استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cargo Pickup Truck Simulator

Cargo Pickup Truck Simulator

نسخه۱.۰۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۰۳
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده loftiestgames
‏‏سلام، دوستداران کامیون وانت، آیا می خواهید بازی های کامیون رایگان را در تلفن همراه خود بازی کنید؟ اگر بله، پس شما در کار درستی هستید. ما به شما تعداد زیادی بازی باربری و کامیون حمل و نقل را برای شما پیشنهاد می کنیم. Cargo Hilux 4X4 Pickup Truck Simulator یک بازی فوق العاده رانندگی با کامیون با نهایت سرگرمی از بازی های شبیه سازی است. Cargo Truck یک برنامه رایگان است که در آن می توانید مهارت های خود را در رانندگی با کابین افزایش دهید. وقت آن است که تجربه تپه پرادو، هایلوکس، هامر، جیپ سوو، پیکاپ کامیون ها را در بالای کوه زنگ زده تجربه کنید.
‏جسارت خود را برای راندن سریع خودرو در مسیرهای کوهستانی به دست آورید و تجربه غیرمنتظره ای از Pick- را بدست آورید. بازی های رانندگی با کامیون بالا. این بازی کامیون جدید یا بازی Desi Pickup Truck wala به شما سرگرمی بی وقفه در مسیرهای کوهنوردی می دهد. برای تبدیل شدن به قهرمان رالی جیپ در بازی‌های رانندگی خارج از جاده، از پیک آپ قدرتمند هایلوکس ۴×۴ استفاده کنید. تجربه رانندگی با کامیون هندی خود را نشان دهید و از مسیرهای کوهستانی بسیار خطرناک لذت ببرید.
‏کار جدید خود را با کامیون هندی آغاز کنید و مواد بار را از چندین مکان تحویل دهید. به‌عنوان یک راننده کامیون باری واقعی، چندین اقلام، لوله‌ها، سیاهههای مربوط به کامیون حمل و نقل را مانند سایر بازی‌های شبیه‌ساز کامیون و رانندگی کامیون هندی بارگذاری کنید و در زمان معین به آنها برسید. فضای داخلی شبیه ساز بار واقعی با مدل های پیکاپ مدرن در این بازی شبیه ساز رانندگی بار کامیون موجود است. تعادل کامیون باری سنگین خود را با عبور از پل آبی و پیچ های تند حفظ کنید، در غیر این صورت ماموریت شما شکست خواهد خورد. مناظر محیط سه بعدی منظره به راننده کامیون باری هیجان واقعی می بخشد.
‏اگر در مورد ویژگی های شبیه ساز رانندگی کامیون سه بعدی صحبت کنید، کامیون باری یک بازی کامیون رایگان است و در فروشگاه پلی استور موجود است. فضای داخلی کامیون واقعی با تغییر گزینه کامیون و گیربکس اتوماتیک رانندگان کامیون های خارج از جاده را درگیر کنید. کنترل Desi Pickup Truck یا PK Truck Simulator بسیار روان است، شما به راحتی می توانید آن را اداره کنید. چندین ماموریت باری کوهستانی احساس شما را مانند یک راننده کامیون حرفه ای هیجان انگیزتر و هیجان انگیزتر می کند.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی احمدی
٣ تیر ١٤٠٢

سلام این بازی خوب است

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر شمس الله آچلی
٢١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بددد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حامد.گرگی .👑
٧ آبان ١٤٠١

بددد

میپسندم۲۲ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده