استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۹
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۸۷
حجم۱.۵ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده NetEase Games
‏‏به بی نظمی خوش آمدید.
‏ سال 2030 است و جنگ به یک هنجار جدید جهانی تبدیل شده است. در درگیری مداوم برای سلاح های هسته ای و غنایم جنگ ، چندین جناح با یکدیگر در میدان نبرد دیدار می کنند. در این جنگ بی پایان ، عدالت و گناه در هم تنیده شده و هیچ کس از زیر فشار خشونت فرار نمی کند. به عنوان یک سرباز نخبه ، زمان آن فرا رسیده است که شما در کنار هم تیمی های خود اسلحه بگیرید و بجنگید!

ویدئو معرفی بازی

‏ پنج فعالیت محدود برای جشن گرفتن رسمی رسمی بازی برگزار شده است. طیف گسترده ای از پاداش های غنی مانند شخصیت ها ، لباس ها و لوازم جانبی اضافه شده است. برای شما آرزو می کند یک تجربه بی سابقه تیراندازی تیم!
‏ تجربه همه جانبه
‏ مکانهای جدید تقریباً آینده ای همچون ویرانه ها ، ایستگاه های رادار و سیلوهای موشکی برای نبردهای با موضوع جنگ ساخته شده اند. به عنوان یک سرباز در این دنیا ، می توانید وفاداری خود را به سه جناح بسیار متفاوت: Pale Knights ، Ghost Puppets و Cadaver Unit متعهد کنید ، تا موارد بیشتری از آنها آشکار شود. هر یک از اعضای جناح های مسلح ، پشت پرده جامع خود را برای کشف شما دارند. خوب یا بد ، انتخاب به شما بستگی دارد!
‏ شخصیت های منحصر به فرد
‏ شخصیت های پیشاهنگ ، مانور ، دفاع ، پشتیبانی ... شخصیت ها به نقش های مختلفی طبقه بندی می شوند و این امکان را فراهم می آورد تا آزادی و تنوع بسیار زیادی در تیم سازی ایجاد شود. آنها نه تنها بین شخصیت ، ظاهر و داستان پشت تفاوت دارند بلکه حتی مهارتهای منحصر به فرد و انواع اسلحه نیز دارند. این وظیفه شماست که کنترل یک نبرد را در جایی که ممکن است در هر زمان معکوس شود کنترل کنید.
‏ ارتقاء در BATTLE
‏ به دست آوردن EXP و اعتبار از مزدور یا قتل بازیکن. با انتخاب های متنوع ، هم می توانید سلاح و هم توانایی سازگاری با میدان جنگ همیشه در حال تغییر را ارتقا دهید. خود را از نقطه فرود تقویت کنید تا زمانی که آماده امتحان کردن و کنترل موشک سیلو باشید.
‏ MULTI-MODE در دسترس است
‏ ULF ، Base Battle ، Multi-Base Battle 3 حالت بازی اصلی هستند که تعداد بیشتری از آنها در دسترس است. برای نقشه ULF ، شما باید با هم تیمی های خود همکاری کنید و یک برنامه عملی برای اشغال و امنیت سیلوی موشکی منطقه ایجاد کنید. در راه پیروزی ، هر تصمیم و گلوله ای اهمیت دارد. در حالی که در Base Battle و Multi-Battle Battle ، نزاع نزدیک اتفاق می افتد و اوضاع تا ثانی تغییر می کند.
‏ SEASON 0 KIKKS OFF
‏ فصل 0 فرا می رسد! معرفی یک سیستم رده بندی با فصل جدید و جوایز سخاوتمندانه Season Pass. آماده شوید تا در هنگام پیروزی با دیگر بازیکنان ، پیروزی خود را نشان دهید.
‏ مربع شوید و زمینه را حکومت کنید
‏ با هم تیمی ها رقابت کنید تا در برابر گروه های دشمن به رقابت بپردازید. مستقیم به سیلوی موشک بروید یا با خیال راحت از سطح خود بالا بروید تا پایگاه ها را یکی یکی پایین بیاورید؟ این همه به همکاری استراتژیک با هم تیمی های شما بستگی دارد! به پاهای خود بیاندیشید ، استراتژی های حمله جایگزین را پیدا کنید و ترکیب تیم خود را با همان اهمیت برای پیروزی پیروز کنید.
‏ ما را دنبال در
‏ وب سایت رسمی: www.playdisorder.com
‏ صفحه فیس بوک: www.facebook.com/playdisorder
‏ اختلاف: https://discord.gg/disorder
‏ توییتر: twitter.com/disorderen
‏ YouTube: http://www.youtube.com/c/Disordergame
‏‏- حالت بازی کاملاً جدید شده است(جزیره مرگ)
‏- فصل صفر در بازی شروع شده است.
‏- سیستم جدید رتبه بندی و گیم پلی به بازی اضافه شده است.
‏- پاداش فعالیت های با مدت زمان محدود به بازی اضافه شده است.
‏- نقش جامع و بهینه سازی سیستم سلاح به بازی اضافه شده است.

نظرات و امتیاز ها

۵۸۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر •♠∆ali∆♠°
پریروز

بازی خیلی خوبیه گرافیکش خوبه و با فیلتر شکن الکتورو برید میاره فقط نت زیاد میبره

میپسندم۶ نمیپسندم۵
عکس کاربر Kasra
١٦ تیر ١٤٠٣

تورو خدا بگید چجوری بالا میاد

میپسندم۷ نمیپسندم۳
عکس کاربر Kaijuu.08-gou
٦ تیر ١٤٠٣

سلام بلی فیلترشکن می‌خواهد اما در ورود و کمی بازی فیلترشکن قطع کنید میشه بازیش خوب

میپسندم۱۷ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده