استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه پزشکی و سلامت
Ovia Pregnancy Tracker: Baby Due Date Countdown

Ovia Pregnancy Tracker: Baby Due Date Countdown

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۸
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده Ovia Health
‏‏برنامه Ovia Pregnancy Tracker & Baby Countdown Calendar به شما کمک می کند تا بتوانید از روند رشد جنین در هنگام بارداری اطلاع کسب کنید. به راحتی می توان گفت که ای برنامه ،برنامه ای مفید برای مادران باردار است! علائم روزانه خود از جمله وزن، خواب و ... را در برنامه وارد کنید و از هرگونه تغییری خبردار شوید.
‏شما با وارد کردن اطلاعات، دستورالعمل های بالینی ، BMI، نکات مورد نظر برای کاهش و یا افزایش وزن را دریافت خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که در هر هفته از دوران شیرین بارداری منتظر چه علائمی باشید. در صورتی که علامتی برای سلامت کودک خطرآفرین باشد از طریق برنامه مطلع خواهید شد.
‏همچنین می توانید تغذیه مناسب برای رشد بهتر کودک را از برنامه دریافت نمایید. و اطلاعات جامعی درباره داروها و میزان تاثیر آنها بر کودک خود دریافت کنید. با استفاده از قابلیت اضافه کردن تصاویر، ویدئو ها و یادداشت ها، از لحظات شیرین بارداری خود آلبوم تهیه نمایید.
‏ویژگی ها:
‏◆ قابلیت شخصی سازی براساس محیط و شرایط شما
‏◆ استفاده آسان از ماشین حساب زمانی برنامه
‏◆ دریافت روزانه اطلاعات به روز رایگان درباره بارداری و رشد کودک شما
‏◆ بیش از 2000 مقاله در زمینه بارداری، نکات و ابزار مورد نیاز برای حمایت از شما در طول دوران بارداری
‏◆ دریافت هشدارهای بهداشتی و یا حتی بحرانی برای خطراتی که در دوران بارداری شما را تهدید می کند بر اساس اطلاعات وارد شده در برنامه
‏◆ سازماندهی و پیگیری جزئیات بارداری در تقویم برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

برنامه‌های پیشنهادی

مراقبت‌های دوران بارداری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده