استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
4x4 Off-Road Xtreme Rally Race

4x4 Off-Road Xtreme Rally Race

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Universal Arts
‏‏مسابقه رالی اکستریم آفرود 4x4 بدون جاده. بازی رانندگی 6x6 آفرود بدون قانون از آفرود معمولی رها شوید و با مسابقات رالی فوق العاده خارج از جاده 4X4 وارد قلمروی ناشناخته آفرود 4X4 شوید.
‏بنابراین هر آنچه را که در مورد مسابقات آفرود 4X4 می دانید را فراموش کنید، زیرا تمام آفرودهایی که در اینجا نیاز دارید غریزه شما، مهارت واقعی آفرود 4X4 و میل بی باکانه 4X4 به سرعت. آفرود 4X4 در اطراف تپه‌های شنی مسابقه می‌دهید، 4x4 آفرود مسابقه رالی اکستریم از طریق دره‌ها، دریفت آفرود 4X4 روی خاک 4X4 و از مقابل حریفان خود بالا می‌روید و به خط پایان می‌رسید به عنوان بخشی از مسابقه آفرود 4X4 آفرود کاملاً شدید. مسابقات رالی اکستریم آفرود 4x4 را تجربه کنید.
‏سبک خود را در آفرود 4X4 آزاد کنید: برای گزینه های آفرود سفارشی محدودیتی در خارج از جاده وجود ندارد، زیرا درایوهای 4X4 در سربالایی که از بین انواع خودروهای آفرود 2021 4X4 آفرود انتخاب می کنید، هر کدام دارای طعم منحصر به فردی از گیم پلی هستند. مسابقات رالی اکستریم آفرود 4x4 به شما این امکان را می دهد که در آفرود تجربه های جدید و چالش برانگیز آفرود 4X4 را کشف کنید. و به لطف به‌روزرسانی‌های مرتباً اضافه‌شده 4X4 Offroad، همیشه چیز جدیدی برای امتحان کردن در بازی مسابقه رالی جیپ وجود دارد.
‏4x4 Off-Road Extreme Racing بزرگترین برندها: ما 4X4 Off Road Jeep، Ford را معرفی کرده‌ایم. , مرسدس بنز، Predator، 4X4 آفرود دوج، 4X4 جاده شورلت و بارهای 4X4 آفرود بیشتر از جیپ های مسابقه ای دارای بهترین مجوز 4X4 ماشین های موتور خارج از جاده 4x4 مسابقات رالی اکستریم خارج از جاده.
‏ AN EXTREME EXTREME 4X44EN offroad جیپ مسابقه 4X4 محدودیت های گرافیکی آفرود 4X4 را به شدت بالا می برد، جیپ مسابقه ای 4X4 فیزیک واقعی اینقدر دیوانه وار، یا 4X4 پرسرعت اکشن نیترو خارج از جاده تا اینجا! بنابراین جیپ آفرود گاز را بلند کنید و سریع بلند شوید، زیرا 4X4 آفرود این بازی نمی تواند صبر کند تا شما را در صندلی راننده 4X4 خارج از جاده بیاورد و جیپ توربو خارج از جاده را برای سرعت آفرود شگفت انگیز 4X4 خارج کنید!
‏ ب> اگر نه، 4X4 آفرود ممکن است فقط به یک شات اکتان 4X4 در زندگی خود نیاز داشته باشید! 4X4 Off Road این مسابقه برای کسانی است که از مسابقات آفرود 4X4 خارج از جاده خوششان نمی آید. 4x4 Off-Road Extreme Rally Racing بازی شبیه سازی جیپ برای 4X4 Offroad کسانی است که قوانین را زیر پا می گذارند، آفرود 4X4 خارج از چارچوب فکر می کنند و نمی توانند با محدودیت های خارج از جاده 4X4 در یک مسیر مسابقه محدود شوند! یک بازی آفرود 4X4 برای طرفداران اتومبیل های رالی جیپ، ورزش های خارج از جاده واقعی 4X4، مسابقات دریفت، فرود آمدن در خاکی 4X4 خارج از جاده و تجربه هیجان انگیز پرواز آزاد از ماجراجویی های خارج از جاده 4X4.
‏4x4 آفرود رانندگی با جیپ‌های قدرتمند و وسایل نقلیه 4x4 در مسیرهای جالب 4x4 آفرود در زمین‌های دشوار مانند باتلاق، ماسه، جنگل و 4X4 خارج از جاده و غیره. جیپ را پشت فرمان ماشین های قدرتمند 4X4 آفرود قرار دهید و مهارت های رانندگی آفرود 4X4 خود را در این بازی اندروید رالی رالی شدید نشان دهید. 4X4 خارج از جاده کارهای مختلف را انجام دهید و قفل ماشین های جدید 4X4 خارج از جاده را باز کنید، مانند جیپ، رنج روور آفرود، مرسدس 4X4 آفرود و ماشین های دیگر.
‏ آفرود 4X4 دور انبوه سنگ ها بروید، 4X4 موانع خارج از جاده را مجبور به آب کنید، از کوه ها بالا بروید شیب تند 4X4 آفرود و پایین رفتن از تپه های خائنانه. 4X4 Offroad جاده ها و مسیرهای 4X4 Off Road را فتح کنید، برنده بازی شبیه ساز رانندگی جیپ 2021 شوید.
‏ ویژگی های بازی مسابقه رالی افراطی 4x4 Off-Road:
‏بیشتر 4X4 Off Road Levels عالی گرافیک، کنترل های آسان -ماشین های مختلف -فیزیک 4X4 واقعی خارج از جاده -جذب شوک های جیپ گیم پلی 4X4 خارج از جاده گرافیک عالی -کنترل های آسان -4X4 خارج از جاده ماشین های مختلف فیزیک واقعی 4X4 خارج از جاده گیم پلی جذب کننده.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده