها به پایان نهایی می رسد. بازی‌های گوریل‌های وحشی رامپ شهر به گوریل حمله می‌کنند و عملاً با ساختن بازی‌های استراتژیک و بازی‌های ماجراجویی و بازی‌های اکشن، مطمئن شوید که بازی‌های کینگ‌کنگ در بازی‌های کینگ‌کنگ در مقابل گودزیلا، جایگاه مناسبی برای بازی‌های کنگ دارد.
‏بازی‌های تیراندازی حیوانات شما از بازی‌های تخریب کنگ دیوانه بازی‌های تیراندازی حیوانات است، زیرا در بازی‌های استراتژیک و بازی‌های ماجراجویی و بازی‌های اکشن بازی‌های گوریل، یک شبیه‌ساز تخریب کونگ بیشتر وجود دارد که می‌توانید بازی‌های شکار گوزن، بازی‌های شکار دایناسور را به انتخاب خود از بین بازی‌های گوریل انتخاب کنید. بازی‌های مبارزه با گوریل‌های شبیه‌ساز تیراندازی را انجام دهید. بازی‌های حیوانات وحشی که گوریل‌های وحشی را درگیر می‌کنند از طریق بازی‌های کینگ کونگ در مقابل گودزیلا به هیولای پای بزرگ حمله می‌کنند و به روش قاتل تک‌تیرانداز سه بعدی حرکت می‌کنند که دیگران باید ضربات قدرتمند آن را در بازی‌های شگفت‌انگیز حیوانات کنگ احساس کنند. بدون محدودیت بازی های شکار گوزن بازی های شکار دایناسور اکشن شما از بازی های هیولا و این بازی شکار گوزن بازی های شکار دایناسور بازی های شکار هیولا قهرمان گوریل های وحشی شبیه ساز تیراندازی گوریل های وحشی بازی های جنگی بازی های داد و بیداد بازی های تیراندازی 3 بعدی قاتل حیوانات بازی های استراتژی و بازی های ماجراجویی و اکشن بازی‌هایی مانند حمله به شهر وحشیانه گوریل در همه سناریوهای بازی‌های تیراندازی حیوانات، بازی‌های گوریل.
‏هر چهار بازی غول‌پیکر کینگ‌کنگ شما غوغای گوریل‌های وحشی شبیه‌ساز تیراندازی بازی‌های جنگی گوریل‌ها بازی‌های دایناسور با قدرت‌های کینگ کونگ در مقابل گودزیلا از بازی‌ها و مهارت‌های گوریل‌های وحشی هستند. در تمام زمینه های اکشن بازی های وحشی کنگ. بهترین قاتل تک تیرانداز سه بعدی را در بین تمام قدرت های بازی های تخریبی بسازید و شبیه ساز تخریب شهر دایناسورها را با بازی های تیراندازی در شهر به داستانی از گذشته در بازی های تیراندازی حیوانات تبدیل کنید.
‏Rampage گوریل وحشی – ویژگی های بازی هیولا:
‏انواع بازی های تخریب گوریل های وحشی
‏بدون محدودیت در این شبیه ساز نابودی داد و بیداد گوریل های وحشی
‏چهار کنترل آسان و انعطاف پذیر جانبی در خشم گوریل های وحشی
‏باز کردن همه سطوح بازی های حیوانات کینگ کونگ در مقابل گودزیلا .
‏افکت‌های صوتی واقعی در بازی‌های هیولاهای داد و بیداد گوریل‌های شهری
‏اگر واقعاً عاشق داد و بیداد گوریل‌های وحشی کینگ کونگ در مقابل گودزیلا وحشی هستید، باید بازی داد و بیداد گوریل وحشی کینگ کونگ در مقابل گودزیلا وحشی 2021 را دانلود کنید. ما از شنیدن پیشنهادات شما خوشحال می‌شویم. و نظرات لطفاً فراموش نکنید که به ما در مسابقه داد و بیداد گوریل های وحشی کینگ کونگ در مقابل گودزیلا وحشی امتیاز دهید.
‏‏رفع اشکالات قبلی
‏اثرات تخریبی جدید معرفی شدند

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی
١١ فروردین ١٤٠٢

بازی عالی هست

میپسندم۳۵ نمیپسندم۹
عکس کاربر ۵۷۹۰۶۹
١٠ خرداد ١٤٠٢

این بازی خیلی دوروغ بود چونکه من این عکسها رودیدم نصب کردم وقتی که وارد بازی شدم اصلا اون شکلی نبود

میپسندم۲۷ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده