خانه بازی تفننی
Ludo Club - Fun Dice Game

Ludo Club - Fun Dice Game

تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۰۰
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Moonfrog
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏باشگاه منچ‌بازی یک بازی آنلاین چند نفره و هیجان‌انگیز است. به باشگاه اختصاصی بهترین بازیکنان منچ در دنیا بپیوندید،از جدول رتبه‌بندی بالا بروید ، تاس‌های ویژه‌ی بازی را آزاد کنید و پادشاه باشگاه منچ‌بازی بشوید.
‏ یاد بگیرید چه‌طور مهره‌های آبی، زرد ، سبز و قرمز را با استراتژی درست حرکت داده بازی را ببرید و قهرمان بشوید. با بازیکنان دیگر رقابت کنید و صدر جدول بهترین‌ها را از آن خود کنید. باشگاه منچ‌بازی بسیار جالب بوده و ساعت‌ها شما را سرگرم‌ می‌کند.
‏ ویژگی‌های بسیار جالبی در این بازی وجود دارد. شما می‌توانید دوستان یا اعضای خانواده را از طریق شبکه‌های اجتماعی مثل واتس‌اپ به بازی ‌دعوت کنید. فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند، با اینترنت نه چندان پرسرعت هم به خوبی کار می‌کند. البته قابلیت بازی آفلاین هم با دسترسی محدود تر وجود دارد. از دیگر امکانات بازی فضای گپ با بازیکنان دیگر است. بدون نیاز به پرداخت‌های درون‌بازی به راحتی می‌توانید پاداش‌ها و سکه‌های روزانه را جمع‌آوری کنید و از بازی لذت ببرید
‏ بازی گرافیک بسیار خوب بوده و حاوی تصاویر زیبا و رنگارنگ است. پس منتظر چی هستید؟ بشتابید! تاس بیندازید و بازی کنید!
1. Bugfixes
2. Crash Fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟