استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Offroad Xtreme 4X4 Off road

Offroad Xtreme 4X4 Off road

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۸
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Universal Arts
‏‏این بازی خارج از جاده را با بازی خارق العاده و خارق العاده شگفت انگیز 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing بازی کنید که به شما بازی های واقعی جهانی را ارائه می دهد. بازی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing.
‏همچنین وسایل نقلیه آفرود 8x8 در مسیرهای مختلف جالب و بازی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing سیستم ترمز واقع بینانه شگفت انگیزی را تجربه می کنند. 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing به شما احساس رانندگی در دنیای واقعی را می دهد. همه خودروهای آفرود 4x4 و 8x8 دارای بهترین سیستم تعلیق شگفت‌انگیز 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing هستند، علاوه بر این، خودروی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing را با توجه به ماموریت و مسیر انتخاب کنید. این بازی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing برای همه دوستداران رانندگی آفرود 4x4 است که می خواهند از رانندگی در جاده های گلی و لغزنده لذت ببرند. این شبیه ساز 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing برای تمامی گوشی های اندرویدی با حداقل مشخصات موجود است. تجربه واقعی واقعی گیربکس 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing دنیای واقعی را به شما می دهد تجربه رانندگی با کامیون 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing در سراسر شهر در پیست ها و 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing بررسی مهارت های رانندگی با وسایل نقلیه mudrunner و برای 4x4 Offroad Xtreme Rally مسیر در طول روز بارانی از ترمزها با احتیاط استفاده کنید در غیر این صورت کامیون شما ممکن است این بازی رالی 4x4 Offroad Xtreme Racing دارای لندکروز خارج از جاده و رانندگی آزاد در سافاری و مسیرهای باز بلوک 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing باشد. بر روی تپه با بهترین وسایل نقلیه آفرود 4x4 در مسیرهای مناسب و در قطارهایی با لاستیک‌های گلی لغزنده رانندگی کنید، اما از ترمزهای 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing در مسیرهای لغزنده از گیربکس برای کاهش سرعت استفاده نکنید، در غیر این صورت 4x4 آفرود آفرود. Xtreme Rally Racing کامیون یا لندکروز یا بهترین وسیله نقلیه آفرود 4x4 این بازی آفرود را تغییر می دهد.
‏تجربه رانندگی با جیپ جاده 4x4 off شما را به تجربه دنیای واقعی می برد که در آن می توانید وسیله نقلیه 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing خود را مطابق با الزامات شخصی سازی کنید. آفرود پیست بارانی از گزینه سفارشی سازی برای تغییر لاستیک خودرو استفاده کنید 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing طبق سناریو بازی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing اما برای روز آفتابی شما مسیرهای صاف و تعلیق کم موتور را در گزینه موتور سفارشی سازی ارتقا دهید تا سرعت و قدرت لندکروز جیپ آفرود یا کامیون مسابقه ای آفرود اکستریم رالی 4x4 یا جیپ آفرود برای رسیدن به مقصد به موقع قبل از ساعت هر ماموریت 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing برای کسب امتیاز بیشتر و بیشتر به منظور دستیابی به امتیاز بیشتر به شما کمک می کند تا گزینه سفارشی سازی بیشتری داشته باشید. ماموریت‌های جالب و شگفت‌انگیز 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing.
‏این بازی برای اسطوره‌های 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing است که عاشق بازی و رانندگی با وسایل نقلیه خارج از جاده مورد علاقه‌شان در سطح شهر هستند، اما نه در بازی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing. عصبانیت خود را اینجا در این بازی بسوزانید از قانون ترافیک پیروی نکنید قوانین بازی 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing برای بچه های خارج از جاده ساخته شده اند نه برای افسانه ها وسیله نقلیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. جیپ برای ارتقای قدرت موتور سرعت خودرو وارد گزینه سفارشی‌سازی می‌شود. همچنین می‌توانید تایر 4x4 Offroad Xtreme Rally Racing را در گزینه سفارشی‌سازی برای اجرای خودرو در جاده‌های دمپایی و گل‌آلود انتخاب کنید تا از مسیرهای تپه‌ای بالا بروید و در سطح شهر بدون رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بدوید. 4x4 Offroad Xtreme Rally بازی مسابقه ای.
‏ویژگی های بازی آفرود
‏چرخش دوربین 360
‏تجربه واقعی فرمان در این بازی آفرود
‏بهترین گزینه سفارشی سازی بازی وسایل نقلیه خارج از جاده
‏50 ماموریت پلاس در بازی آفرود
‏بازی وسایل نقلیه آفرود
‏بازی های آفرود شگفت انگیز جیپ
‏‏* اشکالات جزئی برطرف شد
‏* جیپ های جدید اضافه شد
‏* رابط کاربری جدید هیجان انگیز

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ELX
٢٨ اسفند ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد

۳ ۳
کیارش اشجعی
٢٤ مهر ١٤٠١

این بازی مسخره هست

۶ ۴
سید محمد حسین طاهری
٢٧ خرداد ١٤٠١

بیخده

۸ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده