استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
PAC-MAN

PAC-MAN

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۹۳
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.
‏‏پکمن، عنوان نام‌آشنا و محبوب‌ترین بازی آرکید تاریخ است. آن را به رایگان دریافت کنید و پکمن را در مسیر ماز هدایت کنید تا تمام طعمه‌ها را بخورد و البته از دشمنان در امان باشد. البته می‌توانید با شلیک گلوله برقی آنها را تبدیل به طعمه کرده و بخورید!

ویدئو معرفی بازی

‏ این بازی تاریخی که بیش از 40 سال گذشته با گیمرها بوده و فراموش‌نشدنی به نظر می‌رسد حالا با یک نسخه جدید موبایلی یک بار دیگه نگاه‌ها را به سمت خود جلب کرده است. همه ما با انجام این بازی می‌توانیم خاطرات دوران کودکی را تازه کنیم.
‏ همه این بازی را می‌شناسند و دوست دارند اما این بار با یک نسخه جدید و تجربه‌ای متفاوت می‌توانید آن را بازی کنید. به میلیون‌ها هوادار بازی پکمن بپیوندید و از ویژگی‌های جدید آن که شامل تورنومنت‌های جذاب هفتگی، مازهای جالب و پاداش‌های فراوان است لذت ببرید.
‏ طراحی بازی منطبق با همان نسخه کلاسیک هشت بیتی است و رنگ و بوی پکمن اورجینال و اعتیادآور را تداعی می‌کند. مازهای چالشی منتظر شما هستند، همان‌ها که یاد گرفتن‌شان ساده اما ماهر شدن درشان همیشه دشوار بود است. طراحی ساده این بازی بسیار دلرباست!
‏ پاداش‌های روزانه انگیزه‌ای برای ادامه دادن بازی خواهند بود. راهکار ساده است، طعمه‌ها را بخورید، امتیاز بگیرید و در صدر لیست رتبه‌بندی بایستید! تورنومنت‌های هفتگی با پاداش فراوان در سه سطح مختلف برای کسب امتیاز و ارتقا جایگاه در لیست برترین‌ها در دسترس‌اند. پس از کسب توکن‌ها می‌توانید نسبت به آزاد کردن تورنومنت‌ها و مازهای بیشتر اقدام کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
New Play 4 Planet Adventure. Complete the limited time event, learn some facts about forest preservation, and earn an exclusive skin for the Ghosts. If you're interested, please spend some time and sign the Play 4 Forests petition!

Bug fixes and performance improvements
A previous issue where users were unable to proceed to Stage 79 has been fixed
Issues with stages 17, 36, 85, and 96 have been fixed as well

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده