استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Grand War: Rome Strategy Games

Grand War: Rome Strategy Games

نصب در حال دریافت
نسخه۵۸۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۲۵
حجم۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Joynow Studio
‏‏در 2000 سال تاریخ جنگ، امپراتوری خود را در رم بسازید!
‏فرمانده! استراتژی فوق العاده خود را برای شروع یک سفر هیجان انگیز از بازی های جنگی نشان دهید! در طول این سفر جنگی، سزار، اسکیپیو، هانیبال- ژنرال های افسانه ای برای شما می جنگند! رم، سامنیوم، اپیروس، کارتاژ و ... می توانید نیروهای مختلف را در بازی های استراتژی انتخاب کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏اکنون، شکوه جنگ را دوباره بسازید، و امپراتوری به خاطر شما قیام خواهد کرد!
‏『ژنرال』
‏「ژنرال های افسانه ای مختلف」
‏سزار، اسکیپیون ، هانیبال، پیرهوس... ژنرال های افسانه ای خود را انتخاب کنید و دوران خود را بسازید!
‏「رشد عمومی」
‏از طریق نبرد استراتژی را ترسیم کنید، ژنرال های شما به رشد خود ادامه خواهند داد تا توانایی های برجسته را به دست آورند و تسلط خارق العاده ای را در میدان نبرد نشان دهند. !
‏「مهارت های عمومی」
‏هر ژنرال مهارت های زیادی دارد و ترکیب مهارت های مختلف ممکن است جلوه های غیرمنتظره و شگفت انگیزی ایجاد کند! اسرار در انتظار شما برای کشف هستند!
‏『نبرد』
‏「کمپین متنوع」
‏رم، سامنیوم، اپیروس، کارتاژ. انتخاب های مختلف تاریخ متفاوتی را ایجاد می کند! مبارزه برای ظهور رم، یا ایجاد مسیری متفاوت، همه به استراتژی عاقلانه شما بستگی دارد. تاریخ خود را بنویسید و یک شکوه امپراتوری منحصر به فرد ایجاد کنید!
‏「بازگشت به جنگ باستان」
‏جنگ های پونیک، جنگ های پیری، جنگ های سامنیت... جنگ های باستانی با تجربه ای کاملاً جدید دوباره ظاهر خواهند شد! شما نه تنها می توانید از نبردهای جنگ های باستانی لذت ببرید، بلکه درخشش تاریخ را نیز تحت استراتژی های مختلف احساس می کنید! همه چیز دیگر محکوم به فنا نیست! جنگ باستانی شکوه جدیدی را باز خواهد کرد، این کار را با تمام منابع تحت فرمان خود انجام دهید!
‏『Troop』
‏「Unique Troops」
‏کماندار، سواره نظام، فیل جنگی ، بالیستا، منجنیق، کشتی جنگی ... انواع نیروها به شما این امکان را می دهند که از استراتژی های فراوانی در بازی های جنگی استفاده کنید. اجازه دهید دشمن از همان ابتدا در مقابل شما تسلیم شود!
‏「رشد نیرو」
‏یک سرباز آزمایش شده در نبرد، اثربخشی رزمی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت! نیروهای خود را در میدان نبرد تقویت کنید، آنها ارتقا خواهند یافت. و سپس، وضعیت در جنگ ممکن است تغییر کند!
‏「مهارت سربازان」
‏از حمله یکنواخت به یکدیگر خسته شده اید؟ نگران نباشید، نیروهای شما مهارت های متفاوتی خواهند داشت! سعی کنید از مهارت‌های خود برای مدیریت میدان نبرد استفاده کنید!
‏『استراتژی』
‏「تعادل نیروها」
‏می‌خواهید با Less Be More برنده شوید؟ آیا می خواهید یک حمله غافلگیرکننده به دشمن خود انجام دهید؟ همه اینها با استراتژی شما محقق خواهد شد! محدودیت های ویژگی های مختلفی در میان سربازان وجود دارد. و با استفاده معقول از مکانیسم، در ثانیه بعد، می توانید جزر و مد را تغییر دهید و وضعیت نبرد را تغییر دهید!
‏「عوامل زمین」
‏ دشت ها، تپه ها، کوه ها، اقیانوس ها... زمین های مختلف تغییرات غیرمنتظره ای را در جنگ به ارمغان می آورد! عبور از کوه ها را انتخاب کنید و دشمن را غافلگیر کنید و یا مو به مو حمله کنید و حریف را در دشت شکست دهید. فرمانده، اکنون مسیر راهپیمایی خود را انتخاب کنید!
‏「Fortification」
‏یادتان باشد این یک بازی استراتژیک است! نیروهای پیشرو در اکسپدیشن دیگر تنها انتخاب شما نخواهند بود! برج‌های دیده‌بانی، قلعه‌ها، دیوارها، حصارها... رم انواع استحکامات را فراهم می‌کند، و شما می‌توانید استراتژی‌های جنگی فراوانی را به نمایش بگذارید! شهر خود را تثبیت کنید، در برابر حمله دشمن دفاع کنید و سپس نیروهای دشمن را از بین ببرید. بوق ضد حمله به صدا در می آید!
‏ما به رفع اشکالات و بهبود نسخه بازی ادامه خواهیم داد تا تجربه بهتری از بازی جنگی را به شما ارائه دهیم. لطفا با ما تماس بگیرید: https://www.facebook.com/romegame/
‏‏[سطح جدید] سطح 10-3 باز شده است.
‏[بسته هدیه جدید] گنج Awakened هر ماه زمان خرید را بازنشانی می‌کند.
‏[جوایز آگهی] پاداش‌های تبلیغاتی اضافی در رابط تسویه سطح اضافه شد و SVIP می‌تواند مستقیماً از آگهی رد شوید

نظرات و امتیاز ها

۲۲۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علیرضا یزدان پناه
١٤ ساعت پیش

‏✓ گرافیک عاااااااالللللللییییی سخت ولی من فکر میکنم یکی از بهترین بازی ها درسبک استراتژی است پنج تاهم کمه 😍😍😍🤩🤩🤩🎈🎈🧨🧨🎆🎆

۰ ۰
محمد جواد بیگدلی
دیروز

بازی خیلی خوبی ول فصل ۳ مرحله ۴ واقع ن سخته

۲ ۰
amir. ali
پریروز

بازی خیلی خوبیه ولی تا نصبش کردم آبدیت خواست😑

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های استراتژی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده