استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Girl Doll House Design Games

Girl Doll House Design Games

نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۵۹
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Paint Balls Studio
‏‏یک بازی تزئین خانه رویایی با بازی طراحی خانه عروسک باله در سال 2021 بسازید. این بازی های تزئین خانه شیرین را انجام دهید و از اوقات خوشی با دوستان خود لذت ببرید.
‏آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در بازی های خانه عروسکی متخصص دکوراسیون شوید؟ این شانس شما برای بازی با بازی های زیبای خانه عروسک باله است. در یکی از زیباترین بازی های تزیین خانه عروسک باله منتظر چه چیزی هستید، کمی سرگرم شوید و خانه بسازید!
‏بازی اسباب کشی عروسک را انجام دهید و با ایجاد زیباترین خانه ها برای خود مهارت های طراحی خانه خود را به نمایش بگذارید. عروسک های عروسکی از بازی های تزیین باله های خانه لذت ببرید، وقت خود را در آشپزخانه بگذرانید و در بازی عروسک خانه چند کاردستی نشان دهید. کمی رنگ دخترانه را برای دیوارها و زمین امتحان کنید و وسایل مدرن را در بازی های دکوراسیون خانه مدرن اضافه کنید. بازی بسیار سرگرم کننده مبلمان عروسکی که در آن خانه می سازید. عروسک باله به کمدهای طراح و یک میز زیبا با صندلی نیاز دارد. عروسک‌های رقصنده ما حمام‌های حباب‌دار طولانی، ساختن اتاق‌های جدید و حمام برای آرامش عروسک‌های باله در بازی‌های تزئین خانه را دوست دارند. مبلمان زیبا را انتخاب کنید و برای آخرین بار در این بازی های خانه عروسکی چند تزئین اضافه کنید.
‏طراحی خانه نیاز به اتاق خواب عالی دارد تا با مهارت های طراحی خانه شما جادویی به نظر برسد. یک تخت کرکی با تعداد زیادی بالش اضافه کنید تا طراحی خانه عروسک راحت به نظر برسد. یک کمد بزرگ در اتاق خواب خانه عروسک ضروری است. اگر عاشق بازی های سرگرم کننده پاکسازی و بازی های خانگی هستید، باید این بازی سازنده خانه عروسکی رویایی را بررسی کنید. از انجام بازی های کامل تزئین خانه شیرین لذت ببرید و برای این عروسک های باله زیبا چند پرده انتخاب کنید. می‌خواهید بازی‌های خانه عروسک را بازی کنید، پس باید بازی طراحی خانه عروسک باله را دانلود کنید: بازی‌های ساخت خانه خانه بساز اتاق خواب، آشپزخانه، حمام و موارد دیگر را در بازی مبلمان عروسک شاهزاده خانم آماده کنید.
‏بازی های تزئین خانه عروسک باله ما را فوراً دریافت کنید و از سیم کارت خانه عروسکی موبایل خود لذت ببرید. این بازی های زیبا و شیرین تزئین خانه واقعا سرگرم کننده هستند!

نظرات و امتیاز ها

۵۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پرنیا
٢٤ تیر ١٤٠٢

شبیه عکسش نیست عالی

میپسندم۴۰ نمیپسندم۸
عکس کاربر دورسا
١٥ تیر ١٤٠٢

افتضاحه گول عکس ها رو نخورید

میپسندم۲۹ نمیپسندم۲۱
عکس کاربر 💗💗
١١ تیر ١٤٠٢

‏✓ زیاد خوب نیست ‏✗ زیاد بد هم نیست برای من آمد بالا نه زیاد خوبه که بهش 5 ستاره بدم نه خیلی بده که بهش ستاره ندم یا یک دون بدم معمولی

میپسندم۴۸ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده