استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Hero Robot: Robot Games

Flying Hero Robot: Robot Games

نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۹۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Mindfreak Studios
‏‏شما باید بازی‌های تبدیل ربات آینده‌نگر دیگری را بازی کرده باشید، اما هرگز از بازی مبارزه با ماشین ربات فوق‌العاده سریع خوشتان نیامده است. در این بازی دیوانه ربات آینده نگر شما در واقع در اتومبیل های سریع مانند اتومبیل های اسپورت و اتومبیل های عضلانی آمریکایی مانند شبیه ساز پرواز فوق العاده ربات تبدیل خواهید شد. در این ربات ماشینی مبارزه سه بعدی و ربات جنگ خیابانی در شهر رباتیک و آینده نگر و مبارزه در محیط های پرماجرا و چالش برانگیز و مبارزه با ربات ماشین آینده نگر با ماشین ربات انسانی خود. ربات انسانی شما می تواند به ابرقهرمان ربات موتوری فوق سریع تبدیل شود. تمام ربات های ماشین آینده نگر را با نبرد با ماشین ربات انسانی خود نابود کنید. از اسلحه های لیزری برای از بین بردن روبات های ماشین دشمن استفاده کنید. ربات قهرمان فوق العاده خود را به پرواز درآورید و با مبارزه با ربات های جنگی دیگر، گیم پلی ساده را بازی کنید و به ماشین ربات سه بعدی تبدیل شوید و با اسلحه خود آنها را شکست دهید تا به سطوح بعدی مکانیک برسید. شما می توانید از موشک های بالستیک و مسلسل نهایی استفاده کنید. این بهترین بازی نبرد ربات مکانیکی پرنده است که در واقع می تواند پرواز کند.
‏Grand Shooting Robot Transform Car به شما این فرصت را می دهد که به 3 روش مختلف با سرعت رانندگی کنید. شما می توانید ماشین اسپرت خود را به یک شبیه سازی ماشین مسابقه جت پرواز تبدیل کنید و آن را به یک ربات بزرگ برای جنگیدن در جنگ تبدیل کنید. گیم پلی ساده است زیرا باید از طریق دیگر ربات های خیابانی در شهر ربات مبارزه کنید. اینده واقعی به شما یک تجربه جنگی خیره کننده از روبات های جنگی می دهد. این یک نوع جدید از بازی جنگ ماشین فوق العاده بزرگ است که در آن ربات های آینده نگر وجود دارند و می توانند در آینده رانندگی ماشین را تغییر دهند. در این بازی‌های نبرد سه بعدی ماشین ربات تبدیل رایگان، فرصت‌های زیادی برای مبارزه با بازی‌های اعوجاج ماشین ربات دراماتیک مبارزه سه بعدی پیدا خواهید کرد.
‏بازی‌های جنگی سه بعدی ماشین پرنده ربات و بازی‌های جنگ بزرگ روبات‌ها وجود دارد، اما Grand Shooting Robot Transform Car هر دو را دارد. ویژگی های بازی ربات مبارزه 3 بعدی و بازی ربات ماشین 3 بعدی با نبرد ترانسفورماتور ماشین ربات شدید. این بازی همچنین شامل سایر ربات های جت پرنده و جنگنده های ربات بزرگ نیز می شود. ماهیچه های رانندگی خود را شارژ کنید، برای شیرین کاری و دریفت های ماشین ربات های خیابانی آماده شوید و به خود ثابت کنید که بهترین راننده و ربات جنگنده ماشین شهری شهر بزرگ آینده هستید.
‏Grand Shooting Robot Transform Car 2019
‏-تبدیل ربات ماشین واقعی ماشین پرنده برای مبارزه.
‏-ماشین سرعتی برای جنگ بزرگ.
‏-از محیط آینده جهان شهر لذت ببرید.
‏-کنترل های رانندگی و پرواز اعتیادآور.
‏-گرافیک فول اچ دی و هنر AAA.
‏- حملات و افکت های قدرت دیوانه کننده ویژه.
‏‏ساخت بهینه
‏رفع مشکلات تاخیر
‏پشتیبانی اضافه شده برای دستگاه های جدید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده