استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman Prison Transport Van

Stickman Prison Transport Van

نسخه۵.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۴
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۳۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏بازی پلیس Stickman Criminal Plane با حمل و نقل پلیس و حمل و نقل پلیس اینجاست تا تجربه شگفت انگیزی از خلبانی ناقل هواپیمای پلیس زندانی را به شما ارائه دهد. حتی پرواز با هلیکوپتر پلیس در یک بازی. به عنوان ناقل پلیس، مسئولیت سنگینی بر دوش شماست. برای گرفتن جنایتکاران مافیایی گانگستر stickman. در پلیس، کشتی یا هواپیمای حمل و نقل زندانی از یک زندان به زندان دیگر.

ویدئو معرفی بازی

‏امپراتوری حمل و نقل را به عهده بگیرید و حمل و نقل امن زندانیان را در بهترین هواپیمای حمل و نقل جنایی انجام دهید. بازی های حمل و نقل پلیس ایالات متحده، هواپیمای حمل و نقل پلیس ایالات متحده و وانت پلیس ایالات متحده را در اختیار شما قرار می دهد. درست مثل اینکه شما یک کامیون دار مسلح را اداره می کنید. هواپیمای ارتش، کاروان ارتش در حمل و نقل جنایی ارتش. بهترین بازی خطرناک حمل و نقل جنایتکاران زندان پلیس ایالات متحده در سال 2022 را دانلود کنید.
‏بازی پلیس Stickman Criminal Plane حول محور حمل و نقل جنایتکاران مافیایی گانگستر استیکمن توسط جنایتکاران در شبیه ساز stickman می چرخد. حمل و نقل جنایتکاران Stickman حاوی ماموریت هیجان انگیز حمل و نقل زندان است. با ترکیبی شگفت انگیز از خلبانی هواپیمای انتقال زندانیان. هلیکوپتر پرواز ارتش و کشتی حمل زندانیان پلیس. شبیه ساز حمل و نقل جنایی پلیس مربوط به بهترین بازی های حمل و نقل جنایی استیکمن است. تاریخچه ای که از میزان جرم و جنایت استیکمن فراتر رفت.
‏بازی پلیس Stickman Criminal Plane
‏تیم استیکمن در شهر شما، پلیس موفق شد جنایتکاران بدنام را قفل کند. به عنوان راننده ون پلیس باید هنگام عبور از تپه دریایی بسیار مراقب باشید. گانگستر شهر جنایی استیکمن می تواند برای فرار از زندان استیکمن در این شبیه ساز استیکمن به شما حمله کند. بر خلاف سایر بازی های حمل و نقل پلیس در شبیه ساز حمل و نقل جنایی پلیس. شما باید جنایتکاران استیکمن را در ون پلیس حمل کنید. هواپیمای حمل و نقل زندانیان پلیس از یک زندان به زندان دیگر در حمل و نقل پلیس. حمل و نقل جنایی استیکمن در امپراتوری حمل و نقل. فرد باید در رانندگی ون پلیس تخصص داشته باشد. رانندگی با اتوبوس پلیس، کشتی حمل و نقل و هلیکوپتر پلیس حمل و نقل در وظیفه پلیس شما است. برای رسیدگی به هواپیمای ترابری جنایی برای قایقرانی زندان.
‏با تجربه حمل و نقل جنایی در هواپیما. شبیه ساز حمل و نقل هواپیمای پلیس ایالات متحده خلبان هلیکوپتر پلیس و راننده کامیون پلیس برای شما سخت نخواهد بود. یکی از هیجان انگیزترین و چالش برانگیزترین رانندگی ون پلیس را بازی کنید. بازی ون حمل و نقل جنایی با ماشین های حمل و نقل پلیس پیشرفته. بر همه موانع حمل و نقل گانگستر شهر جنایتکار استیکمن که سر راه است غلبه کنید. وظیفه پلیس شماست و این زندان را به مجرمان و زندانیان حمل و نقل پلیس موفقیت آمیز کنید.
‏ویژگی های بازی Police Stickman Criminal Plane: Police Prisoner Transport Simulator
‏- زندان پلیس بازی حمل و نقل جنایی 2022.
‏- ترکیبی شبیه ساز حمل و نقل هواپیمای پلیس. خلبان هلیکوپتر پلیس در حمل و نقل جنایی استیکمن
‏- کنترل های خوب ون پلیس در این شبیه ساز stickman
‏- ماموریت های چالش برانگیز شهر جنایی استیکمن.

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۲۰۵۲۴۸
٨ مهر ١٤٠١

‏✓ ۱۴۵ بازیش خیلی خوبه من دوسش دارم نصب کنید

میپسندم۲۲ نمیپسندم۸
عکس کاربر امیر
٦ فروردین ١٤٠٢

عالی عالی بازی خیلی خوبی دست سازنده دردر نکنه

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر ابوالفضل
٧ اسفند ١٤٠١

چرت

میپسندم۲ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده