استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Water Car Racing 3d: Car Games

Water Car Racing 3d: Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۳
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Monster Games Productions PTY LTD
‏‏شیرین کاری‌های مسابقه اتومبیل رانی موج‌سواری در آب:
‏به شیرین کاری‌های بازی‌های اتومبیلرانی مسابقه اتومبیل‌رانی آبی 2022 خوش آمدید. برای سریع‌ترین مسابقه ماشین‌های آبی آماده شوید، با پرش‌های عجیب و غریب ماشینی، حداکثر هیجان و تجربه سواری را به دست آورید!
‏ رانندگی با ماشین موج سواری شناور در آب:
‏ پایین آمدن از راه های آب و جاخالی دادن بازیکنان حریف، و در راه خود انتظار دارید چند رمپ در آب برای انجام حرکات نمایشی احمقانه هوایی انجام دهید! اجازه دهید مسابقه قایق ماشینی درگ آغاز شود. مدل های ماشین مورد علاقه خود را باز کنید و هر طور که دوست دارید سفارشی کنید. این ماشین موج سواری شناور در حال رانندگی در ساحل یکی از چالش برانگیزترین بازی های ماشینی است که می توانید پیدا کنید. دانلود رایگان این مسابقه اتومبیل رانی را امتحان کنید و بازی سرعت بالای اتومبیل سواری در آب را تجربه کنید. همچنین می‌توانید مسابقات اتومبیل رانی آبی 2022 را به‌صورت آفلاین بازی کنید و می‌توانید بازی‌های اتومبیلرانی و مسابقه‌ای را برانید.
‏ بازی‌های مسابقه اتومبیل رانی Water Surfer:
‏از مسابقات اتومبیل رانی در آن مدارهای قدیمی خسته شده‌ام. ، هر روز جلوی همان جمعیت. به این پارک آبی شناور مسابقه ماشین های آبی 2022 با موج سواران مشتاق نگاه نکنید. این موج سواران ماشین آبی بازی مسابقه اتومبیل رانی، مشتاق رانندگی ماشین های خود از طریق این پارکینگ آبی شناور شگفت انگیز، با تماشاگران مشتاقی که روی نیمکت ها نشسته اند، اوقات خوبی را سپری می کنند و سعی می کنند از این بازی ابتکاری مسابقه ماشین های آبی لذت ببرند. این مسابقه آب شناور انبوهی سرگرم کننده و چالش برانگیز است، هنگامی که مسابقه دهنده حرفه ای را به عهده می گیرید و سعی می کنید با تمام مهارت های موجود در کتاب خود با آنها رقابت کنید، پیشنهاد می کنیم فراموش نکنید که بر روی یکی از این شبیه سازهای ماجراجویی ساحلی موج سواری در آب رمپ ها پرش کنید. بازی برای بهترین شبیه ساز مسابقه پرش با ماشین آبی 2022.
‏ شیرین کاری های مسابقه اتومبیل رانی Extreme Water Slide:
‏توصیه می کنیم مستقیماً وارد مسابقه حرفه ای نشوید، دست به کار شوید با مسابقه اتومبیلرانی آبی آماتور تمرین کنید و بر این اساس شروع به ساختن حرفه خود در مسابقه آبی اتومبیل کنید. نیترو را برای سرعت‌های برق آسا انتخاب کنید زیرا ممکن است در این پیچ‌های تند به شتاب بیشتری نیاز داشته باشید، در حالی که در این پارکینگ شناور با سرسره‌های آبی مسابقه‌ای حرفه‌ای روبرو هستید. مراقب سرعت سنج خود در این پیچ های پرپیچ و خم بسیار تیز باشید، زیرا اگر بیش از حد جاه طلب هستید، خارج شدن از مسیر بسیار آسان است.
‏به جمع آوری تمام امتیازات و امتیازات در این موج سواری دیوانه با ماشین در آب ادامه دهید. بازی‌ها، از آنجایی که شما باید قفل تمام ماشین‌های موج‌سواری سریع آب را باز کنید، تا با بهترین گورو بازی‌های مسابقه‌ای ماشین‌سواری در آب بازی‌های مسابقه‌ای که سر به راه هستند، پیش بروید و شانسی برای شکست دادن او داشته باشید.
‏Water Car Racing 3d : ویژگی های بازی های ماشین:
‏- کنترل های روان آسان و شهودی
‏- گرافیک سه بعدی فوق العاده واقع گرایانه و انیمیشن های جالب
‏- مسابقات اتومبیل رانی شناور شگفت انگیز
‏- تعقیب و گریز هیجان انگیز
‏ - چالش های بی پایان
‏‏به‌روزرسانی اصلی
‏- کنترل‌های خودرو بهبود یافته است
‏- گاراژ جدید اضافه شد
‏- هوش مصنوعی بهبود یافته
‏- بازی جذاب‌تر شد
‏از اینکه از ما حمایت می‌کنید متشکریم. از بازخوردتان متشکریم! اگر مشکلی در مورد بازی ما دارید، لطفاً مشکل یا پیشنهاد خود را همراه با اطلاعات دقیق از طریق admin@monstergamesproductions.com.au گزارش دهید. ما آن را بررسی و در اسرع وقت حل خواهیم کرد.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده