استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cow farm milk factory farming

Cow farm milk factory farming

نسخه۱.۸.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۹
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده MobilMinds Apps
‏‏خوش آمدی مرد شیر! شما به یکی از بازی های باحال کارخانه شیر دعوت شده اید. بیایید و در تولید کارخانه شیر که شیر با خالص ترین کیفیت را بسته بندی می کند به ما بپیوندید. همانطور که می دانید زندگی سالم نیاز اساسی است، پس عضو بازی کارخانه شیر باشید و از لذت مزرعه کارخانه شیر لذت ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شیر را از مزارع لبنیات تازه تهیه کنید و کار حمل و نقل کامیون را انجام دهید. تمام فرآیندهای کارخانه تولید شیر در این بازی افزوده جدید به بازی های کارخانه شیر توسط انیمیشن های جالب تقویت شده است. پس از تکمیل بسته بندی در فرآیند بازی تولید شیر، شیر را با استفاده از کامیون حمل و نقل شیر به بازارهای مختلف شیر تحویل می دهید. از وظایف خود به عنوان کارگر کارخانه شیر و همچنین کار با ماشین‌های بزرگ مانند یک متخصص کارخانه تولید شیر لذت ببرید.

ویدئو معرفی بازی

‏شاید بازی‌های کارخانه شیر و همچنین بازی‌های تحویل شیر را انجام داده باشید، اما این یکی متفاوت است. از ترکیب هر دو به عنوان شبیه ساز تولید شیر و حمل و نقل با کامیون لذت ببرید. انجام بازی‌های پرورش شیر همیشه سرگرم‌کننده بوده است، از رانندگی تانکر شیر، وانت، چنگال‌بر در همان محیط لذت ببرید و بازی‌های تحویل شیر را به سطح بعدی ببرید. همکار کارخانه شیر جوشاندن و پرورش شیر باشید. در این بازی کارخانه شیر همه فرآیندها برای شما تعریف شده است. تولید شیر از طریق فرآیندهای مختلف شیر بازی می گذرد، با انجام وظایف تمام سطوح را پشت سر می گذارید. کارخانه بزرگ تولید شیر شامل تخلیه شیر در ظروف ذخیره سازی کارخانه با استفاده از کامیون حمل و نقل سنگین و فرآیند جوشاندن و خنک شدن است.
‏مرحله بعدی پس از پر کردن شیر در بطری های شیر، بسته بندی خامه ای است که به عنوان یک محصول جانبی وارد شیشه های خامه شده است. روی بطری ها و شیشه های شیر درپوش و برچسب بگذارید. پس از اتمام بسته بندی، از چنگال بالابر برای چیدن و قرار دادن کارتن در خودروهای تحویل شیر استفاده کنید. اکنون در راه انتقال شیر تازه مزرعه به بازار باشید. شما یک کار تولید شیر عالی انجام داده اید که در سایر بازی های کارخانه شیر بسیار متفاوت است. به کار خوب در شبیه ساز تولید شیر و رانندگی با کامیون های سنگین ادامه دهید و در پایان قهرمان خواهید شد.
‏بازی‌های بازی‌های مزرعه شیری مزرعه گاو:
‏10 سطح بازی شگفت‌انگیز کارخانه شیر.
‏محیط واقعی مزرعه لبنیات و کارخانه شیر.
‏وسایل نقلیه متعدد برای رانندگی بازی پرورش شیر .
‏گرافیک سه بعدی شگفت انگیز و محیط مزرعه گاو
‏تجربه شگفت انگیز مزرعه گاو شیری
‏این بازی مزرعه لبنی را در کارخانه شیر گاو دانلود کنید و بهترین ها را در بازی های پرورش و تولید لبنیات تجربه کنید. بازخورد خود را به ما بدهید

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده