استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Parking Master 3D: Traffic Jam

Parking Master 3D: Traffic Jam

نسخه۱.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۷
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۴۳
حجم۱۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده LIHUHU PTE. LTD.
‏‏Parking Master 3D یکی از اعتیاد آورترین بازی های تخته پازل است. این نه تنها یک تجربه رانندگی سرگرم کننده است، بلکه شما را به سطح جدیدی می برد! مطمئناً چیزی بیش از پارک کردن نیست.
‏این پارکینگ‌ها دارای موانع زیادی مانند موقعیت‌های پارک چالش‌برانگیز، مادربزرگ‌های عصبانی و خیلی چیزهای دیگر هستند. اگر آنها را به ترتیب نامناسبی حرکت دهید، ماشین شما برگردانده می شود یا به یکدیگر می چرخد. تمام تلاش خود را بکنید تا به مادربزرگ ضربه نزنید و حتی به آن فکر نکنید!
‏هر چه سطح سخت‌تر شود، پیچیدگی نیز افزایش می‌یابد. همه ماشین‌های موجود در جاده را دریافت کنید تا جوایز ویژه زیادی را دریافت کنید و معماها را حل کنید، پوسته‌ها را باز کنید، سطوح را بدون گیر کردن کامل کنید و موارد دیگر!
‏چگونه ماشین‌ها را بیرون بیاورید؟
‏- ماشین را بلغزانید در جهت با انتخاب ماشین هایی که باید رانندگی کنید تا همه وسایل نقلیه در جاده ها سوار شوند
‏- ماشین ها را می توان به صورت افقی، عمودی ↕️ حرکت داد، اما باید تصمیمات خوبی بگیرید تا راهی پیدا کنید تا همه وسایل نقلیه را از آن خارج کنید. گیر کردن پارکینگ زمانی که راه خروج ثابت نیست.
‏چرا PARKING MASTER 3D را بازی کنید؟
‏- چالش جدید بازی ماشین. بسیاری از چالش های آسان تا سخت در انتظار شما هستند. حرکت دادن یک مسیر در وسط به طوری که ماشین گیر کرده بتواند خارج شود.
‏- استرس خود را کاهش دهید. ماشین‌ها را به بالا/پایین/چپ/راست - یا به همدیگر بلغزانید تا آنها را بدون درخواست یا پرداخت غرامت از پارگی خارج کنید!
‏- با حرکت سریع و روان خودروها، تفکر انتقادی خود را بهبود بخشید با ضربه زدن به هر چیزی، فقط ماشین مناسب را برای حرکت انتخاب کنید
‏- هر زمان که چالشی را به پایان برسانید، LEVELS سخت تر و سخت تر می شود
‏- سفارشی سازی پوسته های وسایل نقلیه به عنوان پاداش هر زمان که از یک سطح عبور کردید.
‏اکنون دانلود و بازی کنید - به این بازی تخته پازل اعتیاد آور و سرگرم کننده بپیوندید و مهارت های مغز خود را هم اکنون به چالش بکشید.
‏‏تورنمنت هیجان انگیز پارکینگ را معرفی کنید، جایی که می توانید مهارت های پارکینگ خود را به نمایش بگذارید و با بازیکنان سراسر جهان رقابت کنید. آخرین نسخه به روز شده را دریافت کنید. موتورهای خود را برگردانید و برای چالش نهایی پارکینگ آماده باشید تا استاد پارکینگ داخلی خود را آزاد کنید! بیایید به سمت شکوه مسابقه دهیم و قفل پاداش های انحصاری را باز کنیم!

نظرات و امتیاز ها

۱۴۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ali
٢٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ راحت ‏✗ پول کم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمدرضا دمنه
٢٣ مرداد ١٤٠٢

‏✓ داشتن منو های مختلف ‏✗ سکه کم میده ‏✗ خیلی چیز هارو باز نمیکه مثل زمین و...

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر mohammad__hack
١٥ مرداد ١٤٠٢

خیلی آسونه این بازی به درد سنین ۲۰ تا ۲۵سال میخوره اعصاب آروم میکنه

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

حرفه‌ای پارک کن!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده