استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
حسگر صفحه نمایش

حسگر صفحه نمایش

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۳۲
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده مهرداد90
‏‏صفحه نمایش دستگاه را با تکان دادن دست روشن کنید
‏حسگر صفحه نمایش برنامه ایست که تلفن شما را از حالت خواب بیدار میکند - صفحه نمایش آن را روشن میکند - زمانیکه شما دست تکان میدهیدروی سنسور مجاورت.
‏من این برنامه را درست کردم چون میخواستم برای یک نظر دیدن ساعت دستگاه، از زدن دکمه پاور پرهیز کنم - که از قرار معلوم این کار را زیاد روی گوشیم انجام میدهم. من نتوانستم برنامه با سورس بازی را پیدا کنم که این کار را انجام میداد، پس خودم دست به کار شدم. و این برنامه ضروری را ساختم.
‏تنها کافیست دستتان را روی سنسور مجاروت گوشی تان تکان دهید تا صفحه نمایش روشن شود. این حالت حالت دست تکان دادن نامیده میشود و امکان آن هست که در صفحه تنظیمات غیرفعال شود تا مانع از روشن شدن ناخواسته صفحه نمایش تان شود.
‏همچنین میتواند صفحه نمایش را زمانی که گوشی هوشمندتان را از جیب یا کیفتان خارج میکنید، روشن کند. این حالت حالت جیبنامیده میشود و این را نیز میتوان در صفحه تنظیمات غیرفعال کرد.
‏هر دوی این حالت ها بطور پیش فرض فعال می باشند.
‏همچنین میتواند وقتی روی سنسور مجاورت را برای یک ثانیه (یا مدت معین) پوشاندید، گوشی شما را قفل کند و صفحه نمایش را خاموش نماید. این حالت، اسم خاصی ندارد، اما مثل سایر تنظیمات قابل تغییر در صفحه تنظیمات میباشد. این حالت بصورت پیش فرض غیر فعال می باشد.
‏برای آن دسته از کسانی که تا به حال در مورد سنسور مجاورت نشنیده اند : این یک سنسور کوچولویی هستش که روی گوشی شما نزدیک به محلی که هنگام مکالمه گوش خود را کنار آن میگذارید، قرار دارد. شما در عمل قادر به دیدن آن نیستید و وظیفه این قطعه آن است که به گوشی شما بگوید که صفحه نمایش را هنگامی که شما در حال مکالمه هستید خاموش کند.
‏حذف برنامه از روی دستگاه
‏این برنامه از مجوز Device Administrator (مدیر دستگاه) استفاده میکند. بنابراین شما نمیتوانید حسگر صفحه نمایش را «به روش معمول» از دستگاه حذف کنید.
‏برای حذف برنامه از دستگاه، کافی است آن را باز نموده و از دکمه «حذف نصب حسگر صفحه نمایش» در قسمت انتهایی منو استفاده نمایید.
‏ایرادهای شناخته شده
‏متأسفانه، بعضی از گوشی های هوشمند، موقع خواندن سنسور مجاورت، CPU دستگاه را روشن میکنند. این را یک ضامن بیداری می نامند و این باعث مصرف قابل توجه باطری میشود. این تقصیر متوجه من نیست و من نمیتوانم برایش کاری انجام دهم تا برطرف شود. بعضی گوشی های دیگر وقتی صفحه نمایش خاموش میشود «به خواب میروند» در حالی که همچنان به سنسور مجاورت گوش میدهند. در این حالت، مصرف باطری در عمل نزدیک به صفر است.
‏مجوزهای مورد نیاز اندروید :
‏مجوز WAKE_LOCK برای روشن نگاه داشتن صفحه نمایش
‏مجوز USES_POLICY_FORCE_LOCK برای قفل کردن دستگاه
‏مجوز RECEIVE_BOOT_COMPLETED برای اجرا شدن اتوماتیک بعد از بوت دستگاه، البته در صورت انتخاب این گزینه در داخل برنامه
‏مجوز READ_PHONE_STATE برای غیرفعال کردن موقت حسگرصفحه نمایش در حین تماس تلفنی

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارسا محسن زاده
٢٧ اردیبهشت ١٤٠١

چرا هر کاری میکنم کار نمیکنه

۱ ۱
باران عباسی
١٤ اسفند ١٤٠٠

من تازه نصب کردم هنوز نمیدونم چجوری

۳ ۰
ارشان الهی
١٢ دی ١٤٠٠

بذ افتضاح

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده