خانه برنامه ابزارهای کاربردی
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۹
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده pamsys
‏‏نرم افزار اندروید Lexis Audio Editor یک نرم افزار قدرتمند برای ویرایش فایلهای صوتی میباشد. با نصب این نرم افزار اندرویدی میتوانید فایلهای صوتی را با هر کیفیتی که مایلید ضبط نمایید و آنرا به فرمت دلخواه خود از بین فرمتهای wav, m4a, aac, flac و wma ذخیره نمایید. ار این نرم افزار اندرویدی میتوانید به عنوان پخش کننده فایلهای صوتی استفاده کنید. در همگام ضبط فایل صوتی میتوانید با کاهش نویز و سر و صداهای اضافی یک فایل با کیفیت ذخیره نمایید.
‏با نرم افزار اندروید Lexis Audio Editor میتوانید در فایل های صوتی ذخیره شده تغییرات به وجود آورید. میتوانید بخشی از یک فایل صوتی را ببرید و به صورت جداگانه ذخیره نمایید و یا بخشی از فایل صوتی را جدا کرده و در قسمتی دیگر آنرا قرار دهید و همچنین میتوانید یک فایل صوتی را با یک فایل صوتی دیگر ادغام نمایید. با ۱۰ باند اکولایزر میتوانید کیفیت صدا را به دلخواه خود تغییر دهید و همچنین میتوانید تمپو و سرعت فایلهای صوتی را تغییر دهید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید فایل های صوتی را فشرده سازی کنید و آنها را به صورت یک فایل فشرده نگهداری نمایید.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Lexis Audio Editor :
‏– نرم افزار قدرتمند برای ویرایش فایلهای صوتی
‏– ضبط فایل صوتی با کیفیت دلخواه
‏– ذخیره فایلها صوتی با فرمتهای wav, m4a, aac, flac و wma
‏– امکان کاهش نویز و سر و صداهای اضافی
‏– امکان برش و ذخیره بخشی از فایل صوتی
‏– امکان ادغام فایلهای صوتی با هم
‏– تنظیم ۱۰ باند اکولایزر
‏– تنظیم تمپو و سرعت فایلهای صوتی
‏– امکان فشرده سازی فایل های صوتی
Metronome function
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟