استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۷۶
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده FALCON GAME
‏‏بازی Color Push جدیدترین بازی برخورد رنگ ها است. ماموریت شما این است که از برخورد موانع به توپ جلوگیری کنید. این بازی رایگان و آسان و بسیار اعتیاد آور است. این بازی یکی از بهترین بازی های دست انداز دار و دیوانه وار ترین بازی سال ۲۰۱۹ است. مراقب باشید به موانع برخورد نکنید و با کشیدن انگشت خود توپ را عبور و سطح خود را افزایش دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏ دوستان خود را به چالش بکشید و ببینید چه کسی از همه بهتر است!
‏ ویژگی های این بازی
‏ - این بازی رایگان است - امکان کنترل با یک انگشت - کنترل توپ ساده و آسان است - کنترل دست انداز ها و عبور از موانع متفاوت - آزاد بودن مراحل منحصر به فرد - محیط جذاب و گرافیک خوب.
‏ دانلودش کنید و از بهترین بازی Color Push سال ۲۰۱۹ لذت ببرید. چالش های متفاوت بازی رو کامل کنید و مراحل جدید رو باز کنید. اگر در مورد بازی سوالی دارید، احساس خود را به ما بگویید. پیشنهادات شما به ما کمک می کند بازی را بهبود ببخشیم. ممنونیم که بازی Color Push ما رو بازی کردید.
‏‏ما سعی می کنیم کیفیت بازی را با بروزرسانی آن به طور مرتب بهبود ببخشیم. - مرحله نامحدود، یک مرحله جدید است که در این آپدیت طراحی شده است. - بهینه سازی برای گوشی هایی که کند کار می کنند، انجام شد. - بهینه سازی مصرف باتری انجام گرفت. - هنگام استفاده از نرم افزار 'Color Push' زمان خوبی داشته باشید و لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۵۷۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ماینکرفت پلیر
١٠ تیر ١٤٠٣

بازی خیلی خوب قشنگ بازی دم سازند گرم من یک ستاره کم دادم چون که توپش سری نمیره آروم واینکه باید چند ساعت صبر کنیم تا جایزه بده سازنده ی بازی میشه این مشکلاتو حل کنی ممنون میشم و راستی بچه ها یه مدل بازی دیگر هم میتوانید دانلود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 💋بلک پینک💋بی تی اس💋
٩ خرداد ١٤٠٣

بازی خوبی نیست چون وختی بازی میکنم بعد از یکم دیگه تکراری میشه🖓😐

میپسندم۴ نمیپسندم۵
عکس کاربر بهار
١٧ اردیبهشت ١٤٠٣

خیلی خیلی بد هست فقدر رنگ سفید هست🤢🤮

میپسندم۵ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی با توپ‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده