استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Land of Empires: Immortal

Land of Empires: Immortal

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱.۷۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۴۶
حجم۴۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Nuverse
‏‏شیاطین حمله می کنند!
‏جنگ بین نیروهای نور و تاریکی برای یک هزاره ادامه داشته و به قلمروهای فانی سرایت کرده است.
‏شیاطین بازگشته اند تا بشریت را ویران کنند. شهرها با زندگی های متعددی که از آنها امرار معاش می کردند در حال سقوط بودند. زمین به یک ناجی نیاز مبرم دارد.

ویدئو معرفی بازی

‏زمان درخشش شما فرا رسیده است. بازماندگان را رهبری کنید، آنها را در یک ارتش تشکیل دهید، شیاطین را شکست دهید، سرزمین های از دست رفته را باز پس بگیرید، شهرهای سقوط کرده را بازسازی کنید، و شکوه بشریت را بازگردانید.
‏⚔️نور کوچک نخواهد شد. قهرمانان دوباره متحد خواهند شد!⚔️
‏・ جنگجویان افسانه ای که توسط خدایان احضار شده اند برای مبارزه با شیاطین بازگشته اند. شما فرصتی برای استخدام این قهرمانان نترس دارید. در کنار آنها بجنگید و قدرتمندترین ارتش افسانه ها را ایجاد کنید! قدرت شما در نبرد برای تعیین سرنوشت بشریت کفه ترازو را برمی‌گرداند!
‏⚔️سرزمین‌ها را با تایتان‌ها و غول‌ها طوفان کنید!⚔️
‏・ آنها قدرتمندترین هدایای خدایان بودند و از اعصار گذشته تجلیل شدند! اکنون می‌توانید غول‌ها و غول‌های هیولا را به‌عنوان سلاح‌های مخفی خود پرورش دهید، آموزش دهید و تجهیز کنید. این غول ها به شما کمک می کنند تا سرزمین های خود را گسترش دهید و در رالی ها و نبردها شرکت کنید! دژهای دشمن شما با وحشت پیش روی شما خواهد لرزید!
‏・ پیاده نظام، تیراندازان و سواره نظام! آنها را در فرم های مختلف قرار دهید و به پتانسیل واقعی نبوغ استراتژیک خود پی ببرید! هر نبردی به صورت بلادرنگ با صحنه‌های سینمایی که برای جسور کردن شرکت‌کنندگان طراحی شده‌اند، انجام می‌شود! میدان نبرد بی رحم را به زمین بازی خود تبدیل کنید!
‏⚔️یک جهان گسترده تر را کاوش کنید!⚔️
‏・ نیروهای خود را اعزام کنید و هر لانه و پایگاه شیطانی را نابود کنید! پناهندگان را نجات دهید و غارت عظیم را کشف کنید! گنجینه های افسانه ای در اعماق کوه های مه آلود، جنگل ها و دریاچه ها پنهان شده اند. سرزمین های از دست رفته را جستجو کنید تا منابع، آثار و تجهیزات زیادی به دست آورید تا شهرها و نیروهای خود را تقویت کنید! گسترش، رشد، و کشف! چرخه هرگز به پایان نمی رسد!
‏⚔️مدیریت کنید و به ارباب شهرهای خواب آلود تبدیل شوید!⚔️
‏・ به عنوان ارباب یک شهر، باید امور داخلی خود را مدیریت کنید، ارگ خود را بسازید، مزارع و تجارت را توسعه دهید، و ساختن شهر خواب! شهرهای خود را با هزاران دکور ساختمانی تزئین کنید! در مورد فن آوری تحقیق کنید و کدها را تنظیم کنید! رهبری شما شهرهای مرفه و اتحادهای قدرتمند ایجاد خواهد کرد!
‏⚔️اتحادها، اجتماعی شدن، و تلاش های تیمی!⚔️
‏・ شما به تنهایی نمی جنگید! با دیگر اربابان قدرتمند اتحاد تشکیل دهید. علیه شیاطین متحد شوید، سرزمین های از دست رفته را پس بگیرید و تاج و تخت را فتح کنید. در حالت های اجتماعی مختلف شرکت کنید! برای بازسازی تمدن بشری و به دست آوردن پیروزی نهایی، در نبردهای رالی حماسی به متحدان دیگر بپیوندید!
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/LandofEmpiresTeam/
‏Discord: https:/ /discord.gg/dW2C7FC
‏‏برخی از مشکلات آنلاین را برطرف کرد.

نظرات و امتیاز ها

۴۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدعباس پایمرد
١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ عابی ‏✓ لعع ‏✓ خخخ ‏✓ جحج ‏✓ هااا عالی اولین بازی آفلاین است که یک همچین گرافیکی داره

۱ ۸
Amir.so
٣٠ فروردین ١٤٠٢

دوستان من با هر فیلتر شکنی بگید امتحان کردم . شنزو هم رفتم . همون اولش از صفر درصد تکون نمیخوره و بالا نمیاره

۳ ۱
hoseinaskari
٢٩ فروردین ١٤٠٢

‏✗ فقط یکم لک داره و بديش اینه بدون فیلتر شکن نمیشه بازی کرد خیلی عادی

۶ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده