استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Flying Spider Rope Hero Games

Flying Spider Rope Hero Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۲
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۹
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Stallion Games
‏‏اکنون این بازی قهرمان طناب استیکمن را دانلود کنید، جایی که شما این شانس را دارید که به یک قهرمان واقعی استیکمن تبدیل شوید. اگر مایل به مبارزه با جنایت استیکمن هستید، از تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی استیکمن در این بازی لذت خواهید برد.

ویدئو معرفی برنامه

‏این بازی استیکمن فرصتی برای شماست تا با قدرت فوق العاده طناب مرد عنکبوتی به یک قهرمان استیکمن عنکبوتی تبدیل شوید. طناب استیکمن عنکبوتی خود را بگیرید و نشان دهید که چرا شما تنها قهرمان طناب استیکمن در این بازی جنایی استیکمن هستید. چندین پوسته برای قهرمان طناب استیکمن شما در این بازی قهرمان استیکمن وجود دارد. ماموریت شما در این بازی استیکمن واقعی این است که انواع جنایات استیکمن را از vice city حذف کنید. شما می توانید قهرمان استیکمن عنکبوتی مورد علاقه خود را با انواع مختلفی از طناب های عنکبوتی استیکمن انتخاب کنید.
‏آیا آماده هستید که اولین قهرمان استیکمن در این بازی قهرمان استیکمن باشید؟ اگر بله، اکنون این بازی قهرمان طناب استیکمن را دانلود کنید و مهارت های طناب زدن استیکمن عنکبوتی خود را نشان دهید.
‏با قهرمان طناب استیکمن به یک جنگنده قهرمان طناب عالی تبدیل شوید. شما شبیه ساز سه بعدی بازی های استیکمن زیادی را بازی کرده اید، اما این یکی از محبوب ترین بازی های مبارزه ای جهان باز رایگان در تمام دسته بازی های استیکمن است. در این بازی جدید stickman 2021 شما با مافیای گانگستر شهر جنایتکار مبارزه می کنید. همه مافیای جنایتکاران درگیر جنایات شهر مانند کیف قاپی، سرقت از بانک و قتل هستند، بنابراین شما باید با قهرمان طناب بزرگ استیکمن جلوی همه جنایات آنها را بگیرید.
‏چالش های قهرمان طناب Stickman را انجام دهید تا قفل اقدامات ابرقهرمانی دیگر را باز کنید و همچنین مهارت های بازی های مبارزه با شهر جرم و جنایت را بهبود ببخشید. بروید و ماموریت های تیراندازی مافیا را تکمیل کنید و به پلیس پلیس استیکمن کمک کنید. پلیس نمی تواند جلوی جنایت جنایتکاران را بگیرد، بنابراین شما به عنوان یک مامور مخفی در لباس قهرمان طناب بازی می کنید. این یک شبیه ساز جنایت مافیایی است که توسط مافیای جنایتکار که در دزدی، کیف قاپی و آدم ربایی درگیر هستند، احاطه شده است. بعد از سرقت بانک یک ون گانگستری وجود دارد که می رود، شما باید آنها را تعقیب کنید و با مهارت های مبارزه با اسلحه قهرمان استیکمن بکشید، بنابراین استفاده از مهارت های طناب به شما کمک می کند تا از ساختمان های شهر بالا بروید و از اسلحه برای نابود کردن تمام ون های مافیایی استفاده کنید. همه آنها را بکشید.
‏برای توقف مافیای جنایت و مبارزه با Stickman آماده شوید:
‏1- حالت مبارزه با مهارت های ابرقهرمانی.
‏2- حالت ماموریت دزدان و آدم ربایان را متوقف کنید.
‏3- چالش‌های ماموریت را تکمیل کنید تا مهارت‌ها و ستاره‌های خود را ارتقا دهید.
‏شما بازی‌های استیکمن قهرمان طناب، بازی‌های مبارزه‌ای سه‌بعدی را بازی کرده‌اید، اما این بازی‌های مبارزه‌ای استیکمن آفلاین، بهترین بازی فوق‌قهرمان بزرگ استیکمن است.
‏ br>ویژگی‌های بازی Grand Stickman Rope Hero Crime City:
‏کنترل‌های واقعی تیراندازی قهرمان طناب
‏محیط احساس واقعی جهان باز
‏حالت بازی کاملاً رایگان و آفلاین
‏شهر جنایی قهرمان Grand Stickman Rope آماده است شما را در جدیدترین بازی‌های 2021 سرگرم می‌کند. بازی‌های رایگان را دانلود کنید و آن را به‌عنوان بازی آفلاین بازی کنید.
‏بهترین‌ها! لطفاً به ما امتیاز دهید و بازخورد خود را برای بهبود بیشتر بازی ارائه دهید. اگر در این بازی جدید با مشکلی مواجه شدید، در نظرات یا ایمیل برای ما بنویسید. ما اطمینان می دهیم که مشکل شما در اولویت ها در به روز رسانی های جدید حل خواهد شد.

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
٢ خرداد ١٤٠٢

به نظر من رو گرافیکش کار کنید

۰ ۰
امیر حسین
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلی خوب بود لطفا مرحله هارو بیشتر کنید چرا مرحله اخر کار نمی کنه

۰ ۰
• 𝖆𝖒𝖎𝖗𝖆𝖑𝖎⁦⁦⁦⁦⁦ •
٢١ آبان ١٤٠١

‏✓ محیطی جذاب ‏✓ امکانات خوب بازی متوسطی هستش به نظر من 🙌🏻🤍

۱۷ ۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده