استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
همسایه جهنمی فصل اول (Neighbours from Hell: Season 1)

همسایه جهنمی فصل اول (Neighbours from Hell: Season 1)

همسایه ازاری

نسخه۱.۵.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۴
تعداد دانلود۷۰۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۴,۰۳۰
حجم۲۷۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده HandyGames

خرابکاری در همسایه آزاری

بازی همسایه جهنمی به روزهایی باز میگردد که تعداد زیادی از ما مشغول تجربه قارچ خور بوده ایم. این عناوین در خاطرات ما ریشه دارند و جز بازی های هستند که ما با آنها بزرگ شده ایم، اما این بار همسایه مزاحم  پر قدرت تر از همیشه به دنیای جدیدش یعنی پلتفرم اندروید پا گذاشته است، شما میتوانید این بازی را از مایکت دانلود کنید.

داستان بازی، وودی دوست داشتنی در اندروید
بازی در زمان عرضه اش یکی از نوآورانه ترین بازی هایی بود که دست به دست در میان بازیکنان ایرانی میچرخید و به واسطه روایت دوست داشتنی اش مهمان خانه های خیلی از کودکان و نوجوانان آن زمان بود.
داستان بازی در یک خانه رخ میدهد که شما مستاجر آن هستید و باید کمی فرهنگ و شعور به مالک خانه یاد بدهید، صاحب این خانه فردی است که شعور کمی دارد و کارهایی انجام میدهد که برای یک انسان بالغ مناسب نیستند، شما سعی میکنید به وسیله کارهایی که در حین بازی انجام میدهید، به او درس فراموش نشدنی بدهید، این عنوان آنقدر دوست داشتنی است که وقتی در ذهنم نامش را مرور میکنم میتوانم آن را در کنار بازی انگری بردز قرار دهم.

گیم پلی بازی

در هر مرحله ماموریت های مختلفی به شما داده میشود و همانند نسخه کامپیوتر باید سعی کنید این ماموریت ها را به خوبی انجام دهید. خراب کردن تلویزیون، جابجا کردن شیر آب گرم حمام، انداختن پوست موز در راهرو خانه و.. از جمله کارهایی است که شما میتوانید در بازی انجام دهید.
این مراحل در ظاهر ساده به نظر میرسند اما آنقدر جذاب هستند که به مرور زمان شیفته بازی میشوید و اگر چند روزی این بازی را تجربه نکنید، قطعا حس خوبی نخواهید داشت، این بازی جز خاطره انگیزترین عناوینی است که میتوانید تجربه کنید.

گرافیک و صداگذاری

وودی داستان ما یک ابرقهرمان نیست و همانند گرافیک این بازی صاف و ساده است، این بازی در زمان خود یک شاهکار از نظر گرافیکی محسوب میشد اما در حال حاضر یک اثر گرافیکی قابل قبول است. اگر اهل بازی کردن هستید قطعا این عنوان را از دست ندهید.
صداگذاری این بازی نسبت به سایر عناوین مشابه فوق العاده است و توانسته برای مخاطبان جذاب باشد، بازیکنان وودی را دوست دارند و به او کمک می کنند که در طی داستان بازی هر کاری که میتواند انجام دهد.

جنبه های مثبت بازی

بازی ویژگی های زیادی دارد که پس از گذشت سالها هنوز هم جذابیتش را از دست نداده است. گرافیک ساده بازی با گیم پلی هیجان انگیز بازی ترکیب شده و اثری را پدید می آورد که طرفداران سبک های مختلف می توانند آن را تجربه کنند. اگر میخواهید ماجراهای وودی را دنبال کنید، فصل دوم این بازی( همسایه جهنمی دو) را میتوانید از مایکت به راحتی دانلود کنید.

جنبه های منفی بازی

بازی داستان عمیقی را روایت نمیکند و کل داستان بازی در همان لحظات اولیه بازی به شما توضیح داده می شود، شاید اگر داستان بازی کمی عمیق تر بود باعث میشد که بتوانیم با وودی اوقات بهتری را در بازی سپری کنیم.

برای اینکه تمامی مراحل بازی برای ما باز شوند چه کار کنیم؟

بازی دو نسخه دارد و در دو فصل مختلف روایت شده، برای اینکه بتوانید به تمامی مراحل بازی دسترسی داشته باشید باید فصل دوم بازی را دانلود کنید.

این بازی با نسخه کامپیوتر فرق دارد؟

بازی با نسخه اصلی اش که بر روی کامپیوتر منتشر شده هیچ تفاوتی ندارد و تمام ویژگی های بازی برای شما در بازی در دسترس هستند.

اجرای بازی نیاز به اینترنت دارد؟

این بازی آفلاین است و برای اجرای آن به اینترنت نیاز ندارید، شما اگر بازی را از مایکت دانلود کنید. حجم مصرف شده شما به شکل نیم بها محاسبه میشود، پس با خیال راحت دانلود کنید.

‏‏SDK هدف به 33 به‌روزرسانی شد تا از نسخه‌های جدید Android پشتیبانی شود
‏رفع خرابی هنگام خرید شکست خورد

نظرات و امتیاز ها

۴,۰۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سینا
پریروز

چند تا مرحله بیشتر باز نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 리살리사🩶🩷
٣ روز پیش

حلال کن سازنده من بازی هک کردم

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد حمادی
٤ روز پیش

من بلد نیستم

میپسندم۰ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده