استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Parking Jam: Car Parking Games

Parking Jam: Car Parking Games

نسخه۵.۱۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۲۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۷۰
حجم۱۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده TapNation
‏‏به مسابقه شیرین کاری 3d با دوچرخه خوش آمدید که توسط استودیوی Mustard Games ارائه شده است که در آن می توانید بازی های بدلکاری رانندگی را در رمپ های بزرگ با بازی مسابقه دوچرخه سواری انجام دهید. ایده جدیدی از بازی های مسابقه ای بدلکاری موتور سیکلت که در آن از بازی دوچرخه سواری در مسیرهای غیرممکن لذت می برید. دوچرخه موتوری مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در رمپ های شیرین کاری پشت بام در این بازی شیرین کاری دوچرخه سواری کنید. در این بازی دوچرخه غیرممکن خود را استاد بدلکاری حرفه ای کنید تا از پرش های افقی و عمودی بازی های دوچرخه شیرین کاری لذت ببرید. این بازی دوچرخه شیرین کاری مگا رمپ دارای کنترل منحصر به فردی است که در آن می توانید با موتور سیکلت واقعی مورد علاقه خود در این بازی های شیرین کاری دوچرخه بازی کنید. دسته دوچرخه موتوری را در این بازی مسابقه دوچرخه سواری برای مدیریت سرعت موتور سیکلت در مسابقه شیرین کاری دوچرخه کنترل کنید. دوچرخه خود را در این رمپ بزرگ ذخیره کنید: بازی موتور سیکلت از موانع برای رسیدن به نقطه پایان به موقع در این بازی های شیرین کاری دوچرخه. از بازی های رانندگی شیرین کاری مسابقه ای شدید gt با مسابقه شیرین کاری سه بعدی دوچرخه سواری شگفت انگیز و فوق العاده لذت ببرید و موتور سیکلت را در شیرین کاری های واقعی در بازی مسابقه دوچرخه سواری مگا رمپ رانندگی کنید. بازی دوچرخه والا: بازی مسابقه بدلکاری مگا رمپ را انجام دهید و در بازی‌های بدلکاری موتوری، استاد بدلکاری بازی دوچرخه غیرممکن باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏به سمت چالش‌های بازی‌های شیرین کاری دوچرخه بروید که در آن باید هدف بازی دوچرخه را درک کنید تا مراحل را تکمیل کنید. بازی مسابقه دوچرخه سواری غیرممکن در این بازی های دوچرخه شیرین کاری پشت فرمان بنشینید و سایر بازی های ماشین را فراموش کنید. بازی دوچرخه را شروع کنید و در بازی شیرین کاری بر روی دوچرخه موتوری ورزشی سوار شوید تا به هدف بازی دوچرخه والا برسید. چیز جدیدی را در بازی های دوچرخه کشف کنید تا از بازی های جدید و به روز مسابقه بدلکاری که برای شما پیشنهاد می شود لذت ببرید. تمام سطوح و مراحل این بازی های شیرین کاری با دوچرخه جالب است که در آن شما توانایی های رانندگی و بدلکاری خود را با بازی های دوچرخه شیرین کاری بهبود خواهید داد. انتخاب های مختلف در بازی موتور سیکلت و حالت های متعدد مگا رمپ هیجان بازی مسابقه دوچرخه سواری را ایجاد می کند: بازی های بدلکاری. بسیاری از مراحل بازی های شیرین کاری دوچرخه، کاربر را سوار بازی غیرممکن موتور دوچرخه والا می کند. از موانع نجات دهید و به صورت حرفه‌ای رانندگی کنید تا بازی‌های رانندگی بدلکاری موتوری واقعی را انجام دهید تا بدلکار کاملی در بازی‌های مسابقه‌ای ما باشید. ترفندهای رانندگی موتور سیکلت را دریافت کنید تا چالش ها را به موقع انجام دهید. یک بازی مسابقه دوچرخه سواری که حسی متفاوت از تمام بازی های ماشین به شما می دهد. این یک بازی مسابقه دوچرخه سواری با شبیه سازی واقعی بازی دوچرخه والا است که به شما پیشنهاد می شود. گرافیک انتزاعی و بازی های واقع گرایانه در دست همه است، بنابراین بازی های دوچرخه را بر اساس فعالیت اخیر خود کشف کنید. بازی های رانندگی شیرین کاری دوچرخه را در هوا انجام دهید تا مهارت های مسابقه بدلکاری را در پشت بام آسمان بازی مسابقه دوچرخه سواری تجربه کنید. صداهای جالب بازی دوچرخه شیرین کاری در این بازی دوچرخه سواری جدید به بازیکن احساس ماجراجویی می دهد. این بازی های شیرین کاری دوچرخه موتوری پلیس واقعی با دوچرخه های مختلف مدرن، کاربران را در بازی شیرین کاری جذاب 2020 از مسیرهای غیرممکن 3 بعدی: بازی های رانندگی درگیر می کند.
‏از سرگرمی بی وقفه در مسابقه شیرین کاری دوچرخه سواری 3d: بازی شیرین کاری رمپ با توانایی های رانندگی در شیرین کاری واقعی موتور سیکلت لذت ببرید. بازی های رانندگی بازی های شیرین کاری دوچرخه را بارگیری و بازی کنید: مسیرهای غیرممکن سه بعدی برای سرگرمی در اوقات فراغت خود با بازی های دوچرخه شیرین کاری. مسابقه دوچرخه سواری جالب در این بازی دوچرخه والا حاوی کنترل های واقع گرایانه کاربران را با دوچرخه شیرین کاری واقعی در یک بازی مسابقه دوچرخه سواری سرگرم می کند. در بازی مسابقه دوچرخه سواری ما وارد گاراژ شوید و مجموعه دوچرخه ها را بررسی کنید و آنها را با انتخاب خود تغییر دهید. بازی مسابقه دوچرخه سواری مفهومی هیجان انگیز است، بنابراین دوچرخه خود را در مسابقه شیرین کاری رایگان: بازی های رانندگی سفارشی کنید. بازی دوچرخه سواری اکنون برای همه دوستداران بدلکاری در دسترس است. در این بازی مسابقه دوچرخه سواری، هیجان مگا رمپ: بازی موتور سیکلت را تجربه کنید و با موتور خود وارد دنیای بدلکاری شوید. بهترین ها برای مسابقه شیرین کاری با دوچرخه غیرممکن 3d: عاشقان بازی های مگا رمپ که عاشق بازی ماشین 🚘 و بازی های دوچرخه هستند.
‏ویژگی های بازی های شیرین کاری دوچرخه موتوری:
‏سطوح جالب مسابقه شیرین کاری دوچرخه سواری 3d
‏انتخاب کنترل بازی های واقعی رانندگی با شیرین کاری موتور
‏گیم پلی روان بازی مسابقه موتور سیکلت غیرممکن: رمپ های مگا
‏مفرحات زیادی در بازی مسابقه دوچرخه سواری - بازی های شیرین کاری مگا رمپ
‏‏به ✨ Parking Jam - Lot Management خوش آمدید ✨

‏🚗 اضافه شدن سطوح پارکینگ بیشتر پاور آپ های جدید سنگ شکن ماشین 💫
‏🚗 سطوح جایزه شگفت انگیز 🥇
‏🚗 اضافه شدن بسته چند وسیله نقلیه 🎪
‏🚗 اضافه شدن اثر هیجان انگیز سرعت اتومبیل 💫
‏ و محیط ها 🔮
‏🚗 جوایز و پیشنهادات شگفت انگیز 💰

‏در وقت آزاد خود را راحت کنید. بازخورد خود را برای به روز رسانی آینده ارائه دهید

نظرات و امتیاز ها

۷۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کاربر ناشناس
٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ سرگرم میکنه ‏✓ مرحله های راحتی داره ‏✗ پولش مودشده نیست باسلام من از این بازی خوشم اومد سرگرمی داره ولی پولاش مود نیست ولی سرگرم میکنه لطفاً بازی رو نصب کنید و این بازی... و خواهش میکنم نصب کنید 🫴 چول سرگرمی داره اگه میشه نصب کنید 🫧 👆👆👆👆اگه بخوانید ممنون میشم 🕴️

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر ......
٣٠ مرداد ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده ‏✗ بعد مدتی از مرحله اول شروع میشه . تاحالا دوبار اتفاق افتاده

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد هادی یگانه
٢٦ مرداد ١٤٠٢

‏✓ عالی هست ممنون میشم سخت تر کنید

میپسندم۴ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

حرفه‌ای پارک کن!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده