استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Old Car Crusher Crane Operator & Dump Truck Driver

Old Car Crusher Crane Operator & Dump Truck Driver

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۱۸
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۸
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vinegar Games
‏‏برای کار با جرثقیل سنگ شکن اتومبیل هیولا و نابود کردن اتومبیل های خراب در انبار زباله آماده شوید. بازی شبیه ساز سه بعدی Old Car Crusher Crane Operator را بازی کنید و کامیون های هیولا را برانید و جرثقیل های غول پیکر را برای تخریب ماشین های آشغال در گیم پلی تخریب شدید استفاده کنید. یک راننده کامیون کمپرسی واقعی باشید تا ضایعات را برای اهداف بازیافت حمل کنید و ماموریت های جرثقیل را در آخرین بازی خردکن ماشین های آشغال انجام دهید.
‏جرثقیل سنگ شکن ماشین قراضه دارای دستگاه خردکن فوق العاده ای است که ماشین های خراب را خرد و خراب می کند. . برای تبدیل ماشین خراب به قطعات قراضه اپراتور سنگ شکن سنگین شوید. دستگاه خردکن ماشین غیرممکن دارای یک آسیاب با ماشین آلات خرد کن در اطراف آن است. اشتیاق به خرد کردن ماشین‌های آشغال را با مأموریت‌های باشکوه جرثقیل و رانندگی کامیون زباله نشان دهید. برای بلند کردن اتومبیل های زنگ زده و انداختن آنها در دستگاه خردکن اتومبیل، از جرثقیل گرپل مغناطیسی استفاده کنید. ماشین سنگ شکن را روشن کنید تا ماشین های زنگ زده را به قطعات قراضه تبدیل کنید. ضایعات فلزی را در کامیون کمپرسی جمع آوری کنید و آشغال ها را به منظور بازیافت به محل تخلیه حمل کنید. وانت بار را از تعمیرگاه خودرو به سمت زباله دانی برانید و به ماموریت های جرثقیل در حالی که ماشین های خراب شده را خرد می کنید ادامه دهید.
‏مهارت های رانندگی وانت بار و اپراتور جرثقیل را برای رانندگی با جرثقیل های سنگین و وسایل نقلیه شهری نشان دهید. کار با جرثقیل برجی باشکوه و رانندگی کامیون های تریلر لولا در شهر دیدنی را بیاموزید. فرمان یک کامیون کمپرسی واقعی را بگیرید تا زباله ها و زباله های ماشین را در محل تخلیه حمل کنید. آن بازی های پل ساز و شبیه ساز شهرسازی را فراموش کنید. اولین سیم کارت تاور کرین را بازی کنید و از کار در چندین نقش لذت ببرید. وارد کابین شوید و کامیون تریلر جدید و جرثقیل گیره مغناطیسی را از انبار زباله برای بلند کردن وسایل نقلیه خراب استفاده کنید. مانور وسایل نقلیه ساختمانی برای انتقال ضایعات فلزی به کارخانه بازیافت. کامیون کمپرسی را به سمت محل تخلیه برانید و از برخورد با موانع خودداری کنید.
‏ویژگی های بازی Old Car Crusher Crane Operator:
‏ماموریت های حمل و نقل شدید و خرد کردن ماشین های اسقاط
‏عملکرد جرثقیل های برجی متعدد مانند بالابر مغناطیسی و ماشین خردکن ماهیچه ای
‏راندن کامیون های هیولا و کنترل ماشین آلات سنگین
‏حیاط خلوت تخریب واقعی ماشین های قدیمی با محیطی عظیم
‏فیزیک وسایل نقلیه واقعی و کنترل های رانندگی بی عیب
‏گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا با صداهای شگفت انگیز
‏بازی شبیه ساز قدیمی Car Crusher Crane Operator 3D را دانلود کنید و از گیم پلی منحصر به فرد و همیشگی رانندگی ماشین های تخریب و جرثقیل های غول پیکر لذت ببرید.
***Optimized File Size***
- Minor Bugs Fixed
- Improved Gameplay

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی اکبرصباحی
٩ آبان ١٤٠٠

خیلی چرت یک ستاره هم بیشتر

۱۵ ۱۱
مانی نشان ساز
٢٥ فروردین ١٣٩٧

بدرد نخوره دان نکنید زر میکنید چون مرحلش تا 10 هیچ دان نکنید

۳۷ ۴۲
مهر به خند راه
٦ آذر ١٤٠٠

به درد نخور

۲۳ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده