استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad 4X4 Jeep Racing Xtreme

Offroad 4X4 Jeep Racing Xtreme

نسخه۱.۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۷
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۷
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Check-In Games
‏‏جیپ 4x4 خود را در مناطق تپه‌ای دیوانه‌وار آفرود برانید. فقط اگر طرفدار بازی های آفرود هستید و عاشق رانندگی با ماشین های آفرود هستید. اگر جرات دارید رزمناو آفرود خود را به رانندگی آفرود ببرید و با کامیون ارتش آفرود خود بخشی از افسانه های رانندگی آفرود شوید. بازی آفرود را دانلود کنید زیرا این بازی آفرود دارای بازی های فول اچ دی و سه بعدی در رانندگی خارج از جاده در کامیون های سنگین تپه و سمت تپه با جیپ 4x4 suv است و این بازی خارج از جاده یک بازی خسته کننده نیست. دارای ویژگی های هیجان انگیزی مانند درایو آفرود: شبیه ساز بازی رانندگی 4x4 غیر از رانندگی آفرود است. می توان گفت که این بهترین بازی خارج از جاده یا بهترین راننده مربی تورهای خارج از جاده است. رانندگی ماشین آفرود آنقدر خطرناک است که فقط یک راننده ماهر ماشین آفرود gl می تواند در این رانندگی آفرود 4x4 زنده بماند: بازی شبیه ساز بازی رانندگی ماشین 3 بعدی. اگر از طرفداران رانندگی خارج از جاده و رانندگی با جیپ 4x4 در صحرای آفرود با شور و شوق مسابقات خارج از جاده هستید. Fj 4x4 رزمناو خود را در رانندگی خارج از جاده بیرون بیاورید و در این بازی‌های رانندگی جیپ خارج از جاده و جیپ‌های خارج از جاده با جیپ لندکروز شگفت‌انگیز آفرود با ماشین مخصوص آفرود lx تبدیل به یک راننده 4x4 تپه خارج از جاده شوید. شما در محیطی وحشی با ماشین‌های suv نیترو شگفت‌انگیز، مریخ‌نورد ۴×۴، کامیون‌های باربری ارتش، کامیون‌های نظامی هیولا، و جیپ‌های ۴×۴ رانندگی خواهید کرد.
‏رانندگی آفرود 4x4 : شبیه ساز بازی رانندگی اتومبیل 3 بعدی. درایو لندکروز 4x4 آفرود رانندگی 4x4: شبیه ساز بازی رانندگی با ماشین 3 بعدی سرگرم کننده جیپ از شرکت در این چالش سواری مرتد سال 2017 از 2xl mx offroad با رانندگی دیوانه وار پرادوی خارج از جاده به نام رانندگی آفرود 4x4: شبیه ساز بازی رانندگی ماشین 3d. تجربه جیپ آفرود 4x4 خود را در برابر پلیس خارج از جاده با جیپ ارتشی دیوانه 4x4 با مهارت های رانندگی در کوهستان و شیرین کاری های مسابقه ارتش در تپه نشان دهید تا جایزه رانندگی پرادو شیرین کاری ارتش را به صورت رایگان دریافت کنید.
‏اگر واقعاً عاشق بازی‌های آفرود مانند بازی‌های ۴×۴ و بازی نهایی هستید، بخشی از آن باشید. شبیه ساز کامیون خارج از جاده خود را با کامیون خارج از جاده شگفت انگیز خود بازی کنید و رانندگی با کامیون خارج از جاده خود را نشان دهید. بازی های شگفت انگیز اتومبیل های مسابقه ای را به 4 سرعت بازی کنید که دارای ماشین مسابقه شگفت انگیز tro 3d در این مسابقه واقعی است. شبیه ساز رانندگی آفرود 4x4 با توجه به رانندگی اتومبیل آفرود 4x4 با بهترین محیط بیابان رانندگی آفرود طراحی شده است. این بازی آفرود دارای مریخ نورد واقع گرایانه خارج از جاده 2017 برای عشق شما به کامیون های مسابقه خارج از جاده است. این کامیون کالسکه مسابقه خارج از جاده و کامیون ارتش خارج از جاده را بازی کنید.
‏این مسابقه اتومبیلرانی درگ خارج از جاده واقعی، نبرد واقعی درگ است: مسابقه اتومبیلرانی آفرود رایگان با بهترین درگ x: نبرد درگ اتومبیل های خارج از جاده. این مسابقه آفرود واقعی درگ، بازی مسابقه‌ای جهانی درگ آفرود است که نیاز به درگ آفرود واقعی دارد. نیاز به آفرود، بازی مسابقه‌ای واقعی d draging با بازی مسابقه‌ای drag d real cxr است. همه چیز در مورد این بازی های آفرود بر رانندگی ماشین های آفرود با ماشین های عالی مانند رزمناو آفرود برای بهترین رانندگی آفرود متمرکز شده است و به بخشی از افسانه های رانندگی آفرود تبدیل می شود. این بازی کامیون ارتش خارج از جاده دارای بازی های فول اچ دی و سه بعدی در رانندگی خارج از جاده در کامیون های سنگین تپه است که بهتر از ریکشا توک توک است زیرا دارای شبیه ساز بازی رانندگی آفرود: 4x4 برای دوستداران رانندگی آفرود و بازی های خارج از جاده است.
‏‏*** سطح بیشتر اضافه شد
‏*** جیپ جدید اضافه شد
‏*** اشکالات جزئی رفع شده است.

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پوریا
٢٤ تیر ١٤٠٢

‏✓ ناتلنخهت

میپسندم۸ نمیپسندم۳
عکس کاربر امیررضا کیوانی
١١ فروردین ١٤٠٢

‏✗ خیلی خیلی بد خیلی خیلی بد

میپسندم۱۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر ۷۶۰۹۵۲
٢٠ دی ١٤٠١

بد ترین بازی نصب نکنید اصلاً مثل عکس هاش نیست لطفاً نصب نکنید سازندش کیه

میپسندم۲۳ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده