استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Hustle Castle: Medieval games in the kingdom

Hustle Castle: Medieval games in the kingdom

قلعه مهمانسرا: امپراتوری رویایی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳,۳۶۵
حجم۱۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده My.com B.V.
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏فرمانده یک قلعه قرون وسطایی شوید، رعایای جدیدی را به خدمت بگیرید و وظایف مختلفی به آن‌ها محول کنید و البته مردان و زنان قلعه تان را آموزش داده و از آن‌ها دفاع کنید! رقیبان تان را شکست دهید و البته ضمن ساختن و ارتقای قلعه تان قوانین فیزیک را هم زیر پا بگذارید! زره های درخشان را به تن جنگجویان چاق تان ببینید! انگار زیباتر از همیشه شده اند! جنگجویان تان را تعلیمات نظامی بدهید و ببینید چطور ارتش گراو غوله را شکست می‌دهند، برای اوم نوم ترسناک پناهگاه پیدا می‌کنند، فرامانروای ورطه ها را سر جایش می‌نشانند و البته چند تایی هم از قلعه های دشمن را آتش میزنند!

ویدئو معرفی بازی

‏ ببینید چطور کاتبان تان کار میکنند و البته بعضی وقت ها که کار ندارند سرشان را با آن قلم های پر قو میخارانند، چطور سکه های طلا در خزانه تان روی زمین می‌ریزند و چطور آهنگران برای رشد و توسعه قلعه شما کار می‌کنند تا جایی که حتی ممکن رنده آهنگری را با آن سنگینی اش روی پایشان بیاندازند! اگر می‌خواهید ثروتمند شوید و نفوذ بیشتری داشته باشید به چند تایی متخصص واقعی هم نیاز دارید! راستی می‌توانید رعایایتان را با هم ازدواج بدهید و بعد شاهد بچه دار شدن آن‌ها باشید. بچه هایی که وقتی بزرگ شدند در خدمت شما خواهند بود! سرورم! وقت آن است که فرماندهی این قلعه و البته مدیریت آن را بر عهده بگیرید.
‏ ویژگی های این بازی: - دارای حالت داستانی با صدها مرحله جالب و چالش برانگیز که در آنها می‌بایست با قهرمانان تان به جنگ اورک ها، غول ها، اسکلت ها و حتی اژدهایان بروید. هر کدام از دشمنان شما روشی برای مبارزه دارد. یکی به جادو تکیه کرده، دیگری به شمشیز تیزش و آن دیگری به هوش و ذکاوتش در جنگ. با این حال یادتان باشد که در این بازی هدف وسیله را توجیه میکند! - ساخت قلعه، شما میتواند اتاق های مختلفی در قلعه تان بسازید و اتاق های فعلی تان را نیز ارتقا دهید.
‏ تمام آن چیزی که برای ساخت یک قلعه رویایی لازم است در اختیار شماست. هم اکنون ساخت قلعه تان را آغاز کنید! - آموزش به رعایا، هر کدام از رعایای شما میتواند مهارت های جدیدی را آموخته و همچنین به سلاح ها و تجهیزات مختلفی مجهز شود. شما میتوانید رعایایتان را به جنگجو یا کاتب تبدیل کنید و حتی جای آنها را با هم عوض کنید! - دارای حالت چند نفره، قرون وسطایی شوید! به قلعه کسانی که دوست شان ندارید حمله کرده و اموال شان را به غارت ببرید. بعد هم میتوانید قلعه شان را بسوزانید! در حال توسعه: - گروه ها (کلن ها)، شما میتوانید با کاربران دیگر تشکیل گروه (کلن) بدهید، با یکدیگر چت کنید، به توسعه قلعه هم کمک کنید، قهرمانان بیشتری را تربیت کنید و نقاط و قلعه های دیگر را فتح کنید. با بودن در یک گروه به نوعی میتوانید با کاربران دیگر همکاری کنید.
‏ - درگاه ها و هزارتوها، با ورود به درگاه ها و هزارتوها شانس بیشتری برای پیدا کردن صندوقچه ها و آیتم های ارزشمند خواهید داشت. همچنین با دشمنان و سرزمین های جدیدی نیز آشنا خواهید شد. - کاروان ها، اگر از جنگیدن خسته شده اید خوب میتوانید جنگ را کنار گذاشته و به تجارت مشغول شوید! - ادامه داستان بازی، در ادامه داستان بازی باید با یک ابرشرور جهانی روبرو شده و او را شکست دهید.
‏ - آیتم های جدید و قهرمانانی منحصر به فرد - دریافت جایزه در ازای ورود روزانه به بازی - گرافیک بهتر بازی - تعدیل روند بازی - اجرای بهتر بازی تمامی موارد فوق در به روز رسانی های آینده به تدریج لحاظ خواهند شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
A new Hustle Castle event is coming soon! Get ready for the Night Hustle with a huge variety of unique rewards.
- Set bonuses rebalanced.
- Talents and alliances improved.
Find out more in game.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

🏰 یه شهر جدید بساز

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده