استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Proximity Sensor Reset/Fix

Proximity Sensor Reset/Fix

نسخه۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۸
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۶
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Tech Tool
‏‏برنامه بازنشانی سنسور مجاورت (+سرویس Overrider) پیکربندی حسگر مجاورت دستگاه Android خود را مجدد کالیبره کنید. اگر مشکلاتی مانند صفحه سیاه در طول تماس یا مشکل در استفاده از هر برنامه دیگری که به حسگر مجاورت نیاز دارد، دارید، این برنامه می‌تواند با کالیبره کردن مقادیر حسگر در چند مرحله آسان به شما کمک کند.
‏جدید: در نسخه 3، Proximity برنامه بازنشانی سنسور اکنون با برنامه ProxLight Overrider Service ادغام شده است، بنابراین اکنون یک ویژگی رایگان جدید دریافت خواهید کرد که یک سرویس لغو را برای اجبار با استفاده از حسگر مجاورت به شما ارائه می دهد، همچنین شما با سرویس جدید ProxLight می توانید از سنسور نور به عنوان یک حسگر مجاورت به‌عنوان راه‌حلی برای کسانی که مشکل سخت‌افزاری دارند.
‏مهم: لطفاً توجه داشته باشید که اگر سخت‌افزاری داشته باشید، این برنامه سعی می‌کند فقط مشکلات نرم‌افزاری را برطرف یا بازنشانی کند. مشکل سنسور هیچ برنامه‌ای نمی‌تواند آن را برطرف کند، شما نیاز به تعمیر سخت‌افزاری دارید، بنابراین ممکن است این برنامه در این مورد برای شما بی‌فایده به نظر برسد، لطفاً قبل از بررسی بد به ما توجه کنید.
‏(این برنامه برای دستگاه‌های روت شده طراحی شده است و فقط این کار را انجام خواهد داد. سعی کنید مقادیر حسگر را در فایل پیکربندی سنسور به روز کنید.)
‏همچنین p توجه داشته باشید که ممکن است لازم باشد مراحل پیکربندی را بیش از 1 بار انجام دهید (و مطمئن شوید که دستگاه را دوباره راه اندازی کرده اید)، همچنین سعی کنید این برنامه را نصب کنید زیرا شامل کالیبراسیون مجدد خودکار راه انداز راه انداز برای پیکربندی مجدد حسگر مجاورت است. هنگام راه‌اندازی دستگاه.
‏اگر به شما در تعمیر حسگر مجاورت کمک کرد، آن را به اشتراک بگذارید! سایر کاربران به کمک نیاز دارند!
‏‏پشتیبانی از آخرین سیستم عامل!
‏بهبود عملکرد.
‏برخی اشکالات را برطرف کنید

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر amir56
١٢ فروردین ١٤٠٢

اقا بشدت پیشنهاد میکنم این برنامه رو واسه کسایی که مشکل مجاورت دارن عالیع

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر moghbeli
١٩ بهمن ١٤٠١

خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر Ladybug
١٤ شهریور ١٤٠١

مشکلو حل نکرد

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده