استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pickup Truck Game: 4x4 Offroad

Pickup Truck Game: 4x4 Offroad

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۸
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۵
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Offroad Games Studio
‏‏برای «شبیه‌ساز رانندگی آفرود» واقعی و حمل‌ونقل هیجان‌انگیز آماده شوید. شما بازی های آفرود زیادی بازی کرده اید اما این بازی به دلیل گیم پلی منحصر به فرد و شگفت انگیز و مسیرهای خطرناک آفرود متفاوت است. اگر به دنبال «بازی‌های پیکاپ آفرود» واقعی هستید، این واقعا برای شما مناسب است. این بهترین بازی آفرود پیکاپ ماجراجویانه تپه نوردی است که فیزیک رانندگی دقیق را تضمین می کند.
‏این بازی واقعاً ماجراجویی تپه نوردی است که مهارت های رانندگی شما را در مسیرهای پر دست انداز آزمایش می کند. رانندگی در مسیر صخره‌ای واقعاً دشوار است تا در مسیر هموار. این بازی کنترل شما را بر روی وسیله نقلیه و همچنین مهارت های رانندگی شما را بهبود می بخشد.
‏راندن 'وانت بار 4*4' در مسیر صخره ای بسیار دشوار و همچنین شگفت انگیز است. راننده وانت بار مسئولیت پذیر باشید و کالاها را به موقع حمل کنید. وظیفه شما حمل بار است و باید از تمام پست های بازرسی عبور کنید. از گم شدن محموله خود اجتناب کنید در غیر این صورت در باز کردن قفل سطح بعدی شکست خواهید خورد.
‏در بازی 3 حالت وجود دارد یعنی برفی، خشک و بارانی. این بهترین بازی اتومبیل رانی پیکاپ آفرود 2017 با گرافیک شگفت انگیز است. مدل‌های مختلفی از وسایل نقلیه وجود دارد، شما می‌توانید در این بازی Offroad Pickup Truck Cargo Duty:Uphill Driving Sim، هر کسی را که می‌خواهید انتخاب کنید.
‏دکمه Race and Brake برای افزایش سرعت و توقف خودرو، در سمت راست صفحه نمایش دستگاه شما وجود دارد. فرمان و دکمه پیکان، هر دو گزینه وجود دارد، شما می توانید هر کسی را برای حرکت انتخاب کنید. محدودیت زمانی روی صفحه نمایش و همچنین سرعت سنج وجود دارد. پست های بازرسی زیادی در راه وجود دارد، بنابراین فلش برای راهنمایی وجود دارد. پیکان را برای جهت درست دنبال کنید. کار خود را به موقع کامل کنید تا قفل سطح بعدی را باز کنید، بنابراین به موقع باشید. در شبیه ساز درایو مراقب لبه های تیز باشید.
‏ویژگی ها:
‏• گرافیک خیره کننده
‏• سطوح چالش برانگیز متعدد
‏• کنترل های صاف
‏• بازی متفاوت
‏• محیط سه بعدی
‏• محیط های متعدد
‏• گیم پلی آفلاین
‏• موسیقی پس زمینه شگفت انگیز
‏• وسایل نقلیه متنوع
‏هدف ما تولید بازی های با کیفیت است و همیشه سعی می کنیم بهترین بازی های آفرود را به کاربران خود ارائه دهیم. فراموش نکنید که به بازی ما نظر بدهید و به آن امتیاز دهید زیرا نظرات و ایده های شما برای ما اهمیت زیادی دارد.
‏بهترین راننده پیکاپ باشید. این بازی را دانلود کنید و از 'هیجان واقعی شبیه ساز رانندگی آفرود' در مسیر صخره ای لذت ببرید. بهترین شانس!
‏‏-بهینه سازی جزئی
‏-کامیون های وانت خارج از جاده با مسیرهای بسیار خطرناک
‏-محیط واقعی
‏-وسایل نقلیه مختلف آفرود، سوو، کامیون های 4x4

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پانته آ
٧ آذر ١٤٠٢

‏✓ لقدقاقد سدخ

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابوالفضل
١٢ خرداد ١٤٠١

خوب نیست نصب نکنید

میپسندم۲۴ نمیپسندم۱۶
عکس کاربر Taha
٩ اردیبهشت ١٤٠١

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

میپسندم۲۶ نمیپسندم۱۹

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده