استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Muscle Car Stunts: Car Games

Muscle Car Stunts: Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۶
حجم۵۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mustard Games Studios
‏‏به شیرین کاری های ماشین عضلانی خوش آمدید: بازی های ماشین روی سطح شیب دار بزرگ با ماشین های ورزشی، مسابقه ای، کلاسیک و سرعتی مورد علاقه شما در این بازی های رانندگی شیرین کاری. این بار، استودیو Mustard Games ایده شگفت‌انگیزی از شیرین کاری‌های ماشین عضلانی ارائه می‌کند: بازی‌های ماشین شیرین کاری مگا رمپ برای دوستداران شیرین کاری در شبیه‌ساز رانندگی. بروید و از این بازی های شیرین کاری ماشین در مگا رمپ ها لذت ببرید و قهرمان قهرمان این بازی های شیرین کاری رمپ شوید. این بازی های ماشین شیرین کاری دارای رابط اعتیاد آور و هیجان انگیز بازی های اتومبیل رانی است که در آن بازی های بدلکاری را به طور موثر در مگا رمپ ها - بازی های ماشین عضلانی انجام خواهید داد. شبیه‌ساز رانندگی با ماشین شیرین کاری خود را در این بازی‌های ماشین عضلانی انتخاب کنید و در این شیرین کاری رایگان ماشین سواری: بازی‌های اتومبیل رانی، بر روی شیرین کاری‌های غیرممکن ماشین با سرعت و شتاب مناسب مسابقه دهید. بروید و از بازی‌های جدید و به‌روزرسانی‌شده مانند شیرین کاری‌های اتومبیل سه بعدی لذت ببرید: بازی‌های رانندگی در مسیرهای غیرممکن مختلف بازی. در بازی‌های اتومبیل رانی در جاده‌های دشوار و مسیرهای شیب‌دار مراقب باشید: شبیه‌ساز رانندگی و کنترل سرعت و همچنین شتاب در شبیه‌ساز رانندگی دیوانه‌وار.
‏در این بازی رایگان مسابقه‌ای و بدلکاری ماشین عضلانی با بازی‌های بدلکاری رانندگی مگا رمپ، شما وسایل نقلیه خود را در مسیرهای پیچ و تاب دار با شبیه ساز رانندگی اتومبیل برانید. تمام ماموریت‌های این بازی‌های شیرین کاری ماشین رمپ مگا جالب و چالش برانگیز خواهند بود، جایی که می‌توانید با بازی این رمپ شیرین‌کاری‌های ماشینی 3 بعدی: مسابقات اتومبیل رانی خود را توسعه دهید. بر اساس فعالیت اخیر خود، خود را برای بازی های بدلکاری آماده کنید و با شیرین کاری های غیرممکن ماشینی در آسمان پرواز کنید: بازی ماشین. علاقه خود را به این بازی‌های ماشین شیرین کاری مگا رمپ نشان دهید: بازی‌های شیرین کاری غیرممکن با ماشین و بهترین امتیازدهنده راننده در این شبیه‌ساز رانندگی ماشین شوید: بازی‌های ماشین شیرین کاری. حالت‌ها و محیط‌های مختلف در این بازی‌های ماشین عضلانی - شیرین کاری‌های ماشینی، گیم‌پلی اعتیادآوری را در دنیای ماشین‌های شیرین کاری با شبیه‌ساز بدلکاری رانندگی به کاربران می‌دهد: مسابقه ماشین. مسابقه اتومبیل رانی چند نفره در این بازی ماشینی شما را به برنده شدن در مسابقه بدلکاری ترغیب می کند. سطوح این بازی های شیرین کاری ماشین - شبیه ساز رانندگی را پاک کنید و تمام نقاط بازرسی از شیرین کاری های ماشین عضلانی را جمع آوری کنید: مسابقه اتومبیل رانی. بازی‌های شیرین کاری هیجان‌انگیز را با چندین ماشین شیرین‌کاری امتحان کنید تا به بازیکن تمرین منحصربه‌فرد در جاده‌های بزرگراهی با رانندگی بدلکاری بدهید.
‏بازی شیرین کاری‌های ماشین عضلانی را با توانایی‌های حرفه‌ای تجربه کنید تا در همه چالش‌های این بازی‌های شیرین کاری رایگان ماشین پیروز شوید. بازی‌های ماشین عضلانی با تجربه بازی‌های بدلکاری جدید و به‌روز شده، انرژی بازیکن را با بازی‌های ماشین شیرین کاری افزایش می‌دهد. در این بازی های مسابقه اتومبیل رانی شیرین کاری پشت فرمان بنشینید تا از حالت جدید بازی های مسابقه ترافیک لذت ببرید که در آن می توانید از رانندگی بی پایان با ماشین های مختلف لذت ببرید.
‏ویژگی های شیرین کاری ماشین عضلانی: بازی های اتومبیل رانی افراطی Gt:
‏ - رمپ های مختلف عمودی و افقی شبیه ساز رانندگی ماشین
‏- محیط های بزرگ و نماهای متعدد از بازی شیرین کاری ماشین عضلانی
‏- گزینه های مختلف انتخاب ماشین مانند ماشین های کلاسیک و بازی های ماشین عضلانی مسابقه ای
‏- سطوح شگفت انگیز شیرین کاری های ماشین عضلانی : شیرین کاری ماشین مسابقه ای gt
‏- حالت جدید بازی های اتومبیل رانی ترافیکی
‏این بازی رایگان شیرین کاری ماشین عضلانی را دانلود کنید: بازی های رانندگی بدلکاری و از حالت های مختلف مانند مسابقه کوهستان، مسابقه بی پایان، حرفه ای، سبک آزاد و چند نفره لذت ببرید. بازی های ماشین عضلانی
‏‏🚗ماشین ماهیچه ای به روز رسانی جدید🚗

‏- اضافه شدن حالت شیرین کاری جهان باز جدید ✨
‏- گیم پلی بهینه شده 🎮
‏- حالت ترسیم خط هیجان انگیز 🔮
‏- اضافه شدن کوه شگفت انگیز، مسابقه حالت‌های و بدلکاری ⏳
‏- سرعت خودروها و کنترل بهینه شده 📣
‏- حالت‌ها و محیط‌های متعدد 🌐
‏- گزینه‌های انتخاب کنترل شگفت‌انگیز ⚙️
‏- اضافه شدن پیشنهادها و جوایز ممتاز 💰
‏- پاداش روزانه شگفت‌انگیز مجموعه 🛍

‏دانلود کنید و لذت ببرید. بازخورد خود را برای به روز رسانی های آینده ارائه دهید

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ونزدی
١١ خرداد ١٤٠٢

عالییییی

۰ ۰
حسین
٢٩ اسفند ١٤٠١

خیلی خوب

۱ ۰
ناشناس
٢٥ خرداد ١٤٠١

چصج

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده