استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Stickman Police Dog Chase Crime Simulator

Stickman Police Dog Chase Crime Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Stallion Games
‏‏به ایده شگفت‌انگیز سگ stickman Crime Dog Police Simulator خوش آمدید . این شهر تحت حمله تبهکاران است . آن‌ها در ربودن چمدان‌ها ، کشتن مردم و دیگر فعالیت‌های جنایی دست دارند . پلیس ایالات‌متحده برای تعقیب تبهکاران شهر کافی نیست . شما به عنوان یک افسر پلیس stickman مامور تعقیب تبهکاران خیابانی است . جنایت خیابانی در خطر بالایی قرار دارد و شما تنها قهرمان stickman با سگ برای تعقیب و گرفتن مجرم هستید . این شکار سگ stickman برای شکار stickman طراحی شده‌است و سگ پلیس عاشقان را دنبال می‌کند . بنابراین ، به شهر گانگسترهای و اراذل سرازیر می‌شوند تا علیه مافیای مواد مخدر بجنگند . آن‌ها در حال برنامه‌ریزی برای ربودن دانش آموزان ، غارت بانک‌ها و ربودن طلاها هستند . با شبیه‌ساز سگ خود بروید و آن‌ها را دنبال کنید تا نقشه‌های شیطانی آن‌ها را نابود کنید .
‏یک بازی پر جنب و جوش برای شما در اینجا برای شما یک بازی پر آور از تعقیب پلیس است . با کشتن تمام تبهکار بد مافیا در شهر , یک سگ پلیس stickman واقعی شوید . تجربه سطوح چالش برانگیز را در مسابقات گریز از سگ تجربه کرده و تبدیل به یک قهرمان زنده برای بقا شوید . سگ‌های مختلف در اینجا با قدرت‌های خارق‌العاده‌ای مواجه هستند که قدرت گرفتن دارند . قبل از اینکه فرار کنند , سگ‌های پلیس را قفل کرده و از سگ‌های پلیس برای گرفتن مافیای مواد مخدر استفاده می‌کنند . از مهارت‌های ابر قهرمان خود برای کشتن مجرمان تحت تعقیب که شهر را در یک ون رها می‌کنند استفاده کنید . شما بهترین قهرمان تعقیب جنایی پلیس در مقام پلیس هستید پس برای تعقیب کیفری آماده خواهید بود.
‏وظیفه تو به عنوان یک پلیس stickman تعقیب تبهکاران با سگ‌های پلیس است . پس ماجرای بازی ردیابی جرم و جنایت را تجربه کنید . دزدان از بانک سرقت کرده‌اند و در یک خودرو جا به جا شده‌اند . آن‌ها کیسه‌های پول دارند , آن‌ها را دنبال می‌کنند و قبل از اینکه فرار کنند , آن‌ها را می‌کشند . برای مردم شهر خود یک قهرمان stickman باشید و آن‌ها را از فعالیت‌های مافیای بد نجات دهید .
‏این سگ stickman Police Chase Crime را بازی کنید و بازخورد خود را بدهید .

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
AMSH
١٨ دی ١٤٠١

بله. آسونه ×اینترنته زیادی می خواد بله. حوصله سر بره

۱ ۰
طاها
١١ شهریور ١٤٠١

jfjgjh

۳ ۱
💃🔵🔴شاهان
٢١ تیر ١٤٠١

خوبه

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده