استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman Bank Robbery NY Police Gun Shooting Games

Stickman Bank Robbery NY Police Gun Shooting Games

نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۷
حجم۲۰۶ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Panda Gamerz Studios
‏‏به عنوان تیرانداز پلیس استیکمن در دزدی از بانک استیکمن پلیس نیویورک وارد شوید و با گروه گانگستری چوبدستی مبارزه کنید. اجازه ندهید سارقان دلقک از منطقه جرم و جنایت در بازی های رانندگی ماشین تعقیب و گریز پلیس فرار کنند. وقتی صحبت از بازی های تیراندازی تک تیرانداز چسبنده استیکمن به میان می آید، هیجان بیشتر می شود. بازی تیراندازی اول شخص اکشن محدود در تیراندازی در فریم بر ثانیه نبرد پلیس نیویورک با دزدان سوپر استیکمن و تیراندازی شدید در بازی های سرقت از بانک، دراماتیک است. خود را به عنوان تیرانداز تیرانداز از خفا پلیس NY هوشیار بررسی کنید و در بازی سرقت مسلحانه بانک نهایی به عنوان سارق بانک سرگرم شوید. بازی های دزدی بزرگ هرگز به این اندازه محرک نبوده اند. از تیراندازی به دزدان به عنوان پلیس و پلیس مانند سارقان در بازی‌های تیراندازی پر اکشن اجتناب نکنید.
‏مهارت‌های جنگی قهرمان پلیس استیکمن را به نمایش بگذارید و از سلاح‌های مدرن بهره ببرید. برای درگیری حماسی پلیس ایالات متحده آمریکا با استیکمن قهرمان پلیس و دزدان دلقک خطرناک در وحشیانه ترین تعقیب جنایی آماده شوید. شما ویرانگر ماموریت دزدی باند جوکر استیکمن در بازی های فریم بر ثانیه بانک شهر هستید. خود را با همتایان بزرگ به عنوان تیرانداز در بازی سرقت مسلحانه بانک در فریم بر ثانیه آماده کنید. به شهر نیویورک بروید و در بازی‌های تک تیرانداز تیراندازی واقعی استیکمن، مافیای سرقت گانگستری جوکر استیکمن را درگیر کنید.
‏ شما کاپیتان دزدی بانک قهرمان استیکمن و مسلح به تفنگ تک تیرانداز و تفنگ تهاجمی مدرن هستید. دزدی از بانک ایالات متحده، تیراندازان پلیس جنایات بزرگ، بازی‌های پر از اکشن و جوکر را تعقیب می‌کنند تا دزدان بانک را به گروگان‌ها بکشانند تا گروگان‌ها را در حمله دزدی استیکمن دلقک و سرقت جواهرات گنج را در ماموریت سرقت مسلحانه از بانک دزدی کنند. مافیای سرقت جنایی سرقت از بانک قهرمان طناب Stickman در این بازی های FPS سرقت بانک پلیس stickman باشید. برای فرار از سرقت، سوار ماشین سارقان قهرمان استیکمن شوید، سلاح های تیراندازی پلیس را برای برنامه ریزی برای دزدی بگیرید و مبارزه با دزدان چوبی به عنوان سرقت بزرگ بانک و سرقت طلا در بازی های تیراندازی تک تیرانداز.
‏دزدان بانک بی رحم باشید، در ماموریت مخفی کاری پلیس در برابر سارقین گروگان در ماموریت مخفی کاری سرقت قهرمان استیکمن، اقدامی هیجان انگیز انجام دهید. عاقلانه در ماشین مافیای سرقت خود به جلو حرکت کنید، با پلیس سوات مبارزه کنید و با تیراندازی شدید در بازی های تیراندازی دزدان دلقک، قهرمان طناب، آنها را کاملاً از بین ببرید. داستان جذاب پلیس شهر جنایت در حالی که جنایات شهری دیوانه را در دزدی استیکمن و دزدی در دزدی از بانک بازی های دزدان دلقک استیکمن آشکار می کند.
‏دزدی از بانک استیکمن بازی تیراندازی با اسلحه پلیس نیویورک ویژگی ها:
‏حالت های دزد و پلیس برای هیجان و نبرد بیشتر
‏ماموریت های متعدد سرقت بد بو
‏انباشته ای از تفنگ های افسانه ای و تیراندازی متقابل با پسران پلیس نیویورک
‏کنترل اول شخص و سوم شخص برای لذت دو نفره
‏دلقک قاتل استیکمن باشید یا پلیس هوشیار در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه
‏دانلود بازی های تیراندازی Stickman Bank Robbery NY Police Gun و گیم پلی فشرده بازی های سرقت از بانک تیراندازی فریم بر ثانیه را زنده کنید. از تیراندازی در بازی سرقت لذت ببرید که قبلاً در دسترس نبوده است.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فاطمه
٢٠ دی ١٤٠١

ل نتبنزنرتل

میپسندم۶ نمیپسندم۷
عکس کاربر فرزانه
٢٢ مهر ١٤٠١

ر

میپسندم۶ نمیپسندم۶
عکس کاربر محمد میرزایی
٢٢ مرداد ١٤٠٠

😠😠😠😠😠😠😠💩💩💩💩💩💩💩

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده