استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Monster Dinosaur Destruction

Monster Dinosaur Destruction

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۷
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده DragonSay Games
‏‏برای نابودی هیولا دایناسورها آماده شوید: بازی‌های گوریل خشمگین که در آن سازندگان پارک ژوراسیک در شهر دایناسورها به بازی‌های گوریل‌های وحشی مرد خوار در مقابل دایناسورها در گودزیلا 2014 برای حمله داد و بیداد دایناسورها در بازی‌های کینگ کنگ اجازه می‌دهند. بازی دایناسور به صورت رایگان با بازی گودزیلا در dino strike که به شما امکان می دهد نابودی تکامل هیولا را با دایناسور رکس در جزیره هیولا نشان دهید. ویرانگر هیولا در بازی‌های کینگ‌کنگ در مقابل گودزیلا 2021 دنیای غول‌پیکر - بازی‌های کینگ‌کنگ که برای نشان دادن قدرت بازی‌های رایگان دایناسورها مبارزه می‌کنند. به افسانه‌های تکامل مرگبار دایناسورها و هیولاها برای اعتصاب دینو نهایی بازی‌های هیولاهای غول‌پیکر گودزیلا در مقابل کنگ خوش آمدید تا شکارچی گوریل و دایناسور هیولا را تقویت کند تا شهر مردم بی‌گناه دنیای دینو را در هم بکوبد. Monster Dinosaur Destruction: بازی های خشمگین گوریل هیولا در مقابل ارتش بازی کونگ در مقابل گودزیلا را در حین انجام بازی های دایناسور هدایت می کند.
‏در نابودی هیولا دایناسورها افراط کنید: بازی های گوریل خشمگین که در آن بازی شبیه ساز دایناسور مرگبار از بازی های گوریل های وحشی به شما نشان می دهد. ماجراهای بازی های گودزیلا 2021 با نیروی چریکی نهایی انسان خوار در بازی های کینگ کنگ در مقابل گودزیلا 2014 با داشتن پای بزرگ از دنیای غول پیکر تا شهر هیولا. در بازی‌های گوریل وحشی در مقابل دایناسور، افسانه‌های داد و بیداد هیولاهای تکامل دایناسور در مقابل هیولا کایجو، شما تبدیل به حیوانات مختلف گوریل وحشی مانند دایناسورهای بزرگ، شامپان، کینگ کونگ، دایناسور وحشی، گوریل هیولا و مگا گودزیلا در مقابل کنگ بازی مبارزه رایگان 2021 می‌شوید. در این دنیای کینگ کنگ در مقابل گودزیلا، شما به پارک ساز ژوراسیک نیاز دارید که در آن باید ماشین های شهری را برای زنده ماندن از دایناسورهای مرگبار در بازی کونگ در مقابل گودزیلا نابود کنید. شامپانزه ای می دود تا هر چیزی را که در راه است نابود کند، در حالی که حیوان گوریل وحشی، پادشاه کونگ، تلاش می کند با نیروی انسان خوار شهر را در هم بکوبد. در بازی‌های Monster Dinosaur Destruction: بازی‌های گوریل خشمگین، شهر دایناسورها تحت تهاجم میمون‌ها توسط شکارچی گوریل قرار می‌گیرد تا به تکامل هیولا کایجو در بازی‌های هیولاهای غول پیکر گودزیلا در مقابل کنگ کمک کند. در بازی‌های کینگ کونگ علیه گودزیلا 2021، بازی‌های نابودگر هیولا در شهر کینگ‌کنگ در روز بازی‌های کینگ‌کنگ حمله غوغایی هیولاها، جایی که باید قدرت تخریب بازی‌های گودزیلا 2021 را نشان دهید و از جفت خود در حمله دینو گوریل‌های وحشی کینگ کونگ محافظت کنید. بازی در مقابل بازی گودزیلا. معمولاً بازی‌های دایناسور یا بازی‌های گوریل فوق‌العاده خشم بازی آسان است، اما این بازی ماجراجویی گودزیلا مهارت‌های شکار شما را در مورد تکامل دایناسور مرگبار انسان‌خوار و در عین حال هیولاها که شهر دایناسورها را در بازی گودزیلا علیه کنگ 2021 نابود می‌کند، آزمایش می‌کند. در این گوریل وحشی در مقابل بازی‌های دایناسور، فقط قفل تمام شامپان‌های غول‌پیکر را در سازنده پارک ژوراسیک باز کنید تا نبرد دایناسورها در دنیای دینو که نیروی چریکی بازی‌های کینگ کنگ است را تضمین کنید.
‏حمله خشمگین گوریل‌ها: بقای دایناسورها سفری ماجراجویانه برای گودزیلا 2014 به ارمغان می‌آورد. در بازی های گوریل وحشی کینگ کنگ در مقابل بازی دایناسورها. شما باید به ویرانگر هیولاهای کینگ کنگ تبدیل شوید و نقش دایناسورهای مرگبار یا شکارچی گوریل را در شهر شکسته بازی کنید تا در بازی رایگان کینگ کونگ در مقابل گودزیلا به افسانه داد و بیداد هیولا تبدیل شوید. Monster Dinosaur Destruction: بازی های گوریل های عصبانی در دنیای غول پیکر dino strike در بازی godzilla vs kong، سازندگان پارک ژوراسیک به شما این امکان را می دهند که تبدیل به یک دایناسور مرگبار دوران ماقبل تاریخ شوید تا بازی های کینگ کنگ را در شهر هیولاها شروع کنید. در این بازی کینگ کونگ در مقابل گودزیلا، دانشمندان سعی کردند آزمایشاتی را بر روی تکامل دایناسورهای هیولا در داد و بیداد دایناسورهای مرگبار انجام دهند: بازی های گوریل. شما بازی‌های شبیه‌ساز دایناسور را با بازی‌های مختلف کینگ‌کنگ انجام می‌دهید و با سری بازی‌های گودزیلا مبارزه می‌کنید تا زمانی که تکامل هیولا در زمان بازی گودزیلا علیه کنگ 2021 رخ می‌دهد، شهر شکسته را نابود کنید. نیروهای مسلح در بازی‌های گودزیلا علیه کونگ به بازی‌های گوریل هیولا و بازی‌های دایناسور مرگبار حمله خواهند کرد. با گلوله برای از بین بردن آنها در محل بازی گودزیلا در مقابل کینگ کنگ. Monster Dinosaur Destruction: بازی های خشمگین گوریل می توانید از نابودی دایناسور به عنوان یک بازی هیولا گودزیلا در بازی های دایناسور به صورت رایگان لذت ببرید.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده