استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Doll House Design: Dollhouse

Doll House Design: Dollhouse

نسخه۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۲.۱
تعداد نظرات۲۸
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Phone Games Studio
‏‏بازی های تمیز کردن خانه به این انحراف تمیز کردن نگاه کنید و تله های اسرارآمیزی را کشف کنید که به شما در انجام وظایف خود در این بهترین بازی های تمیز کردن خانه کمک می کند. سعی کنید کارهای اطراف خانه را انجام دهید و شاید به چیزی دست پیدا کنید که می توانید آن را به طور واقعی اعمال کنید، زیرا این انحراف به شما نشان می دهد که چگونه آن را انجام دهید. مشارکت ویژه ای با این انحراف نظافت داشته باشید و سعی کنید آن را تحت تأثیر قرار دهید تا به عنوان یک خانه صورتی خیره کننده نشان داده شود. در وهله اول، شما آشپزخانه را تمیز می کنید که یک آشفتگی کامل است، اما برای تمیز کردن آن به احتمال زیاد باید از برخی وسایل و مواد تمیز کننده از بازی های تمیز کردن خانه استفاده کنید مانند این بهترین بازی Sweet Baby Girl Cleaning House For Girls، کف ها را از بین ببرید. زباله ها را پرتاب کنید و پس از آن بقایای بدبو را که در همه جا در آشپزخانه پخش شده اند، دور بریزید، بلافاصله پس از اینکه برای رسیدگی به مسائل دستشویی از شما خارج شد، چند تله با ارزش را امتحان کنید و لکه های سرسختی را که روی سرویس بهداشتی و زیر دوش هستند از بین ببرید. لوله اطمینان حاصل کنید که اجازه می دهید هر اتاقی را که تمیز می کنید بدون عیب و بوی عالی به همین ترتیب. لانه را از آن همه زمین و سردرگمی که در یک نقطه انباشته شده است پاک خواهید کرد.
‏خانه داری تمایل خانم های جوان است که می توانند در مقایسه با مردان جوان بهتر شوند. در این برنامه تمیز کردن مانند یک سازمان دهنده و هماهنگ کننده خانه کار کنید. حاکم و شاهزاده خانم به یک خانه اجاره ای عالی نیاز دارند، زیرا نیاز به معاشرت دارند. در همین راستا، اتاق تمیز، سرویس بهداشتی و آشپزخانه برای اینکه خانه شما را برای زوج های دلپذیر شگفت انگیز و جذاب کند، شما زمان کوتاهی دارید، مدیریت نظافت خود را به تدریج مهارت دهید و شروع به نظافت خانه خود کنید. برای شروع، به اتاقی بروید تا اتاق بازی های آشفته نظافت خانه را تمیز کنید، همه چیز را در جای خود قرار دهید و هر چیز شکسته ای را تعمیر کنید. از تمام وسایل نظافتی برای تمیز کردن اتاق نامرتب استفاده کنید. تمام لباس‌ها را در انباری ببینید، پدها را روی تخت قرار دهید و از جاروبرقی برای تمیز کردن باقیمانده‌های اتاق بازی نظافت خانه استفاده کنید. پس از تمیز کردن اتاق، زمان تمیز کردن دستشویی فرا رسیده است. همه شیرها را ببندید تا جریان آب را متوقف کنید، آن را بی عیب و نقص و تمیز کنید با استفاده از تمام وسایل تمیزکننده مانند پاک کننده، دستمال مرطوب، برس، انفجار، پودر لباسشویی و جاروبرقی به یاد داشته باشید که از جلاد خزنده خزنده استفاده کنید.
‏وقتی برای خانواده سلطنتی کار می کنید، گاهی اوقات ممکن است به خصوص وقتی صحبت از یک شاهزاده خانم باشد، نامرتب باشند. با این بازی پاکسازی شاهزاده خانم کوچک، می توانید از تمیز کردن اتاق شاهزاده خانم یا قلعه خود برای بازگشت او لذت ببرید. در اینجا می‌توانید مبلمان، چراغ‌ها و آویزهای دیواری را صاف کنید، تارهای عنکبوت را تمیز کنید، عروسک‌ها و سایر وسایل را مرتب کنید، زباله‌ها را دور بریزید، لکه‌ها را بشویید، کف‌ها را جارو کنید و خیلی چیزهای دیگر! بنابراین، اگر می‌خواهید یک چالش داشته باشید و مهارت‌های تمیز کردن خود را آزمایش کنید، چرا با این بازی تمیز کردن اتاق شاهزاده خانم همراهی نکنید و ببینید آیا آنچه را که برای سلطنت لازم است دارید یا نه. ویژگی ها: • مبلمان، آویز دیواری و چراغ ها را صاف کنید تا اتاق صاف به نظر برسد. • عروسک ها و عروسک ها را پشتی روی صندلی و روی تخت قرار دهید. • زباله ها را در سطل زباله بیندازید تا کف آن زیبا و تمیز شود. • لکه ها را از روی دیوارها پاک کنید تا تمیز به نظر برسند. • کف را جارو کنید و تارهای عنکبوت را از سقف گردگیری کنید تا اتاقی مناسب برای یک شاهزاده خانم ایجاد کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر jennie
١٦ مرداد ١٤٠٢

خیلی بده اصلا خوب نیست وایه بچه ها خوبه این یک ستاره رو هم چون نمی شد دادم

میپسندم۷ نمیپسندم۸
عکس کاربر Zahra
٢١ تیر ١٤٠٢

خیلی بد نصبش نکنید مشکلات : مرحله داره مثل عکسش نیست یک جا بهتون میده که فقط اشغال جمع کنید این بازی فقط برای ۳ و ۴ ساله هاست اصلا نصب نکنید

میپسندم۳۵ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر AIi
٥ تیر ١٤٠٢

‏✓ من دوستش ندارم ‏✗ افتضاحه اصلا نمیاره ولی دیگه چیکار کنیم فایده ای نیس مرسی از سازندش😒

میپسندم۳۴ نمیپسندم۲۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده