استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Hero Squad: Shooting Game

Hero Squad: Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۴
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۵
حجم۱۷۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Gamerz Zone - Global Game Publishing Studio
‏‏آیا بازی های ابرقهرمانی جاسوسی را دوست دارید؟
‏بیایید بازی خود را با بازی شهر جنایی ربات قهرمان طناب جاسوسی امتحان کنیم. او طناب شگفت انگیزی دارد که هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید مانند یک عنکبوت از یک ساختمان به ساختمان دیگر بپرید. دنیای باز ما در این بازی ماموریت نجات شهر ربات جنایتکار قهرمان طناب جاسوسی جالب‌تر و هیجان‌انگیزتر از همیشه شده است. ما کیفیت گرافیک را بهبود بخشیده‌ایم و دنیای باز سه‌بعدی عظیم را کاملاً دوباره طراحی کرده‌ایم. وقت آن است که تبدیل به یک شهر جرم و جنایت ربات پرنده با قهرمان فوق العاده طناب شوید! خودتان را در یک بازی تیراندازی سوم شخص سه بعدی شگفت انگیز امتحان کنید، یک تجربه شگفت انگیز از بازی ربات پلیس ابرقهرمان پرنده را تجربه کنید و لذت زیادی ببرید.
‏انتظار شما برای انجام ماموریت های نجات در قالب یک ربات پرنده بازی های ابرقهرمانی جاسوسی که در آن شما یک ابرقهرمان پرنده برای ماموریت های نجات دارید، به پایان رسانده است. چالش ماموریت های نجات اضطراری را در بازی های نجات قهرمان طناب جاسوسی بپذیرید و با تأثیرگذاری بر نقش واقعی بازی های ماموریت نجات طناب ربات قهرمان جاسوسی، افکار خود را برای کمک به مردم مشکل نشان دهید. اجازه ندهید هموطنان خود در بازی های ابرقهرمانی ربات های قهرمان جاسوسی در ماموریت های نجات تنها باشند زیرا تلاش جزئی شما می تواند آنها را از بحران بازی های نجات ربات های قهرمان جاسوسی خارج کند. ربات ابرقهرمان پرنده شما دارای قدرت های فوق العاده بازی های قهرمان طناب جاسوسی مانند شهر جنایی قهرمان ربات پرنده است. با مکانیک های متفاوت و منحصر به فرد در زرادخانه مجازی خود مانند طناب زدن، مبارزه، پرش، پرواز، سرعت و توانایی مبارزه. و همچنین توانایی انجام مگاپرش، حرکت در ساختمان ها و فرودها. با کمک پرش های طناب، قهرمان همیشه از اتفاقاتی که در خیابان های شهر در بازی های ربات پلیس ابرقهرمانی در حال پرواز می افتد آگاه است.
‏شهر مورد حمله ربات ابرقهرمان پرنده مافیای جنایی قرار گرفته است. در مأموریت شهر جنایی ربات پلیس ابرقهرمانی با طناب جاسوسی، به چیزهای زیادی نیاز دارید: اسلحه و تپانچه، تفنگ ساچمه ای، سلاح های غوغا، و سلاح های فوق العاده و همچنین گانگسترها. به ویژه به بازی های قهرمان در تلاش برای سلاح های بازی های ابرقهرمانی کمک می کند. دارای طیف گسترده ای از اسلحه ها است که به شما امکان می دهد تا مدتی مخالفان را از بین ببرید. مامور قرار است به شما ماموریت های مخفی بدهد که باعث می شود شما بهترین قدرت های خود را برای مقابله با هرج و مرج در این شهر جرم و جنایت ربات پرنده بازی های قهرمان طناب جاسوسی تحمل کنید.
‏بازی های Spy Rope Hero در پرواز Robot Crime City ویژگی ها:< br>
‏ماموریت های نجات قهرمان ربات پلیس پرنده جاسوسی.
‏بازی های قهرمان طناب خیره کننده مکانیک با ویژگی نامرئی
‏قابلیت استفاده از لیزر و سپر دافع در دوردست
‏جادوی باورنکردنی و حمله لیزری
‏بی نظیر توانایی تبدیل به تورنادو
‏ماموریت های نجات هیجان انگیز برای بقای شهر جنایتکار در بازی های ربات جاسوسی.
‏جدیدترین مکانیک با بازی های قهرمان با طناب جاسوسی ربات پلیس شهر جنایت
‏ماموریت های نجات ماجراجویانه در ربات پرنده
‏ماموریت های نجات جستجوی صلح
‏این بازی ربات پلیس ابرقهرمانی جاسوسی را دانلود کنید و از بازی های قهرمانانه ربات پلیس لذت ببرید.
‏‏ANR ثابت شد
‏رفع جوانه

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
متین گیمر
١٨ اسفند ١٤٠٠

خوب‌نیستش

۸ ۱۷
علیرضا سوری
١٨ دی ١٤٠٠

عالی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالی

۲۲ ۱۷
شهرزاد علی اکبری
٤ دی ١٤٠٠

خیلی خوبه خوشم آمد خیلی دوست داشتم حتما نصبش کنید 😍😍😍😍😍😍

۲۷ ۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده