خانه بازی رانندگی
Drive for Speed: Simulator

Drive for Speed: Simulator

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۶۶۸
حجم۱۰۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Play365
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏وقتشه که موتور ماشین تون رو روشن کنید و آماده رانندگی در شهر با تمام سرعت بشید، مراحل این بازی زماندار هستند به این معنا که شما باید قبل از تمام شدن وقت خود را به مقصد برسانید. البته کار ساده ای نخواهد بود چون موانع زیادی سر راهتان قرار دارند ولی اگر به موقع به مقصد برسید مقداری پول به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد که بعدا از آن می‌توانید برای خرید ماشین های سریعتر استفاده کنید. این بازی دارای حالت رانندگی آزاد نیز هست. حالتی که در آن می‌توانید بدون نگرانی از تمام شدن وقت و به صورت کاملا آزادنه در شهر رانندگی کنید.
‏ ویژگی ها: - دارای بیش از 20 ماشین مختلف که میتوانید قفل شان را باز کنید. - دارای حالت رانندگی آزاد - دارای 4 نوع مرحله مختلف - امکان ارتقای ماشین خود، رنگ آمیزی بدنه آن و اعمال تغییراتی در ظاهر آن با تغییر اگزوز، تایرها و رینگ چرخ ها
New vehicles.
New accessories.
New daily gift system.
Graphics improvements.
Minor bug fixes.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟