استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
New Gangster Crime

New Gangster Crime

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۶۵
حجم۳۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Naxeex Studio
‏‏به یک شبیه ساز دنیای جرم و جنایت با گیم پلی جالب و پویا خوش آمدید. مکانیک بازی پیشرفته و اکشن جالب شخص ثالث منتظر شماست. خود را در فضای زندگی در یک شهر بزرگ غوطه ور کنید. شما باید به صدر جهان جنایتکار صعود کنید. شما مسیر موفقیت خود را از پایین به عنوان یک گانگستر معمولی شروع خواهید کرد و سپس همه چیز به مهارت های شما بستگی خواهد داشت. فرصتی بگیرید و این امپراتوری عظیم را به چالش بکشید. شما باید برای مناطق شهری که متعلق به wargs شما هستند ، بجنگید ، آنها به شدت از دارایی های آنها دفاع می کنند. برای یک رویارویی جدی آماده شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی در یک کلان شهر مدرن با زیرساخت توسعه یافته ، واقع در آب و هوای گرمسیری صورت می گیرد. چنین مکانهایی همیشه نیروهای مختلفی را که مایل به کنترل این سرزمین ها هستند ، جذب می کند. قهرمان شما یک گانگستر جوان و جسور است - بدون استثنا.
‏این شهر توسط چندین گروه بزرگ جنایی تقسیم شده است. هر کدام از نقاط قوت و مناطق خود را تصرف کرده اند. برای مقابله با دشمنان خود ، باید مهارت های مختلفی را پمپ کنید ، در دنیای بازی دوست شوید ، قبیله خود را بسازید ، سرزمین های جدید را تصرف کنید و از موجودات موجود دفاع کنید.
‏کارهای مختلفی را در قلمرو مورد نظر برای تصرف خود انجام دهید ، مکانیک جدید و منحصر به فرد را باز کنید. به عنوان پاداش ، شما احترام و محبوبیت کسب خواهید کرد. بازگرداندن و بهسازی ساختمان ها در منطقه اسیر شده ، توسعه اقتصاد. این به شما امکان می دهد سودهای درون بازی را بدست آورید.
‏همچنین بسیاری از مأموریت های اضافی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد منابع خود را بدست آورید و یک تجربه بازی منحصر به فرد را بدست آورید. برخی از مأموریت ها می توانند بسیار خطرناک باشند ، زیرا مجبور خواهید بود به داخل خاک دشمن سر بزنید. مراقب باشید با حضور در قلمرو خارجی ، با همه سختی های زندگی خیابانی روبرو خواهید شد. زندگی در دنیای زیرزمین دائماً شما را ملزم می کند که مانند یک شیر واقعی رفتار کنید: قوی ، متمرکز و باهوش باشید. پاداش های روزانه را فراموش نکنید ، آنها به شما کمک می کنند هدایای مفیدی بدست آورید. هر روز جوایز را جمع کنید و جایزه نهایی را از دست ندهید.
‏زرادخانه سلاح های خنک خود را بسازید ، اسلحه ها و مهارت های خود را بهبود بخشید. قدرت ، استقامت و چابکی را پمپ کنید. این استراتژی به شما امکان می دهد یک گنگستر واقعی باشید - رعد و برق در خیابان ها.
‏می توانید شخصیت خود را سفارشی کنید تا او را شیک تر کنید. هر روز ترکیب های مختلف لباس را امتحان کنید. مهمات مخصوص بخرید و محافظت از گانگستر خود را افزایش دهید. یک فروشگاه بزرگ لباس در دسترس قهرمان شما است. همچنین می توانید موارد کاربری ثابت را خریداری کنید: کارتریج ، زره بدن و کیت کمکهای اولیه.
‏در این بازی تعداد زیادی وسیله نقلیه برای حرکت در نظر گرفته شده است. با پیشرفت در بازی ، واحدهای جدیدی را باز خواهید کرد: اتومبیل های اسپرت ، یک مخزن جالب ، اتومبیل های شهری ساده ، یک هلیکوپتر حمله ، وسایل نقلیه خارج از جاده ، موتور سیکلت ها و اتومبیل های تنظیم شده منحصر به فرد. می توانید اتومبیل های خریداری شده قبلی را بهبود ببخشید یا با رنگ آمیزی آنها در رنگ های مختلف ، آنها را منحصر به فرد کنید.
‏ما برای بهینه سازی دنیای بازی کارهای زیادی انجام داده ایم. اما در همان زمان ، آنها زیبایی دنیای سه بعدی باز را حفظ کردند. شهری خوب و پیشرفته ، ماشین ها و شخصیت ها بازی را به سطح جدیدی می برند. شما می توانید در گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود راحت بازی کنید. رابط کاربری مناسب و کنترل شفاف شخصیت ، واحدها و اسلحه های مختلف به شما امکان می دهد تا حد ممکن در فضای بازی غوطه ور شوید.
‏منابع بازی رایگان را در سطح شهر مانند کیت کمکهای اولیه ، مهمات ، اسلحه ، پول جمع کنید. تنها کاری که باید انجام دهید پیدا کردن آنها است. امیدواریم از بازی بسیار لذت ببرید. در حالی که دائماً در حال بهبود بازی هستیم ، از بروزرسانی ها مطلع شوید.
‏با تشکر فراوان از بازیکنان بخاطر بازخوردشان ، این به ما امکان می دهد بازی را بهتر کنیم. با احترام ، تیم Naxeex.
- Bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده