استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
همراه شهر پلاس

همراه شهر پلاس

نسخه۳.۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۳
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲,۴۳۲
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده بانک شهر
بانک شهر یکی از خلاق‌ترین مجموعه‌های بانکی در ایران است که به وسیله شعبه‌های متعدد خود در سراسر کشور و خدمات گوناگونی که ارائه می‌دهد توانسته جایگاه خوبی را در بین اکثر ایرانی‌ها پیدا کند؛ در ادامه روند خوب این مجموعه، بانک شهر از یک اپلیکیشن موبایل با نام همراه شهر پلاس رونمایی کرده که خدمات نوینی را در قالب بانک‌داری الکترونیک به کاربران عرضه می‌کند و شما می‌توانید آخرین نسخه این نرم افزار اندرویدی را از مایکت دانلود کنید.

خدمتی نوین از یک بانک دوست داشتنی، همراه شهر پلاس

نرم افزار اندروید همراه شهر پلاس که به شکل رسمی توسط بانک شهر منتشر شده خدمات و مزایای گوناگونی برای مشتریان این بانک بزرگ دارد و بعد از نصب و فعال‌سازی حساب خود می‌توانید از ویژگی های گسترده‌ای که برای شما تدارک دیده شده بهره‌مند شوید. این نسخه از برنامه با همراه شهر تفاوت دارد و این دو نرم افزار با تمام شباهت‌هایی که به یک‌دیگر دارند، دو نسخه مجزا محسوب می‌شوند.
خدمات این اپلیکیشن به دو دسته تقسیم می‌شود و تعدادی از آن‌ها فقط برای دارندگان حساب از این بانک است، و ملزوم به فعال کردن این اپلیکیشن در شعبه‌های بانک بوده؛ اما بخش دیگری از این خدمات برای همه کاربران در دسترس است و بدون این‌که در بانک شهر حساب داشته باشید می‌توانید از مواردی از جمله کارت به کارت، پرداخت قبض، کرایه تاکسی، استعلام و گزارش دسته‌های چک، اتصال به پشتیبانی بانک شهر، پیدا کردن شعبه‌های این مجموعه در سراسر کشور و مدیریت کامل تسهیلات، بخشی از کارهایی است که این دست‌یار بانک‌داری دیجیتال برای شما انجام خواهد داد و در حین انجام در کنار شما خواهد بود.
با اینکه این روزها عصر ترابانک‌ها و شعبه‌های دیجیتالی فرا رسیده اما همراه شهر پلاس در حال حاضر از افتتاح حساب آنلاین و درخواست صدور کارت پشتیبانی نمی‌کند و امیدوارم که به زودی این قابلیت هم به این برنامه اضافه شود و کاربرانی هم که حساب بانک شهر ندارند بتوانند از تمام خدمات ارائه شده این اپلیکیشن و بانک بزرگ استفاده کنند.

بهبود امنیت و تسهیل استفاده

به منظور ارائه بهتر و استفاده مطلوب‌تر شما در هنگام ورود باید از یک کد ملی و شماره تلفن برای ثبت نام استفاده کنید و در ادامه روند ثبت نام هم، فعال کردن قابلیت ورود با اثر انگشت میتواند مزایای امنیتی زیادی برای شما داشته باشد و تجربه کلی شما را نسبت به استفاده از یک نرم افزار بانکی بهبود ببخشد.
اگر از مشتریان این بانک باشید، کلیه کارت‌ها و حساب‌هایی که به اسم شما بوده، به شکل یکجا به شما نشان داده می‌شود و در این میان هم، نیازی نیست که شما کار عجیبی انجام دهید؛ بسترهای الکترونیکی بانک شهر، تمام این فرایند را به شکل خودکار انجام می‌دهند و برای تسهیل فعالیت‌های بین بانکی مثل کارت به کارت، پرداخت قبوض، پرداخت اقساط و گزارش و ثبت دسته چک همگی در دسترس هستند.

این نرم افزار چه ویژگی‌هایی دارد؟

همراه شهر پلاس نسبت به سایر اپلیکیشن‌های بانک‌داری تفاوت هایی دارد و سازندگان سعی کرده‌اند بیشتر روی موارد نظارت و کنترل حساب تمرکز کنند و از طرفی هم اکثر خدمات پایه ای مورد نیاز را به مخاطب‌شان ارائه کنند و همین می‌تواند نقطه قوت این اپلیکیشن محسوب شود.
-کارت به کارت
-خرید شارژ
-مشاهده و پرداخت اقساط
-مدیریت همه حساب‌ها و کارت‌های بانک شهر
-ثبت و استعلام چک صیادی
-پرداخت قبوض خدماتی
-امکان ورود با چهره (فیس آیدی) و اثر انگشت
‏‏پیاده سازی بازیابی رمز عبور
‏امکان افتتاح سپرده قرض الحسنه و بلندمدت
‏بهبود امنیت نرم افزار

نظرات و امتیاز ها

۲,۴۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mohammad rohani
دیروز

‏✓ هیچ ‏✗ نمیشه برای ورود به برنامه رمز رو زد من یه کارت افتتاح حساب گرفتم میگه که باید تو این برنامه رمز اول و دوم رو بزنم ولی حتی نمیتونم وارد برنامه بشم

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر سید جواد موسویان راد
پریروز

من یک ماه افتتاح حساب کردم کارت نیومده برام باید چکار کنم؟

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر مهرداد
٣ روز پیش

‏✗ مبلغ زیر سی هزار تومان پیامک نمیاد چه واریز چه برداشت

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

همراه بانک

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده