استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Jeep Driving Sim 3D

Offroad Jeep Driving Sim 3D

نسخه۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۳۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۷
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده 360 Pixel Studio
‏‏بازی رانندگی آفرود جیپ 4x4 Crazy Stunts 2020
‏استودیوی 360 پیکسل، ماجراجویی مسابقه‌ای آفرود جیپ تپه‌نوردی را برای کاربران شبیه‌سازی خودرو معرفی می‌کند. بیایید اکنون بازی Offroad Jeep Driving: 4x4 Offroad Racing Stunts را دانلود کنیم و مهارت های رانندگی جیپ تپه صعود خود را برای انجام و دستیابی به وظایف چالش برانگیز در حین بازی Offroad Jeep Hill Climbing 4x4 Racing 3D نشان دهیم. این بازی Super Off Road Jeep Driving Simulator: Hill Jeep Racing برای همه انواع کاربران از جمله کاربران شبیه سازی خودرو در دسترس است. در این بازی Offroad Jeep Hill Climbing 4x4 Racing 3D دارای 7 حالت و 12 حالت فرعی است. Offroad Jeep 4x4 یک بازی فوق‌العاده دیوانه‌کننده در خارج از جاده است که برای چالش‌برانگیز بودن کاربران طراحی شده است. بیایید جیپ خود را شروع کنیم و رانندگی در شیرین کاری های حیله گر و دیوانه 4×4 خارج از جاده را آغاز کنیم و به استاد رانندگی جیپ شماره 1 آفرود تبدیل شویم. در بازی‌های جیپ والا و بازی‌های شبیه‌سازی وسایل نقلیه، تعداد زیادی جیپ ۴×۴ و حالت‌های متعدد برای نشان دادن مهارت‌های شیرین کاری دیوانه‌وار در مسابقات آفرود. در بازی پرادو والی، با جیپ رانندگی کنید و وظایف را به خوبی انجام دهید. این بازی Offroad Jeep Driving: بازی Hill Jeep Racing 3D برای کاربران جیپ 4x4 رایگان است. وقت خود را هدر ندهید فقط همین الان دانلود کنید Crazy Off Road Jeep Racing Stunts: Jeep Driving Games.
‏Off-Road 4x4 Mountain Climb: Prado Jeep Racing & Stunts
‏عصر جدید آفرود ماجراجویی بیابانی راننده تپه ای جیپ 2020 و برای رانندگی با جیپ آفرود و مسابقه در مسیرهای دشوار کوهستانی آماده شوید. زمان آن رسیده است که رانندگی با جیپ 4x4 Adventure of Uphill Climb را به دست آورید و نشان دهید که مهارت های خود را در بازی خارج از جاده راننده جیپ 4x4 دارید. از بازی بی پایان پرادو ماشین مگ رمپ جیپ ماجراجویی در مسیرهای غیرممکن Suv و Offroad لذت ببرید و تمام چالش‌های سخت فوق‌العاده بازی‌های رایگان ماجراجویی واقعی جیپ تپه را شکست دهید. درایو آفرود جیپ مفهوم جدید و شگفت انگیز بازی رانندگی جیپ آفرود است. این ماجراجویی رانندگی آفرود دیوانه‌وار جدید لذت واقعی رانندگی با جیپ آفرود 4x4 Crazy Stunts را برای شما به ارمغان می‌آورد.
‏Stunts Crazy Off Road Racing Jeep: بازی‌های رانندگی جیپ
‏مسابقه در رانندگی با جیپ کوهستانی 4x4 جاده های تپه رمپ عمودی، پرش از روی رمپ های ماشین دیوانه و عبور از بازی های رانندگی آفرود پرادو 2018. محیط این بازی های اتومبیل رانی پرادو بر اساس محیط های مختلفی مانند کثیف، برفی، ابری، آفتابی و بارانی با شیرین کاری های ساده رمپ در پرادو 4x4 است. رانندگی سرگرم کننده می‌توانید یکی از بهترین بازی‌های ماشین پرادو 2018 ما را انتخاب کنید و از وقت آزاد خود برای رانندگی دیوانه‌وار در مسابقات پرادو لذت ببرید. در شبیه‌ساز رانندگی آفرود 4x4 پرادو و رانندگی در گل و لای آفرود مسیرهای زیادی را در اختیار دارد و دارای تونل‌ها، پرش‌ها و پل‌های خطرناک بسیاری است که بزرگ‌ترین چالش عبور از آنها در مدت زمان محدود برای تکمیل این بازی 4x4 Crazy Stunts Offroad Jeep Driving Game 2020 است.
‏آفرود بازی Jeep Driving: Hill Jeep Racing 3D
‏برای تبدیل شدن به راننده جیپ بدلکاری شبح وار بازی شبیه ساز ماشین پرادو دیوانه آفرود 4x4. هنگام عبور از ایست های بازرسی و جمع آوری سکه در میان بازی های 4x4 Prado Mountain Drive: Prado parking 3D باید در مسیرهای دشوار رانندگی کنید. شما می توانید آفرود 4x4 Suv Extreme modern prado خود را برای مجموعه بازی های آفرود جدید انتخاب کنید. اگر بازی‌های رانندگی جیپ آفرود یا بازی Offraod Racing Hill Jeep Driving Master را دوست دارید، دوست دارید این شبیه‌ساز رانندگی با جیپ 4x4 را بازی کنید.
‏بازی‌های رانندگی خارج از جاده جیپ 4x4 Racing 3D:
‏ > در بازی پرادو ولی اگر راننده خارج از جاده با احتیاط این جیپ دیوانه آف رود را رانندگی نکند، شکست خورده اید. این رانندگی مسابقه ای جیپ پرادو در صحرای خارج از جاده بهترین بازی شبیه سازی وسیله نقلیه و بازی رانندگی جیپ آفرود است. در بازی رانندگی جیپ کوهستانی دیوانه، بهترین بازی رانندگی جیپ 4x4 رایگان برای رانندگی استاد رانندگی لوکس پرادو جیپ است.
‏ویژگی‌های 4x4 Crazy Stunts Offroad Jeep Driving Game 2020:
‏ کنترل و گرافیک
‏🚙 مهارت های رانندگی جیپ 4x4 را بیاموزید
‏🚙 شبیه ساز رانندگی جیپ شیرین کاری شبح وار 4x4
‏توجه: این بازی رانندگی آفرود جیپ: Hill Jeep Racing 3D برای بازی کاملا رایگان است و توسط ADS پشتیبانی می شود.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۱۶۹۵۱۵
٧ تیر ١٤٠٢

خیلی خوب بود

میپسندم۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر sg4rxaf
٢ تیر ١٤٠٢

خیلی بد بود

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر ASf
١٤ مرداد ١٤٠٢

خیلی بده اگر بازی آفرودی خوب می‌شناسید بگید

میپسندم۶ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده