استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Flying Dinosaur Simulator Game

Flying Dinosaur Simulator Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۶
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Rockit Game Studio
‏‏بازی شبیه ساز دایناسور پرواز
‏اکنون بالاخره فرصتی برای شناخت احساس پرواز با دایناسور دارید! به عنوان یک Tyrannosaurus Rex واقعی بازی کنید و تا زمانی که می توانید در طبیعت زنده بمانید. هر دایناسور متحرک متفاوتی دارد و صداهای واقعی دارد. Dinosaur Simulator یک بازی اکشن و پر از شبیه سازی دایناسورها است. بازی را از بال دایناسور شروع کنید و به آسمان بلند پرواز کنید. رویای خود را به پرواز در آورید، دایناسور خشمگین نفس نفس در آتش، مهارت های سواری دایناسور خود را به دست آورید. بهترین شبیه ساز دایناسور پرواز در سال 2022.
‏ آیا دیوانه بازی های دایناسور هستید؟ یک بازی حمله دایناسور رایگان بازی کنید! دایناسور خود را برای تسلط بر جهان تکامل دهید. یک دایناسور وحشی باشید، برای زنده ماندن در بازی های دایناسور بجنگید! این Flying dino یک بازی شبیه سازی است. این بهترین و رایگان بازی‌های شبیه‌ساز جنگل دایناسور است.
‏بازی‌های شبیه‌ساز دایناسور واقعی - Dino Attack 3d
‏اگر بازیکن بازی‌های رایگان دایناسور هستید، باید این دایناسور جدید را بازی کنید. بازی مبارزه این بهترین بازی دایناسور در جهان است. دایناسور عصبانی خود را در یک محیط سه بعدی کنترل کنید تا خانواده دایناسورها را در این بازی بقای دایناسور رشد دهید. دایناسورها حیوانات گوشتخواری هستند که برای غذا شکار می کنند. برای بازی Dinosaur-simulator 3d که یک بازی شبیه‌سازی سرگرم‌کننده است، آماده شوید.
‏از هیجان‌ها و ماجراجویی‌های یک دایناسور مرگبار وحشی در بقای دایناسور سه بعدی لذت ببرید. بازی های جدید دایناسور را بازی کنید و مانند یک دایناسور بزرگ در جنگل احساس کنید. وقتی در این منظره بسیار دقیق ژوراسیک مسابقه می دهید، Dilophosaurus خود را کنترل کنید. این دایناسور ترسناک ژوراسیک دارای بافت‌های مختلفی است که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید تا آنطور که می‌خواهید به نظر برسد!
‏شبیه‌ساز آفلاین بازی‌های دایناسور
‏این یک اکشن کامل دایناسور ژوراسیک است، همه به صورت رایگان! این بازی شبیه ساز ماجراجویی با تمام دایناسورهای مورد علاقه شما بسته بندی شده است. حتی برای سرگرمی چند حیوان غول پیکر و کوچک انداختیم. از اعضای قبیله خود برای کمک به مبارزه با رئیسان دایناسورهای بزرگ استفاده کنید.
‏مراقب شیرها و ببرهای خشمگین باشید! دور نقشه بزرگ مسابقه دهید و دشمنان خود را شکار کنید. دایناسورها و سایر حیوانات را قبل از اینکه به شما حمله کنند شکار کنید. این بازی شبیه ساز قسمت حیوانات و اکشن دینو سه بعدی واقع گرایانه است. نهایی در شبیه سازی دایناسور. جزایر و کوه های هیجان انگیز را کشف کنید. آتش رپتورها را آتش بزنید، خانه های روستا را در هم بشکنید و از دایناسور خشمگین ژوراسیک بودن لذت ببرید! شما می توانید در دنیای جادویی دایناسورها هر کاری که می خواهید انجام دهید!
‏بازی عالی با انیمیشن های هجومی
‏در این بازی، ما بر روی دایناسورهای در حال پرواز، شکارچیان در هوا تمرکز می کنیم. و بزرگترین دشمن آنها، اژدهاها. آیا تا به حال فکر کرده اید که یک تیرانوزوروس واقعی بودن چگونه است؟
‏هنگام بازی شبیه ساز دایناسور، با دایناسورهای مختلف دیگر بازی کنید که عبارتند از: Velociraptor، Troodon، Iguanodon، Compsognathus، Pteranodon، Styracosaurus، Parasaurotolophus، Pachycephalosaurus، Gallimimimus، Dilophosaurus، Ankylosaurus، Argentinosaurus، Carnotaurus، Brachiosaurus، Pterodactyl، Triceratops، Stegosaurus، Raptor، Spinosaurus و غیره
‏ویژگی های اصلی Flying Dino Simulator
‏ محیط ژوراسیک بازی‌های مبارزه با دایناسورها.
‏• شبیه‌ساز واقعی بقای دایناسورهای بدون تی رکس.
‏• گرافیک بازی شگفت‌انگیز باغ وحش دینو ما.
‏• بازی‌های مبارزه‌ای دینو برای همه سنین اجرا می‌شوند.
‏• T-Rex با کنترل های آسان می دود و پرواز می کند.
‏• بازی های دایناسور رایگان برای بچه ها.
‏• بازی آفلاین ماجراجویی جنگل.
‏‏همه اشکالات رفع شده اند
‏بازی بهینه شده

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
باران کاوری
٦ آبان ١٤٠١

‏✗ گرافیک بد ‏✗ دایناسور های کم ‏✗ کیفیت بد ببخشید ولی من کاملا محترمانه میگم که این بازی خوب نیست

۲۲ ۱۰
E✌✌✌
١١ شهریور ١٤٠١

خیلی بازی بدیه اصلا خوب نیست اطلا هر چی بازیuniyهست افیضاحه😠😠😡😡 اطلا اون چیزی که تو تصویر میبینید نیست خیلی بازی بدیه😠😠😠😠😡

۱۴ ۸
مهدی
٦ شهریور ١٤٠١

عالییی

۵ ۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده