استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Air Robot Game - Flying Robot

Air Robot Game - Flying Robot

نسخه۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۱
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏به عنوان یک ربات مگس در دوران تبدیل ربات ها برای مبارزه با نبردهای ربات های آینده ظهور کنید! بازی Air Robot - Flying Robot Transforming Plane یک ماجراجویی جالب با ابرقهرمانان ربات پرواز را برای دوستداران بازی های ربات جت و بازی های ربات های آینده ارائه می دهد. در زمان نبردهای ربات های هوایی، بقای بشر در خطر است زیرا روبات های تبدیل شده حمله ای را علیه هواپیمای جت ربات آینده آغاز کرده اند و تیم ربات به یک ربات هیولا با توانایی های ربات های پرنده کارآمد و مهارت های عمل رزمی برای از بین بردن دشمن نیاز دارد. و روبات های جت آن این شبیه ساز ربات هواپیما یک گیم پلی جالب از بازی های ربات پرنده و هیجان کنترل ربات های تبدیل را در بازی های قهرمان ربات ارائه می دهد. شما می توانید با هواپیما پرواز کنید، با ربات ها مبارزه کنید، با جت های متحول کننده به ربات های شیطانی شلیک کنید و منفجر کنید و به عنوان یک ربات جت بخشی از لیگ روبات های قهرمان شوید. همه این ویژگی های هیجان انگیز آن را به یکی از بهترین بازی های ربات تبدیل می کند. شما تنها ربات هوایی با قدرت تبدیل جت هستید که می توانید این حمله دشمن را به چالش بکشید و جهان را نجات دهید. نقشه باز و ماموریت های حیاتی برای از بین بردن حریف تعیین شده به هلیکوپتر ربات هواپیما را نمی توان در سایر بازی های ربات هوایی یافت. اگر به پرواز، اقدام رزمی و نجات علاقه دارید، قطعاً ویژگی‌های استثنایی و چالش‌های خارق‌العاده را دوست خواهید داشت.
‏شاید بسیاری از بازی‌های روبات‌های آینده را با تبدیل ربات فوق‌العاده بازی کرده باشید، اما این شبیه‌ساز ربات جت دارای وظایف مختلفی برای نابودی دشمن است. و ماموریت های ترسناک ضد حمله بر خلاف سایر بازی های جت متحول کننده. آیا آماده مبارزه با ابر روبات ها در نبرد آینده نگرانه پلیس خطوط هوایی هستید؟ در این جدیدترین بازی های تبدیل کننده ربات های فضایی، به هواپیمایی تبدیل شوید تا با چابکی تغییر شکل دهید تا رقبا را بکشید. اجازه دهید تلاش به عنوان ربات پرواز در یکی از بهترین بازی‌های ربات موجود در فروشگاه شروع شود، شما باید یک ماشین را برای جنگ کنترل کنید، برای نبرد در هوا و محافظت از زمین از شر. ادغام تاکتیک‌های پیچیده درگیر در بازی‌های تبدیل ربات با لذت بازی‌های ربات هوایی و بازی‌های ربات پرواز، این شبیه‌ساز ربات پرنده اجازه می‌دهد تا مسئولیت نیروی پلیس هوایی را بر عهده بگیرد. با بال‌های فلزی خود روی آسمان‌خراش‌های بزرگ بچرخید تا به دشمن روی زمین شلیک کنید و آسمان را از جت‌های متحول کننده به دست آورید. به عنوان یک قهرمان برخیزید، یک ناجی را افزایش دهید و بر ماشین ها پیروز شوید. اگر این شما را هیجان زده می کند و می خواهید جت های جنگنده و هلیکوپترها را کنترل کنید و روبات ها را تغییر دهید، در این شبیه ساز ربات های هوایی یک ربات پرواز باشید. محیط بسیار دقیق، با کنترل های روان ربات های پلیس و فیزیک واقع گرایانه در آن بسیار برتر از سایر بازی های ربات های هواپیما است. سطوح فوق العاده ای وجود دارد که در آنها در برابر نبردهای خصمانه با وحشت شدید آزمایش خواهید شد.
‏دنیای سه بعدی گسترده بازی های ربات پرنده با یک قهرمان ربات هوایی مبهوت شده است که در خشم کامل برای درهم شکستن کل سه بعدی است. دنیای بازی‌های ربات هواپیمای جنگنده با استفاده از ربات‌های پرواز و ابرقهرمان‌های روباتیک، جت‌ها و هلیکوپتر ربات هیولا را تغییر می‌دهند تا از صدای واقعی برای خاتمه دادن به جنایتکاران لذت ببرید و به یک افسانه تبدیل شوید. جنگ های ربات های آینده پایان بشریت خواهد بود و وجود گونه غالب در دستان روبات های متحول خواهد بود تا نبرد ربات های جت را بجنگند. هم اکنون بازی Air Robot را دانلود کنید!
‏بهترین صداها و انیمیشن ها
‏جت تبدیل و تبدیل هواپیما
‏محیط شهر شگفت انگیز
‏کنترل های صافی که در بازی های تبدیل ربات دیده نمی شود
‏گرافیک سه بعدی و جلوه های صوتی با کیفیت بالا
‏ماموریت های چالش برانگیز جالب که در سایر بازی های ربات هوایی دیده نشده است
‏‏- سواری های هیجان انگیز جدید اضافه شد - احساس محیط زنده اضافه شد - دشمنان قدرتمند اضافه شدند - تجربه کاربر افزایش یافت - اشکالات جزئی برطرف شد

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر به نظر من نصبش کنید
١١ تیر ١٤٠١

حتملا نصبش کنید

میپسندم۲۷ نمیپسندم۷
عکس کاربر میر امیررضا تقی زاده
٢٣ شهریور ١٤٠٠

خیلیییییییییییییییییی بازی مسخره‌یی هستتت

میپسندم۲۵ نمیپسندم۲۰
عکس کاربر علی
٣ خرداد ١٤٠٠

فقط ربات و جت داره تانک و ماشین و حوا ناو و بیند زده

میپسندم۳۰ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده