خانه بازی تفننی
Talking Ben the Dog

Talking Ben the Dog

بن سخنگو

تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸۱۹
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Outfit7 Limited
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
رویای به سخن درآوردن حیوانات از گذشته های دور با انسان بوده، برنامه های سخنگوی زیادی هم در طی سالیان اخیر برای گوشی های اندروید منتشر شد که تاکینگ تام 2 نقطه قوت آن ها بود، اما نوبتی هم که باشد این بار با یک چرخش به سراغ سگ ها رفته ایم، بازی بن سخنگو را میتوانید همین الان از مایکت نصب کنید و تجربه ای جذاب و جدید را امتحان کنید.
 

داستان، سگ شیمیدان سخنگو

بن پیش از آنکه یک سگ برای سرگرمی شما باشد، یک دانشمند شیمی برجسته بوده که این روزها خانه نشین شده و خیلی حوصله بیرون رفتن ندارد، اما او هنوز هم به معماهای علمی واکنش نشان میدهد، در ابتدای بازی مشخص نیست که داستان قرار است شما را چگونه پیش ببرد و یا چه اتفاقاتی پیش روی شماست اما اگر کمی کنجکاو باشید سر از آزمایشگاه علمی او در می آورید.
 

گیم پلی، مستقیم آزمایشگاه

‏‏بازی Talking Ben the Dog یکی از بازی های فانتزی و سرگرم کننده است که در آن شما با بن که یک استاد شیمی بازنشسته است وقت خواهید گذراند. سر به سر بن بگذارید و واکنش های جالب او را مشاهده کنید.بن سخنگو می تواند حرف های شما را تکرار کند و با شما صحبت کند. با بن بازی کنید و لذت ببرید.

سگ ها جذاب تر هستند

این بازی نسبت به رقبایش محیط پویاتری دارد و کاراکتر اصلی با گیمر تعامل بیشتری برقرار میکند، معماهای درون بازی و مینی گیم هایی هم که پیش روی شما قرار می گیرد طوری طراحی شده که باعث جذابیت بازی شود و خسته کننده نباشد، اگر هم از طرفداران تامی هستید و یا علاقه خاصی به بن دارید، بازی Talking Tom & Ben News یک شو خبری که این دو شخصیت، قهرمانان اصلی آن هستند را روایت میکند و دیدن مناظره های رو در روی این دو حیوان خانگی خالی از لطف نیست و قطعا لحظات شادی را برای شما به وجود خواهد آورد.
 
‏‏رفع اشکالات و بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟