استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Police Eagle Robot Transform Car Eagle Game

Flying Police Eagle Robot Transform Car Eagle Game

نسخه۱.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۰۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۵
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game Unified
‏‏به بازی US Police Transform Robot Car Cop Eagle خوش آمدید و رقبای خود را در این جنگ روبات‌های پلیس عقاب پرواز آینده متوقف کنید.
‏این شهر توسط ماشین‌ها و دوچرخه‌های روبات مورد تهاجم قرار می‌گیرد. جنگ روبات‌های آینده‌نگر به تازگی در شهر بقا آغاز شده است، جایی که تبدیل این ربات شگفت‌انگیز به عقاب روبو به شما کمک می‌کند که در جنگ پیروز شوید. خطر ماموریت نجات بقای شهر را بپذیرید زیرا قهرمان ربات می تواند به عقاب ربات تبدیل شود تا در جنگ روبات های آینده نگر در شبیه ساز مبارزه با ماشین 2018 بجنگد. آیا برای مبارزه آینده نگرانه در قهرمان ربات تبدیل ماشین پلیس آماده هستید؟ این شبیه ساز پرواز ماشین 2018 ترکیبی شگفت انگیز از تبدیل ربات به ماشین های پلیس ایالات متحده برای مبارزه با رقبای ماشین روبات است. با حمله ربات عقاب فوق العاده، جنگ دگرگونی ماشین 2018 را متوقف کنید. در ماموریت نجات بقای شهر شبیه ساز عقاب، شما باید از تجربه جنگ آینده نگر خود برای رهایی شهر از حمله ماشین های روباتیک استفاده کنید. مبارزه با ماشین‌های مافیایی که خود را به‌عنوان ربات آهنین بازی تحول عقاب پرواز آینده‌نگر 2018 می‌سازند.

ویدئو معرفی بازی

‏برای بازی پلیس ایالات متحده Transform Robot Car Cop Eagle 2018 ببندید. این بازی تحول آینده‌نگر شما را به افسانه پرواز تبدیل می‌کند. شبیه ساز ربات عقاب 2018. شما به عنوان قهرمان فوق العاده این ماموریت نجات به ماشین های ربات و ربات های واقعی که وارد شهر بقا شده اند حمله خواهید کرد و باعث تخریب می شوند. حالت پرواز ماشین را فعال کنید و بیرون آمدن بال ها را تماشا کنید. ربات پرنده را به عقاب روبو تبدیل کنید که دارای سلاح تیراندازی مدرن است که ماشین های ربات را با ضربه فوق العاده نابود می کند. از تبدیل قهرمان ربات عقاب به ماشین ربات پرنده لذت ببرید. دشمنان ربات تعقیب که باعث تخریب در شهر آینده نگر می شوند آنها را با ضربه فوق العاده متوقف می کند. شما هرگز تبدیل فوق العاده عقاب پلیس به عقاب ابرقهرمانی باورنکردنی را برای انجام ماموریت های نجات ندیده اید و اگر طرفدار ماموریت های مامور مخفی با بهترین بازی های عقاب و بازی های پرش عقاب هستید، این شبیه ساز عقاب درجه یک کاملاً برای شما مناسب است تا کار را دشوار کنید. وجود برای دزدان، تروریست ها و جنایتکاران. ربات ها را در شبیه ساز رانندگی ماشین پرنده ربات مانند یک قهرمان جنگی واقعی با ماشین عقاب تعقیب کنید و مخالفان را با نبرد ماشین تیراندازی شدید فوق العاده نابود کنید.
‏تبدیل ماشین ربات به یک عقاب پلیس آینده نگر در پلیس ایالات متحده تبدیل ربات پلیس ماشین بازی Eagle 2018 که ماموریت های متعددی برای از بین بردن جنایتی که به شهر شما وارد شده است را دارد. عقاب دالماسی خود را برای گرفتن گانگسترها، تعقیب و حمله در یکی از آخرین شبیه سازهای پرواز ماشین کنترل کنید. Eagle hero یا eagle clicker بدون هیچ گونه داروی عقابی به اندازه کافی قوی است تا بتواند ماموریت های تعقیب و گریز پلیس درجه یک را انجام دهد که در سایر بازی های شبیه ساز عقاب پلیس پرواز دیده نشده است. برای محافظت از شهر خود در این بازی تبدیل قهرمان عقاب از استثمار غیرقانونی با عقاب نجات ابرقهرمان بجنگید. شما باید بسیاری از بازی‌های تبدیل ربات و مبارزه با ربات را بازی کرده باشید، اما شبیه‌ساز بازی پلیس ایالات متحده تبدیل Robot Car Cop Eagle به شما تجربه لحظه‌ای از بودن بخش اساسی ماموریت بقای شهر را می‌دهد. شما در حال رانندگی با ماشین خواهید بود و در مبارزه با ماشین ربات پرنده همراه با کنترل ربات آینده نگرانه در یک بازی سرگرمی خواهید کرد.
‏ویژگی ها
‏از بازی بهترین شبیه ساز ماشین ربات عقاب لذت ببرید. 2018!
‏ربات آهنی در ماموریت نجات بقای شهر افراط می کند!
‏تجربه جنگ ربات های آینده نگر و جنگ ماشین پرنده!
‏رانندگی ماشین، تبدیل عقاب و ربات واقعی که همه را در یک پلت فرم کنترل می کند!
‏سطح دشواری با افزایش می یابد افزایش سطوح!
‏تغییر ربات ماشین پلیس شگفت انگیز را تجربه کنید!
‏ماشین مجهز به سلاح های تیراندازی برای نبرد هوایی!
‏بازی US Police Transform Robot Car Cop Eagle را دانلود کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. ما می توانیم بازی های اکشن جدید بیشتری را برای شما بسازیم.
‏‏رفع Bu

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mari...♡
٢٢ آذر ١٤٠٠

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ꪗꪖડ
٢٢ آذر ١٣٩٩

چرا ربات نداره پرنده و ماشین است ناراحت شدم

میپسندم۱۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر بهراد بورچی
١٤ اردیبهشت ١٣٩٩

از این بهتر نمی شود عالی بود

میپسندم۱۷ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده